Skip to content

Jak usunąć prywatne wiadomości z Instagram Direct? – Kontroluj swoje czaty

16 de listopad de 2021

Każdy portal społecznościowy chce przekonać użytkowników swojej konkurencji, więc z dnia na dzień dodaje do swojej platformy funkcje podobne do innych aplikacji. Jedną z rzeczy, które wprowadził Instagram, są bezpośrednie wiadomości między użytkownikami i możliwość ich usunięciaAby dowiedzieć się, jak to zrobić, czytaj dalej ten artykuł.

Jak długo trzeba usuwać wiadomości wysłane przez Instagram?

Na niektórych platformach wcześniej użytkownik miał tylko kilka minut, aby móc usunąć wiadomość, jednak Instagram nie ma tego problemu, ponieważ pozwala wykonać tę czynność w dowolnym momencie.

To spora zaleta dla chcących z niej skorzystać, ponieważ jeśli nie chcesz zostawić żadnych dowodów tego, co wysłałeś to narzędzie będzie działać dla Ciebie. Podobnie, jeśli wysłałeś coś nie tak, możesz to cofnąć, ponieważ anulowana przesyłka nie jest zarejestrowana na Twoim koncie ani na koncie innej osoby.

Jak usunąć wysłaną wiadomość ze swoich rozmów?

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, aby usuń wysłaną wiadomość jest wprowadzenie profilu konta i zlokalizowanie symbolu papierowego samolotu, który reprezentuje wysyłane wiadomości. Następnie musisz wybrać konwersację, w której znajdują się dane informacje. Znajdź wiadomość i naciskaj ją, aż pojawi się okno z kilkoma opcjami, wybierzesz tę, która mówi usuń i potwierdź czynność.

Należy zauważyć, że jeśli ponownie tego żałujesz, ale ponieważ usunąłeś wiadomość, możesz się zastanawiać, czy możesz ją odzyskać. Ku Twojemu zdziwieniu odpowiedź brzmi tak, wystarczy wykonać proces składający się z kilku kroków i wziąć pod uwagę pewne względy.

Należy pamiętać, że mogłeś usunąć wiadomość i nie pojawia się ona ani Tobie, ani innej osobie. Jeśli jednak druga osoba to przeczyta, nie możesz nic zrobić, z drugiej strony, jeśli tego nie widziała, nigdy się nie dowie, co się stało.

W jaki sposób możesz usunąć wiadomość otrzymaną na Instagramie?

Chociaż to prawda, wszyscy popełnialiśmy błędy więcej niż jeden raz podczas wysyłania informacji, więc opcja usunięcia tych błędów pozwala nam poprawić popełnione błędy. Na Instagramie są dwie opcje do usunięcia.

Pierwszym jest usunięcie całej rozmowy, a drugim usunięcie wiadomości w czacie. Z tych dwóch opcji może korzystać zarówno nadawca, jak i odbiorca, czyli Co jeśli otrzymałeś wiadomość i nie chcesz jej mieć w swoim rejestrze możesz go usunąć, aby już go nie widzieć.

W aplikacji na iPhone’a lub Androida

W pewnym momencie każdy otrzymał komunikat, że czytając go, uważa, że ​​nie wydaje się to przyjemne ani rozsądne, więc chcą go usunąć ze swojej rozmowy. Biorąc pod uwagę tę potrzebę swoich użytkowników, Instagram umożliwia usuwanie otrzymanych wiadomości.

instagram na komórce

Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, powinieneś tylko wybierz wiadomość, której nie lubisz. Jeśli masz Androida, musisz go przytrzymać, a jeśli jest to iPhone, przesuń go w lewo. Pojawi się okno z dwiema opcjami, w tym przypadku zdecydujesz się usunąć lub anulować, a wiadomość zniknie.

Z komputera Mac lub PC z systemem Windows

Jeśli korzystasz z komputera, musisz wprowadzić swoje dane, aby zalogować się do internetowej wersji Instagrama. Będąc w środku musisz poszukać rozmowy i wiadomości, która ci się nie podoba. Przytrzymaj wciśnięty, a pojawi się okno z dwiema sekcjami, musisz wybrać tę, w której chcesz anulować wysyłanie aby wiadomość zniknęła z rozmowy.

Dlaczego Instagram nie pozwala na usuwanie wiadomości z prywatnych czatów i jak to naprawić?

Instagram może stwarzać problemy, jeśli zamierzasz usunąć wiadomość w określonych okolicznościach. Po pierwsze, nie wykonałeś poprawnie kroków, o których wspomnieliśmy. Po drugie, możesz mieć złe połączenie z Internetem, a po trzecie, jest to Twoja wersja może być nieaktualna, aby wiadomość nadal do Ciebie docierała.

Jeśli chcesz to naprawić, musisz zweryfikować procedurę i połączenie. Jeśli to nie zadziała, a problemem jest wersja Twojej aplikacji, musisz ją zaktualizować i ponownie usunąć wiadomość. W niektórych przypadkach aktualizacja, zamknięcie sesji, strona i chwila oczekiwania rozwiązuje problem.

dołącz do naszego kanału telegram