Skip to content

Jak uzyskać dostęp do opisu filmów na YouTube z komputera lub telefonu komórkowego?

15 de grudzień de 2021

Platforma YouTube używa określonych opisów, aby lepiej zrozumieć treści lub te z nimi powiązane, i w rzeczywistości jest to to, co YouTube zaleca wszystkim twórcom treści. Oprócz tego, że są jedną z największych wyszukiwarek na świecie, niektóre opisy filmów pomagają widzom znaleźć inne filmy, z których korzystasz łatwiej za pośrednictwem linków lub linków, ale jak uzyskać dostęp do opisu filmów? W tym artykule pokażemy Ci, jak to zrobić zarówno z komputera, telefonu komórkowego, a nawet z telewizora

Jakie informacje zawiera sekcja „Opis” w serwisie YouTube?

Przede wszystkim ważne jest, aby uzyskać dostęp do oficjalnej strony internetowej platformy YouTube i zacząć cieszyć się różnymi treściami. Teraz, wiedząc, że tekst znajdujący się pod każdym z filmów jest ich opisem, który posłuży do informowania opinii publicznej o innych treściach związanych z tym, co obserwujesz, a w tym interesującym tekście możesz kliknąć, aby znaleźć linki, które mogą prowadzić bezpośrednio do innych informacji lub stron pomocy, w linkach otwierających inne filmy i hashtagi, które są jak etykiety w odniesieniu do oglądanych treści.

Jaką procedurę należy wykonać, aby wyświetlić opis filmu z YouTube na komputerze?

Znalezienie opisu filmów wideo z komputera jest bardzo łatwe, a w zdecydowanej większości tych filmów można znaleźć więcej filmów lub linków, które przekierują Cię do stron informacyjnych lub pomocy związanych z oglądaną treścią i znajdują się na dole każdego filmu. Jeśli znajdziesz trochę informacji lub mały akapit pod filmem, kliknij „pokaż więcej” lub „naucz więcej”, aby móc nieco bardziej rozwinąć kartę tego akapitu i znaleźć pełny opis filmu.

Jak możesz zobaczyć opisy wideo swojego telefonu komórkowego z Androidem lub iPhone’a?

Możliwość znalezienia opisu z telefonu komórkowego polega tylko na skupieniu się pod filmem obok miejsca, w którym znajduje się tytuł, tam możesz zobaczyć mały odwrócony trójkąt który naciśniesz i użyjesz, aby otworzyć małą zakładkę, w której będzie pełny opis filmu. Aby mieć wszystkie funkcje platformy, możesz zaktualizować YouTube do najnowszej wersji na swoim telefonie komórkowym z Androidem lub iPhonie.

para siedzi przed telewizorem

Jakie są kroki, aby wyświetlić opis filmu z YouTube na telewizorze?

Odtwarzanie filmów z YouTube z komputera / smartfona i oglądanie ich na Smart TV i znajdowanie opisu jest bardzo podobne, gdy robisz to na komputerze, ponieważ musisz skupić się pod każdym filmem, gdzie znajduje się tytuł, aby móc znajdź poniżej mały akapit od niego, kliknij „Pokaż więcej” aby móc nieco bardziej rozwinąć zakładkę tego akapitu, a tym samym będziesz mógł w pełni obserwować opis filmu.

Dlaczego YouTube nie pozwala zobaczyć opisów i jak to naprawić?

Sposób znalezienia opisu filmów z telefonu komórkowego, komputera lub telewizora jest zwykle nieco podobny, ale są one umieszczone w różnych miejscach, ale dzieje się tak bardziej niż w przypadku telefonów komórkowych, gdzie czasami nie można znaleźć pełnego opisu treści, które oglądasz, ponieważ po kliknięciu tytułu filmu lub strony, w której znajduje się odwrócony trójkąt, możesz zauważyć, że informacje, których szukasz, po prostu się nie pojawiają.

Dzieje się tak dlatego, że w wersji mobilnej opisy nie są zazwyczaj istotnymi danymi dla filmów na YouTube, jak w przypadku łatwiejszego ich odnalezienia na komputerze lub telewizorze. Niemniej jednak, w każdym komentarz przypięty z filmów można znaleźć linki lub linki które mogą ci pomóc.

dołącz do naszego kanału telegram