Skip to content

Jak usunąć wiadomość głosową już wysłaną?

5 de lipiec de 2021

Bez wątpienia sieci społecznościowe i aplikacje do przesyłania wiadomości odnieśli całkowity sukces we wszystkich społecznościach.

Ponieważ pozwalają nam komunikować się z innymi ludźmi, która może być nawet rozmową między dwiema lub większą liczbą osób znajdujących się w różnych częściach świata.

jednak jak były używane wspomnianych aplikacji lub platform, ich użytkownikom udało się uświadomić sobie brak różnych funkcji.

Jeśli zostanie opracowany lub zaimplementowany w używanej aplikacji, może to znacznie ułatwić pewne bardzo częste potrzeby i problemy Pomiędzy ludźmi.

Wyraźnym tego przykładem jest in ten moment, w którym wysyłasz wiadomość do konkretnej osoby przypadkowo lub celowo, a po wysłaniu żałujesz i chcesz ją usunąć.

Niestety ta opcja nie była wtedy możliwa, ale obecnie różne platformy zaimplementowały tę funkcję w swoich najnowszych aktualizacjach, jako jedne z pierwszych, które rozwinęły funkcję usunąć wiadomość był WhatsApp.

Jak długo muszę usunąć wysłaną wiadomość?

Jedną z funkcji, która niewątpliwie bardzo służy użytkownikom aplikacji WhatsApp, jest posiadanie uprawnień na wypadek, gdyby wysłali wiadomość, która nie była dla kogoś lub po prostu nie była tym, co chcieliśmy wtedy powiedzieć, możemy go usunąć.

Ta funkcja została znaleziona w bardzo prymitywny sposób, gdy WhatsApp wydał aktualizację zawierającą tę funkcję, ponieważ po prostu miałeś czas 7 minut, aby to wymazać czatu lub grupy, do której wysłałeś wiadomość.

Niemniej jednak, ten czas został zwiększony wraz z upływem aktualizacji.

Od chwili obecnej jeśli wysłałeś wiadomość do rozmowy i chcesz ją usunąć, będziesz miał czas godzinę i osiem minut aby móc go usunąć, chociaż dokładnie WhatsApp wyraził to jako czas 4096 sekund.

Podobnie, jeśli Twoim priorytetem jest to, aby ta wiadomość zniknęła, zanim ktoś ją usłyszy, ideałem byłoby jak najszybsze usunięcie go.

Chociaż po usunięciu wiadomości, nadal będzie powiadomienie że wiadomość została usunięta, aby inna osoba lub grupa osób, w której się znajdujesz, wiedziała, że ​​usunąłeś wiadomość.

Niektórzy mogą być zainteresowani i zapytać, co usunąłeś, jednak nie zwracaj uwagi i po prostu Powiedz, że to był błąd

Może pewnego dnia WhatsApp włączy do jego aktualizacji funkcja podobna do tej z aplikacji Telegram, w której jeśli zdecydujesz się usunąć wiadomość, masz 48 godzin na jej usunięcie i podobnie po jej usunięciu nie będzie dowodu, że usunąłeś wiadomość.

wiadomość WhatsApp

Jak usunąć lub usunąć wiadomość na WhatsApp

WhatsApp jest jedna z najpopularniejszych aplikacji do przesyłania wiadomości i najczęściej używane przez użytkowników na całym świecie.

Licząc więc na przybliżoną liczbę 2 miliardy aktywnych użytkowników na swoich platformach, które przez cały okres swojej działalności zdołały stworzyć różne innowacyjne funkcje, które mogą poprawić wrażenia użytkowników.

Jeden z nich jest usuwać wiadomości w rozmowach lub grup, umożliwiając użytkownikowi usunięcie wiadomości, która została wysłana w okresie 4096 sekund, co również oznacza godzinę i osiem minut.

Więc możesz usuń wiadomość, którą wysłałeś a tym samym być w stanie uniknąć ewentualnego zakłopotania przed osobą, z którą zwykle rozmawiasz lub grupą, w której jesteś

czaty WhatsApp

Wykonywanie tej funkcji jest naprawdę proste, po prostu musisz mieć zainstalowaną aplikację WhatsApp na swoim urządzeniu i skonfigurowaną na nim, abyś mógł usunąć wiadomość WhatsApp wykonaj kolejne kroki

Usuń wiadomości WhatsApp

  1. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to otworzyć aplikację, a następnie wejść do czatu lub grupy, w której wysłałeś wiadomość, którą chcesz usunąć
  2. Następnie wybierz wiadomość, którą chcesz usunąć, aby to zrobić, naciśnij i przytrzymaj ją, a jeśli zalogowałeś się do WhatsApp Web ze swojego komputera, będziesz musiał kliknąć ją prawym przyciskiem myszy, aby uzyskać dostęp do większej liczby opcji
  3. Wśród opcji znajdujących się w wiadomości wybierz tę, która mówi „usuń wiadomość dla wszystkich”, aby wiadomość została usunięta i nie mogła być przez nikogo odczytana (należy zauważyć, że tę opcję można wykonać tylko wtedy, gdy wiadomość nie przekroczyła okresu 4096 sekund)
  4. Jeśli chcesz usunąć wiadomość tylko dla siebie, kliknij opcję „usuń tylko dla mnie” aby wiadomość nie pojawiła się w rozmowie (wybierając tę ​​opcję wiadomość zostanie usunięta tylko z Twojego czatu, jednak druga osoba lub pozostali użytkownicy grupy będą mogli nadal ją widzieć)

Jak usunąć wiadomość głosową na WhatsApp

Wiadomości głosowe lub audio WhatsApp są świetną alternatywą w przypadku, gdy użytkownik ma problemy i nie chce pisać wiadomości za pomocą klawiatury urządzenia lub w przypadku korzystania z urządzenia głośnomówiącego.

Po prostu będziesz musiał nagraj wiadomość aby został wysłany do drugiej osoby lub do grupy na WhatsApp, a następnie mógł go odsłuchać, należy zauważyć, że tę wiadomość można również przyspieszyć za pomocą niektórych aplikacji

Jednak czasami podczas wysyłania tych wiadomości głosowych popełniane są również pewne błędy lub pomyłki, więc nauczymy Cię poniżej jak usunąć wiadomości głosowe lub audio z WhatsApp

  1. Aby rozpocząć usuwanie wiadomości głosowych lub dźwiękowych w WhatsApp, musisz wejść do aplikacji za pomocą urządzenia mobilnego lub komputera
  2. Następnie przejdź do rozmowy lub grupy, w której znajduje się wiadomość głosowa, którą chcesz usunąć.
  3. Wybierz go, przytrzymując go lub klikając prawym przyciskiem myszy, aby uzyskać dostęp do większej liczby opcji
  4. Kliknij opcję „usuń dla wszystkich” aby został wyeliminowany i nie mógł być słyszany przez nikogo
  5. Możesz go również usunąć dla siebie, wybierając opcję „usuń to dla mnie”

Jak w prosty sposób usunąć wiadomości głosowe wysłane na WhatsApp?

Nawet jeśli wiesz, że masz godzinę na usunięcie wiadomości w rozmowie WhatsApp, nadal możesz mieć wątpliwości.

Jednym z nich może być np. komunikaty głosowe w aplikacji Czy mogę usunąć notatkę głosową? Czy w tym samym czasie obowiązuje notatka głosowa? Postępuj zgodnie z tym artykułem, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

Usuń wiadomość

Usuń pliki audio wysłane w grupach WhatsApp

Odpowiedź brzmi tak, rzeczywiście możesz usunąć notatkę głosową wysłane do czatu lub rozmowy w WhatsApp.

Niemniej jednak, musimy być równie ostrożni, Ponieważ jeśli nie jesteśmy uważni, gdy chcemy usunąć tę niechcianą wiadomość głosową, osoba, do której wysłałeś tę notatkę głosową, lub grupa, do której wysłałeś notatkę, może już ją słyszeć.

Na czacie indywidualnym jest to bardziej widoczne zdają sobie sprawę, czy to słyszeli, czy nie, ponieważ kulka, która jest w notatce głosowej wskazującej, kiedy słyszymy, może zmienić kolor, gdy osoba nie słyszała wiadomości, utrzymuje się w kolorze szarym, chociaż z drugiej strony, gdy osoba usłyszała notatkę głosową, zmienia się ona na niebieski kolor.

Ale czat grupowy, to nie działa w ten sam sposób, Ponieważ kulka notatki głosowej zmienia kolor na niebieski, dzieje się tak, gdy wszystkie osoby należące do grupy WhatsApp usłyszały tę notatkę, chociaż jeśli kulka jest nadal szara, nie oznacza to dokładnie, że nikt jej nie słyszał.

W ten sam sposób nie martw się, ponieważ jest sposób na upewnienie się, czy zostałeś wysłuchany notatkę głosową i przez kogo została usłyszana.

W tym celu musimy przejść do czatu grupowego WhatsApp, do którego wysłaliśmy notatkę, następną rzeczą, którą musimy zrobić, jest naciśnięcie i przytrzymanie tej notatki głosowej.

Zobaczymy, że po przytrzymaniu, niektóre opcje pojawią się powyżej, wśród nich zobaczymy jedną z około trzech kropek, tutaj naciśniemy i będziemy mieli opcje „Informacje” i „Udostępnij”.

W tym przypadku przejdziemy do „Informacji”, a następnie to WhatsApp pokaże nam okno o nazwie „Informacje o wiadomości”.

Tutaj możemy zobaczyć, kiedy nasza notatka głosowa została dostarczona do grupy, o której godzinie została zauważona przez niektórych członków i wreszcie Będziemy mogli zobaczyć, dlaczego członkowie grupy odtworzyli notatkę.

Jeśli na nasze szczęście notatka nie została odtworzona lub nie widziana przez niektórych członków grupy, nadszedł nasz czas, aby wymazać tę notatkę głosową a usunięcie go jest bardzo prostym procesem.

W tym celu ponownie wciśniemy notatkę głosową i zobaczymy, że w powyższych opcjach znajdziemy a ikona kosza.

Klikamy na niego i zobaczymy mini okienko z pytaniem czy jesteśmy pewni usunięcia tej wiadomości, w którym zobaczymy opcje takie jak 'Usuń dla mnie’, 'Anuluj’ oraz „Usuń dla wszystkich”.

Ta ostatnia opcja to ta, którą musimy szybko nacisnąć, stąd notatka głosowa nikt go nie powiela I tak nikt z członków grupy nie będzie wiedział, o co ci chodziło.