Skip to content

Jak utworzyć grupę w Messengerze za pomocą telefonu iPhone Mobile? – Kompletny proces

15 de listopad de 2021

Znamy Facebook Messenger, platformę do przesyłania wiadomości błyskawicznych ściśle powiązaną z Twoim profilem na Facebooku, która umożliwia kontakt ze znajomymi dodanymi do Twojego profilu na Facebooku, bez konieczności dodawania ich numeru telefonu do kalendarza , podobnie jak w innych aplikacjach do obsługi wiadomości błyskawicznych. I do połączenie z portalem społecznościowym Facebook umożliwia tworzenie grup, ta funkcja jest bardzo przydatna w pracy i utrzymywaniu kontaktu z innymi uczniami lub po prostu nawiązywania kontaktu z najbliższą grupą znajomych.

Tutaj wyjaśnimy, w jaki sposób możesz utworzyć Grupę w Messengerze i rozmawiać z kilkoma kontaktami jednocześnie, ale oczywiście zdajemy sobie sprawę, że czasami sposób, w jaki utworzysz grupę, zmienia się w zależności od systemu operacyjnego Twojego urządzenia, dlatego pokazujemy jak utworzyć grupę Messeger ze swojego urządzenia iPhone, którego interfejs bardzo różni się od interfejsu Androida.

Co powinieneś zrobić, aby utworzyć nową grupę w Messengerze na swoim iPhonie?

Prostym sposobem na utworzenie grupy Messenger na iPhonie jest zalogowanie się do aplikacji Facebook Messeger i dotknięcie ikony ołówka znajdującej się w prawym górnym rogu obok tekstu „Czat”, pojawi się zakładka ze wszystkimi z nich. swoje kontakty, znajdź i wybierz, kogo chcesz dodać do grupy.

W jaki sposób możesz dostosować swoją grupę Messenger?

Po utworzeniu grupy musisz ją dostosować. Możesz dostosować swoją grupę na różne sposoby, możesz zmienić nazwę lub usunąć domyślny motyw, obie opcje są wyjaśnione bardziej szczegółowo poniżej.

Zmień nazwę grupy

Więc możesz zmień nazwę grupy lub zdjęcie Musisz znajdować się na górze, gdzie pojawia się domyślna nazwa grupy, która domyślnie będą nazwami kontaktów, które dodałeś do grupy, oddzielonymi przecinkiem, po jej wybraniu dotknij opcji „Edytuj”. Zobaczysz zakładkę z trzema opcjami: „zmień zdjęcie czatu”, „zmień nazwę czatu” lub „anuluj”, wybierz opcję zmiany nazwy czatu i wpisz nazwę, którą chcesz nadać swojej grupie.

Dostosuj motyw

Aby dostosować motyw Messengera Przejdź do aplikacji Facebook Messenger, tam wybierzesz czat grupy, którą utworzyłeś, naciśniesz ikonę z literą „i” u góry (ta ikona oznacza informację), zrób to, wybierz, gdzie jest napisane „Temat” , wybierz żądany motyw i voila, teraz Gdy wyślesz wiadomości do grupy, zobaczysz wybrany motyw niestandardowy.

aplikacja komunikatora na Facebooku

Jak dodać lub usunąć osobę z grupy Messengera?

Po utworzeniu grupy, zmianie jej nazwy, zdjęcia i personalizacji pozostaje tylko wybrać, kogo dodać lub usunąć, jeśli tego żałujesz lub Zmieniłeś zdanie na temat dodawania określonych osób.

Aby je dodać

Po wejściu do sekcji, w której chcesz zmienić nazwę lub zdjęcie, w kroku, w którym musisz wybrać, gdzie jest nazwa grupy, musisz wybrać miejsce, w którym jest napisane „Zobacz członków grupy”, przeniesie Cię to do sekcji, w której zobaczysz wszystkich dodanych przez Ciebie. Aby dodać nowych członków wystarczy dotknąć symbolu „+” w prawym górnym rogu i wybrać nowych członków.

Jeśli chcesz usunąć

Usuwanie członków to ten sam proces, co poprzednio, wchodzisz do czatu grupowego, wybierasz nazwę grupy i wpisujesz, gdzie jest napisane „Zobacz członków grupy”, tam wejdziesz i zobaczysz członków, których dodałeś na czacie. Teraz, zamiast wybierać symbol „+”, przesuniesz się i znajdź kogo chcesz usunąć z grupy.

Po znalezieniu osoby lub osób, które chcesz usunąć, wybierz je, klikając ich nazwę przez kilka sekund, aż pojawi się opcja „Usuń z grupy”. W ten sposób często czyścisz grupę, aby usunąć osoby, które nie chcesz mieć lub nie chcesz być w grupie i mieć tylko osoby, z którymi chcesz się kontaktować w swojej grupie.

dołącz do naszego kanału telegram