Skip to content

Jak utworzyć link lub bezpośredni link na YouTube, aby mieć więcej subskrybentów

29 de wrzesień de 2021

Jeśli chcesz zwiększyć liczbę subskrybentów swojego kanału YouTube, wykonaj następujące czynności: link, który zaprasza ich do subskrypcji, to pomysł, którego nie należy ignorować. Utwórz link, który zadaje pytanie tym, którzy zobaczą wideo lub przeczytają jeden z twoich artykułów, udostępnij go w sieciach społecznościowych.

W dzisiejszych czasach linki to najszybszy i najłatwiejszy sposób na surfowanie po Internecie, więc śmiało korzystaj z tego sposobu. Tworzenie linku jest bardzo proste, wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami, aby utworzyć link. Tutaj pokażemy, jak sprawić, by był bardziej przyciągający wzrok i jakie korzyści daje posiadanie osobistego linku. Musisz tylko upewnić się, że masz wystarczająco dużo treści na swoim kanale YouTube, aby był bardziej atrakcyjny dla tych, którzy wchodzą za pomocą linku.

Jakie są korzyści z utworzenia bezpośredniego linku z mojego kanału YouTube?

Posiadanie dużej liczby obserwujących w YouTube to najskuteczniejszy sposób na maksymalizację zasięgu w największej witrynie w Internecie. Jeśli masz jako cel zarabiać na swoich filmach lub informacjach, które udostępniasz w YouTube, będziesz potrzebować określonej liczby subskrybentówJeśli je posiadasz, będziesz mieć dostęp do wielu funkcji płatniczych kanału.

Dla przykładu 1000 subskrybentów przekształciłoby kanał w Partnera YouTube, co pozwala uzyskiwać dochody z reklam, a im większa liczba subskrybentów, tym bardziej wzrośnie poziom korzyści i tym większe będą zarobki .

Jeśli chcesz tylko promować swoją markę bez najmniejszego zamiaru wirusowego na tym świecie, konieczne jest, abyś miał również subskrybentów, a to dlatego, że algorytm YouTube decyduje, które filmy będą oglądane i jeśli masz dużą liczbę subskrybentów, Twoje szanse rosną. Skuteczną metodą, która pomoże Ci zdobyć więcej subskrybentów, jest utworzenie bezpośredniego linku do Twojego kanału YouTube.

Reklama na kanałach

Jak widzieliśmy, subskrybenci są ważni dla utrzymania kanału, więc wysłanie bezpośredniego linku do subskrypcji Twojego kanału powoduje, że reklamujesz kanał. Jeśli masz stronę internetową, do której możesz wstawić swój link, dzisiejsze społeczeństwo jest bardziej wizualne, więc kiedy zobaczą, że masz kanał na YouTube i podobają im się informacje, które czytają, prawdopodobnie będą bardziej skłonni oglądać filmy, które masz.

Promuj kanał

Jak wyjaśniliśmy powyżej, nawet jeśli nie masz zamiaru zostać gwiazdą YouTube, ważne jest, aby promować swój kanał, a linki pomogą Ci to osiągnąć. Ludzie będą decydować, czy się zapisać, czy nie. Możesz promować swój kanał z innych kanałów mediów społecznościowych, czy to Instagram, Twitter czy Facebook. W biografii możesz umieścić link do swojego kanału YouTube.

Swobodnie tworzyć banery reklamowe

Banery reklamowe to cyfrowe obrazy reklamowe. Możesz wstawić je w różne miejsca na stronie internetowej, w ten sposób przyciągniesz więcej osób do sieci lub na swój kanał YouTube.

Jakiej metody powinienem użyć, aby utworzyć mój pierwszy link do YouTube?

Możesz udostępnić swoim widzom spersonalizowany link, a te linki będą zależeć od nazwy kanału, na przykład na YouTube byłoby to youtube.com/yourpersonalizedname lub youtube.com/c/yourpersonalizedname.

Bezpośredni link do Twojego kanału pomoże Ci zdobyć więcej subskrybentów

Użyj skracaczy adresów URL

Skróty adresów URL to narzędzia, które pozwalają maksymalnie skrócić link. Ułatwia to wymianę adresu URL w sieciach społecznościowych, a zwłaszcza na platformach, które nakładają ograniczenia na liczbę znaków.

Zaletą korzystania z tej metody jest to, że łącze jest łatwe do zapamiętania i łatwe do kodowania. Jest bardziej estetyczny i rozpoznawalny. Upewnij się, że link kieruje Cię do żądanej witryny, do Twojego kanału YouTube.

Użyj okna incognito Chrome

Aby sprawdzić, czy link był dobry, jeśli kieruje Cię na Twój kanał, możesz go sprawdzić w oknie incognito w Chrome. Wystarczy otworzyć okno incognito i wkleić utworzony link lub napisać go tak, jak jest.

Zaproś osoby z wygenerowanym linkiem

Jeśli było tak, jak chcesz i sprawdziłeś, że działa, czas zaprosić osoby z wygenerowanym linkiem. Ale zanim udostępnisz swój link, musisz masz wystarczająco dużo treści na swoim kanale aby ludzie mieli dobre pierwsze wrażenie i byli zmotywowani do podążania za Tobą.