Saltar al contenido

Jak utworzyć kopię zapasową moich zdjęć i filmów opublikowanych na Instagramie

22 de febrero de 2023

Jeśli jesteś użytkownikiem Instagrama, z pewnością w swojej galerii masz sporo zdjęć opublikowanych w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Możesz obawiać się utraty niektórych z tych zdjęć z powodu awarii platformy (co jest rzadkie, ale możliwe). W obliczu tego problemu przedstawiamy praktyczny przewodnik tworzenia kopii zapasowej Zdjęcia z Instagrama.

Jedynym niezbędnym wymogiem będzie pobranie programu o nazwie Frostbox, który nie zajmuje dużo miejsca na dysku. Dlatego czas pobierania nie przekracza 5 minut. Ten program ułatwi zadanie stworzyć niezawodną kopię zapasową, mieć pod ręką w razie nieprzewidzianego zdarzenia z naszymi zdjęciami.

Instrukcja tworzenia kopii zapasowej zdjęć z Instagrama

Jeśli nie wiesz, jak automatycznie wykonać kopię zapasową zdjęć, trafiłeś do odpowiedniego postu. Nie będziesz już musiał męczyć się w poszukiwaniu alternatyw. Ponieważ opisaliśmy kroki, aby utworzyć kopię zapasową Zdjęcia z Instagrama. Zapewniamy, że wykonanie wszystkich kroków nie zajmie Ci więcej niż 5 minut, możesz odzyskać usuniętą historię.

 • Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to pobierz Frostboxa które jest narzędziem służącym do automatycznego tworzenia kopii zapasowych. Ten program pozwala nam przechowywać nasze zdjęcia z Instagrama w chmurze. Aby to zrobić, wejdź https://www.frostbox.com w wyszukiwarce lub po prostu kliknąć w link.
 • Gdy znajdziesz się w portalu internetowym Frostbox, przewiń do lewego dolnego rogu ekranu. Następnie kliknij opcję „Powrót do Instagrama na Frostboksie”.
 • Później musisz utworzyć konto w Frostbox, aby kontynuować proces tworzenia kopii zapasowych zdjęć. Wystarczy wypełnić cały formularz, a następnie kliknąć opcję „Zarejestruj się w Frostbox”.
 • Teraz otworzy się wyskakujące okienko; w którym musisz wybrać plan abonamentowy Frostbox. Ale nie przejmuj się tym, po prostu zamknij okno, klikając „X” w prawej górnej części.
 • Następnie musisz zweryfikować swoje konto Frostbox. W tym celu otwórz swoją skrzynkę e-mail, w której znajdziesz wiadomość o nazwie „Potwierdzenie konta Frostbox”. Następnie kliknij link zawarty w tej wiadomości e-mail, aby potwierdzić swoje konto. Pamiętaj, aby sprawdzić również folder Spam; w przypadku nieotrzymania wiadomości e-mail w głównej skrzynce odbiorczej.
 • Po potwierdzeniu konta przejdź do portalu Frostbox i wprowadź nazwę użytkownika oraz tajny klucz. Następnie naciśnij klawisz „Enter” lub kliknij opcję „Zaloguj się”.

tworzenie kopii zapasowych filmów na Instagramie

Ostatnie kroki tworzenia kopii zapasowej

Nie rozpaczaj, jesteśmy blisko zakończenia procesu tworzenia kopii zapasowej zdjęć z Instagrama.

 • Po zalogowaniu się do Frostboksa mamy możliwość wyboru z jakiego portalu społecznościowego chcemy wykonać backup. Po prostu kliknij opcję „Połącz z Instagramem”, aby pobrać zdjęcia lub filmy.
 • Następnie na ekranie, który pojawi się poniżej, musisz ponownie kliknąć opcję „Połącz z Instagramem”.
 • Teraz musisz wprowadzić nazwę użytkownika i tajny klucz swojego konta na Instagramie, aby zsynchronizować je z Frostbox.
 • Na koniec Frostbox poprosi o Twoją autoryzację, aby móc uzyskać dostęp do zdjęć umieściłeś na Instagramie.
 • Od tego ostatniego kroku tworzenie kopii zapasowych zdjęć już się rozpoczęło. Jeśli chcesz zobaczyć zdjęcia z Instagrama z innej platformy, musisz zalogować się do FrostBox. Nie będzie już konieczne otwieranie konta na Instagramie.
 • Z drugiej strony kopia zapasowa będzie aktualizować automatycznie. Oznacza to, że za każdym razem, gdy przesyłasz nowe zdjęcie, zostanie ono natychmiast zapisane w chmurze.

W taki sposób, abyś już wiedział, jakie kroki musisz wykonać, aby stworzyć kopie zapasowe zdjęć oraz obrazy, które przesyłasz do sieci społecznościowej Instagram.

Używając do tego celu dobrze znanego Aplikacja Frostboxktóra umożliwia użytkownikom przesyłanie lub przesyłanie zawartości tej sieci społecznościowej do chmury, aby zabezpieczyć ją przed procesem usuwania, ale jeśli znasz jakąkolwiek alternatywną metodę, podziel się nią w komentarzach.

dołącz do naszego kanału telegram