Skip to content

Jak usunąć swój kanał bębnowy na Instagramie bez komplikacji – najlepszy sposób?

15 de listopad de 2021

Filmy przedstawiające zabawne i humorystyczne sytuacje zaatakowały sieci społecznościowe. Platformy takie jak Instagram obfitują w te małe filmy, a tym bardziej ze względu na kanał Reels, który ma aplikacja. Ale prawdopodobnie chcesz przestać widzieć te Rolki na swoim koncie. Więc kontynuuj czytanie tego artykułu, w którym zobaczysz, jak w prosty sposób usunąć swój kanał Reels.

Jakie punkty należy wziąć pod uwagę przed usunięciem kanału Reels na Instagramie?

Kiedy wiesz, czym jest Instagram Reels i jak działa, zobaczysz doskonałe narzędzie do tworzenia małych filmów, dodawania efektów, filtrów dostępnych w aplikacji i udostępniania w sieciach. To narzędzie, które zostało włączone do platformy, stało się popularne. Dlatego przed podjęciem decyzji o usunięciu kanału Reels na Instagramie, warto poświęcić trochę czasu i możesz rozważyć aspekty, na które będziemy zwracać uwagę:

Tworzenie kopii zapasowych rolek

Filmy, które edytujesz na swoich Rolkach, zawierają zabawne i kreatywne sytuacje, które przesyłasz do aplikacji, aby udostępniać je swoim kontaktom i innym użytkownikom. Więc jeśli nie chcesz rozstać się z tymi chwilami, możesz zrobić kopię zapasową podczas zapisywania wideo Kołowrotków w galerii urządzenia. W ten sposób, gdy usuniesz Rolki z Instagrama, będziesz mieć zapisany wcześniej film i będziesz go używać w innych sieciach.

Jeśli masz starą wersję Instagrama

Jeśli masz wersję sprzed włączenia narzędzia Reels na Instagramie, musisz upewnić się, że nie aktualizujesz jej, aby Ta sekcja Rolek nie pojawia się w Twojej aplikacjiPo prostu nie będzie działać z powodu niezgodności wsparcia technicznego, w tym celu należy dezaktywować automatyczne aktualizacje, aby ta aplikacja nie otrzymała aktualizacji. Ponieważ po pobraniu najnowszej wersji Instagrama będziesz mieć Rolki i zobaczysz tę sekcję na swoim koncie na Instagramie.

Jak usuwany jest kanał Reels na Instagramie?

Jeśli nie chcesz widzieć tej sekcji Kołowrotków za każdym razem, gdy wchodzisz do aplikacji i chcesz usunąć kanał Kołowrotki na Instagramie, możesz to zrobić i tutaj pokażemy Ci, jak to osiągnąć.

Wewnątrz pudełka bębnów

Wejdź na Instagram i w profilu znajdź sekcję Kołowrotki. Wchodzisz do jednego z filmów, klikasz trzy punkty i wybierasz opcję Usuń. Na ekranie pojawi się potwierdzenie, że chcesz usunąć rolkę Instagrama i kliknij OK. W ten sposób przestajesz wyświetlać Rolki w sekcji rolek na Twoim koncie na Instagramie.

instagramowe bębny na profilu

Będąc na swoim profilu na Instagramie

Kołowrotki to narzędzie wideo, które pojawiają się automatycznie w Twoim profiluPo natychmiastowym otwarciu aplikacji te refreny wideo są wyświetlane na całym ekranie telefonu komórkowego. Aby ich nie widzieć, wyłącz aktualizacje aplikacji. Więc nie zobaczysz tych filmów w swoim profilu.

W jaki sposób przestać oglądać sekcję Kołowrotki?

W aplikacji nie ma funkcji, która pozwalałaby bezpośrednio usunąć tę sekcję Rolek z Twojego Instagrama. Ale stosując tę ​​sugestię, którą damy, będziesz mógł przestać oglądać sekcję Kołowrotki. Wchodząc w ikonę Bębny, usuń każdy z filmów w tej sekcji, a gdy usuniesz je wszystkie, ikona również zostanie usunięta. Gdy wrócisz do swojego profilu i zaktualizujesz zawartość lupy, nie zobaczysz ikony Rolki.

Dlaczego Twój kanał Reels nadal pojawia się na Instagramie?

Rolki nie są oddzielną funkcją aplikacji Instagram, którą można aktywować lub dezaktywować, ale raczej to narzędzie zakotwiczone w tej samej aplikacji Instagram. Sposób, aby przestać oglądać te Kołowrotki, jest taki, jak ci to wyjaśniliśmy. Ale jeśli po zastosowaniu rekomendacji w praktyce Twój kanał Reels nadal pojawia się na Instagramie, może to być spowodowane przeciągami.

Sprawdź wersję roboczą rolek

Po otwarciu aplikacji Instagram kliknij ikonę Rolki, a zobaczysz sekcję Wersje robocze, aby zobaczyć wersje robocze Rolek na Instagramie, są to Rolki, które zapisałeś, aby udostępnić później. Są one automatycznie usuwane po 30 dniach. Jeśli nadal masz tam filmy, usuń je.

dołącz do naszego kanału telegram