Skip to content

Jak usunąć, usunąć lub ukryć zdjęcia z Instagrama z komputera lub komputera?

7 de styczeń de 2022

Robić zdjęcia jest jednym z główne czynności, które wykonujemy na naszym smartfonie na co dzień i oczywiście dzięki sieciom społecznościowym mamy możliwość udostępnienia wielu z nich wszystkim naszym znajomym i bliskim, aby mogli się z nimi później kontaktować.

Także, Instagram jest zdecydowanie sieć społecznościowa, która ostatnio odnotowała największy wzrost i jest to, że w końcu jest łatwy w użyciu i ¿Kto nie lubi robić zdjęć ani robić zdjęć? To samo z filmami.

A w moim osobistym przypadku myślę, że Facebook ładuje się w nieskończoność i ma zbyt wiele opcji, więcej niż potrzebuję, Twitter z drugiej strony praktycznie nie ma tych, których chcę, ale Instagram ma wiele tego, co lubię.

Chociaż w każdej aktualizacji, którą otrzymuje, pomimo tego, że to normalne, że musi się ulepszać i ewoluować, prawda jest taka, że ​​wydaje mi się, że jest niebezpiecznie blisko tej starszej siostry, zbyt wiele opcji, które moim zdaniem nie są całkowicie potrzebne. Oczywiście nigdy nie ma wystarczającej opcji, aby połączyć je wszystkie i opublikować w nich jednocześnie.

Chcemy więc porozmawiać o jednym z samouczków, o które czytelnicy pytają nas najczęściej. Chodzi więc o pokazanie, jak krok po kroku usunąć zdjęcia przesłane do profilu na Instagramie, aby na Twoim profilu pozostały tylko te, które można uznać za najbardziej odpowiednie.

Jak usunąć zdjęcia z Instagrama z systemu Windows

Ale wracając do głównego tematu tego artykułu, wielkie pytanie wszystkich:Możesz usunąć zdjęcia z Instagrama ze swojego komputera?

Daj spokój, Instagram to praktycznie w 100% skoncentrowana aplikacja na urządzenia mobilne, to, że ma możliwość wejścia z przeglądarki na komputerze, niezależnie od systemu operacyjnego, niekoniecznie oznacza, że ​​ma wszystkie opcje, które masz na telefonie komórkowym.

W rzeczywistości nie mogą być usuń zdjęcia z Instagrama ze swojego komputera. Najzabawniejsze jest to, że nie możesz ich edytować ani nic podobnego, jedyne, co możesz zrobić na swoim komputerze, to udostępnić publikację w innych sieciach społecznościowych, ale niewiele więcej.

Usuń zdjęcia z Instagrama

Jeśli i tak chcesz to zrobić z telefonu komórkowego, Uczymy Cię, jak usuwać zdjęcia z Instagrama.

Przede wszystkim oczywiście musimy o tym pamiętać na Instagramie są dwa rodzaje zdjęć, po pierwsze te, które publikujemy na naszym profilu, a po drugie te, które publikujemy jako historie. Jeśli chcesz usunąć któryś z nich, musisz po prostu czytać dalej.

W każdym razie ciekawe jest to, że kroki, które musimy wykonać, są całkowicie proste i łatwe, chociaż trzeba pamiętać, że wszystkie treści, które później usuniesz, nie będziesz mógł ich ponownie opublikować, ponieważ nawet jeśli zapisałeś je wcześniej, całkowicie utracisz wszystkie komentarze, polubienia, interakcje itp.

Aby usunąć obraz ze swojego profilu na Instagramie, musisz wykonać następujące kroki:

 • Zaloguj sie na Instagram
 • Przejdź do profilu w którym przesyłane jest zdjęcie
 • Kliknij na zdjęcie lub film, który chcesz usunąć, a potem w menu reprezentowane przez trzy kropki w prawym górnym rogu
 • Zobaczysz kilka opcji wśród których są „plik„,”Wyłącz komentarze„,”Edytować„,”Udział” Tak Usunąć
 • Wśród pojawiających się opcji kliknij Usuń
 • System zapyta Cię, czy jesteś pewien tego, co robisz i musisz daj Usuń ponownie

Aby usunąć historię ze swojego profilu na Instagramie, musisz wykonać następujące kroki:

 • Zaloguj sie na Instagram
 • Przejdź do historii co masz wgrane
 • Gdy znajdziesz ten, który chcesz usunąć, naciśnij na trzy punkty
 • Zobaczysz kilka opcji wśród których są „plik„,”Wyłącz komentarze„,”Edytować„,”Udział” Tak Usunąć
 • Wybierz Usuń opcję

I gotowe. Jak zobaczysz, nie jest to trudne usuń posty lub zdjęcia z Instagrama Tak długo, jak korzystasz z telefonu komórkowego, tak jak ci powiedziałem, wspomniana sieć społecznościowa została zaprojektowana i nadal jest przeznaczona dla urządzeń mobilnych, a nie komputerów, więc to normalne, że ma na nich ograniczone funkcje.

usuń posty lub zdjęcia z Instagrama

Jeśli wykonasz te dwie proste procedury, usuniesz obraz lub historię, której nie chcesz do zobaczenia na Twoim koncie na Instagramie. Jeśli masz przechowywane treści, możesz je ponownie przesłać, jeśli uznasz to za stosowne, chociaż pamiętaj, że utracisz zarówno komentarze, jak i polubienia.

Powiedz nam, czy masz inną sztuczkę, która pozwala usunąć zdjęcia z konta na Instagramie, lub jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego samouczka. To możesz zrobić, zostawiając swoją cenną opinię w polu komentarza, poniżej tego artykułu.

Czy udało Ci się usunąć zdjęcie ze swojego profilu na Instagramie za pomocą tego krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram