Skip to content

Jak utworzyć kanał prywatny i publiczny w Telegramie z iPhone’a i promować go

27 de styczeń de 2021

Liczba osób, które są zachęcane do korzystania z Telegrama na swoich urządzeniach mobilnych lub komputerach, stale rośnie.

Chociaż jego popularność nie wynika głównie z jego właściwości … na pewno nie będziesz chciał przestać go używać! Dziś powinieneś wiedzieć, jak to zrobić utworzyć prywatny i publiczny kanał w Telegramie z iPhone’a i promować go.

To tylko jedno z wielu narzędzi, które Telegram ma do rozpowszechniania wiadomości. Ważne jest, aby dokładnie wiedzieć, jak z niego korzystać. W ten sposób możesz zagwarantować maksymalne wykorzystanie tego. A może zaczniemy?

Początki Telegrama

Technologia umożliwiła społeczeństwu postęp w wielu aspektach, głównie komunikacyjnych. Aplikacje do komunikacji błyskawicznej od Windows Messenger, Skype, WhatsApp były bardzo ważne w tym względzie. Oczywiście, Telegram siada również przy stole najważniejszych aplikacji wiadomości błyskawiczne.

Ta aplikacja została zaprojektowana przez byłych pracowników rosyjskiej platformy VK. Pomysł został wymyślony zwłaszcza przez dwóch braci. Nikolái i Pável Dúrov to nazwiska osób odpowiedzialnych za tak wspaniałą platformę.

usługa przesyłania wiadomości telegramowych

Wraz z byłymi współpracownikami VK podjęli w tym celu niesamowite wysiłki aplikacja zostanie uruchomiona w sierpniu 2013.

Cechy i funkcje telegramu

Jednak mówiąc o Telegramie, trudno nazwać aplikację prostą platforma do przesyłania wiadomości migawka. I właśnie w Telegramie można zrobić wiele rzeczy!

Udostępniaj duże pliki

Nie tylko ma możliwość obsługi wysyłania plików o rozmiarach do 2 GB! Ale dodatkowo Telegram działa jako chmura do przechowywania plików, zdjęć, filmów i wiadomości.

Odkryj nowe kontakty

Dzięki odpowiednim uprawnieniom dostępu do Twojej lokalizacji Telegram mógłby znaleźć użytkowników w pobliżu. Jak to się dzieje, że aplikacja, która jest popularna ze względu na prywatność, robi takie rzeczy?

Prosty, przede wszystkim, pomimo oferowanej prywatności, jego konfigurację można dostosować. Dodatkowo użytkownicy mogą ukryć swój numer telefonu i zostać dodane przez nazwę użytkownika.

Korzystanie z botów

Po prostu nie da się mówić o Telegramie bez odwoływania się do botów! Od gier, filmów, muzyki, filmów i książek … wszystko, czego potrzebujesz, mogą to ułatwić.

Upewnij się, że wiesz, które boty są najlepsze do dodania do Telegrama. Jest to zdecydowanie narzędzie, które warto wiedzieć, jak je wykorzystać.

Jak utworzyć kanał prywatny i publiczny w Telegramie z iPhone’a?

Kanały to kolejne z podstawowych narzędzi, które warto poznać w Telegramie. Jeśli podejmujesz się czegoś lub masz firmę, będziesz zafascynowany. Jest to szybki, prosty i skuteczny sposób rozpowszechniania wiadomości i treści wśród szerokiego grona odbiorców.

Telegram to aplikacja wieloplatformowa. Jest dostępny zarówno na urządzenia z systemem Android i iOS, jak i komputery z systemem Windows, MacOS i Linux. Niezależnie od używanego systemu operacyjnego procedura nie różni się zbytnio.

Jednak w tym przypadku, aby wyjaśnić, użyjemy iPhone’a jako przykładu do stworzenia prywatnego i publicznego kanału w Telegramie.

Stwórz swój kanał krok po kroku

Do utworzenia prywatnego i publicznego kanału w Telegramie z iPhone’a potrzeba niewiele instrukcji. Ponieważ jest to niezwykle prosta procedura. Wystarczy postępować zgodnie z następującymi instrukcjami co do joty:

  1. Utwórz nowy czat.
  2. Zamiast wybierać kontakt do nowego czatu, kliknij opcję „Nowy kanał”.
  3. Nadaj kanałowi nazwę, opis i zdjęcie.
  4. Następnie możesz wybrać, czy kanał ma być publiczny (wszystkie osoby mogą dołączyć przez link) lub prywatne (Mogą dołączyć tylko za zaproszeniem administratorów). Jeśli jest publiczny, dostosuj link do kanału.
  5. Na koniec możesz zaprosić użytkowników, których już dodałeś do Telegrama, na swój nowy kanał.

telegram utwórz kanał

Utworzenie kanału prywatnego i publicznego w Telegramie z iPhone’a jest niezwykle proste. Dzięki linkowi publicznemu kanału będziesz miał możliwość jego promocji. Bez wątpienia, jeśli masz firmę, będzie to narzędzie, które pokochasz.

Nadal nie możesz założyć konta w Telegramie? Czas to zrobić! Odkryj tę i wiele innych opcji, które ma dla Ciebie ta wspaniała aplikacja.