Skip to content

Jak utworzyć lub utworzyć kanał telegramu z telefonu komórkowego lub komputera i zaprosić kontakty do dołączenia

14 de kwiecień de 2021

Telegram to aplikacja do przesyłania wiadomości bardzo popularne na całym świeciez ponad 500 milionami użytkowników. Bezpłatna i łatwa w użyciu aplikacja, która ma wiele narzędzi i funkcji, dzięki czemu jest bardzo atrakcyjna i ulubiona przez wielu użytkowników.

Ta aplikacja, w ramach swoich niesamowitych narzędzi, ma możliwość tworzyć grupy do 200 tysięcy członków. Dzieje się tak, ponieważ jest on dostępny głównie w telefonach komórkowych typu smartfon. Użytkownicy tej aplikacji muszą nauczyć się konfigurować Telegrama na Androidzie i iPhonie.

Ta aplikacja działa poprzez utworzenie bezpłatnego konta używając swojego numeru telefonu. W ten sposób usługa wysyła wiadomość na Twój telefon komórkowy, abyś mógł zakończyć abonament, jednak przy użyciu odpowiednich technik możliwe jest korzystanie z Telegrama bez karty SIM lub numeru telefonu.

Jak utworzyć grupę na telegramie

Po pierwsze otwórz aplikację telegramów. Na głównym ekranie znajdziemy niebieską ikonkę z ołówkiem znajdującą się w prawej dolnej części ekranu. Kliknij go, aby przejść do menu, w którym można rozpocząć komunikację, ponieważ pokazuje wszystkie kontakty w telefonie komórkowym.

Otwierając ten ekran, będziemy mieli kilka opcji komunikacji i listę kontaktów na dole. Rozpocznij proces tworzenia grupy, klikając nową grupę. Po kliknięciu w nową grupę będziesz mógł wybrać kontakty, do których chcesz wejść do tej grupy. Masz możliwość wpisania nazwy konkretnego kontaktu za pomocą lupy. Po zakończeniu tej części kliknij ikonę (chulito) i przejdziesz do części określania danych grupy.

Na koniec, będziesz musiał skonfigurować nową grupę. W ikonie aparatu możesz wybrać dla niego zdjęcie profilowe, możesz wybrać obraz związany z tematem grupy.

Naciśnij nazwę grupy, aby wybrać nazwę grupy, jak podano powyżej. Potwierdź, że ustawienia grupy są gotowe, klikając ikonę znacznika wyboru. Na równi, po utworzeniu grupy można zmienić konfigurację tych danych. Spowoduje to automatyczne uruchomienie nowej grupy z wybranymi członkami.

Jak dołączyć do grupy

Platforma telegramowa ma w sobie wiele niesamowitych funkcji, ale niestety nie liczy na to, że użytkownik będzie mógł samodzielnie dołączyć do grupy. Jeśli znasz lub znasz jakąkolwiek istniejącą grupę, możesz to zrobić skontaktuj się z administratorami grup aby mogli do niego wejść, a Ty możesz uczestniczyć i utrzymywać kontakty towarzyskie z innymi użytkownikami.

Podobnie Telegram ma szereg narzędzi, które umożliwiają dołączanie, udostępnianie lub zapraszanie kogoś do grupy Telegram. Również grupy telegramów mieć kody QR które można wysłać do Ciebie i możesz zeskanować swoją kamerę, aby wejść do grupy automatycznie i bez objazdów.

aplikacja telegramu w telefonie

Zaproś osobę do grupy

Będąc administratorem lub członkiem grupy, możesz zaprosić więcej użytkowników do przyłączenia się do grupy. Najpierw kliknij obraz grupy, który znajduje się w lewym górnym rogu ekranu, po wprowadzeniu do niego pojawi się część informacji o grupie. Tutaj możesz zobaczyć zdjęcie profilowe, opis grupy, użytkowników, którzy są jej częścią itp.

Naciśnij przycisk dodaj członka i pojawi się ekran pokazujący kontakty że możesz dołączyć do grupy i być jej częścią. Jeśli chcesz zaprosić osobę, której nie dodałeś do kontaktów, kliknij zaproś grupę z linkiem, a telegram automatycznie wygeneruje wyłączny link do grupy i możesz go wysłać.

Na tym samym ekranie, na którym został wygenerowany link, Będziesz mieć możliwość skopiowania lub wysłania linku do grupy. Każdy, kto otworzy łącze, stanie się częścią odpowiedniej grupy na telefonie komórkowym lub komputerze. Będziesz mieć również możliwość usunięcia tego linku, jeśli nie chcesz, aby nikt inny dołączył do grupy.