Skip to content

Jak usunąć pasek wyszukiwania Google na komputerze z systemem Windows 10?

1 de maj de 2022

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak usunąć Android Google Toolbar? Musisz wtedy wiedzieć, że dalej nauczymy cię najlepsze informacje, abyś mógł przeprowadzić tego typu krok po kroku.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, że jest wielu użytkowników zainteresowanych możliwością usuń lub usuń ten pasek wyszukiwania Google, który jest fabrycznie zainstalowany na Androidzie.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jeśli chodzi o usunięcie paska Google na Androida, jest to aby móc go usunąć to będzie zależeć jakie masz urządzenie mobilne z Androidem, więc zacznij od tego.

Po pierwsze, musisz zrozumieć że czasami może to być jak usunięcie widżetu, podczas gdy w innym będziesz musiał usunąć nawet aplikację uruchamiającą z telefonu komórkowego.

Usuń lub usuń pasek Google Android krok po kroku

Zanim go zlikwidujemy, chcielibyśmy powiedzieć, że może bądź bardzo pomocnydlatego domyślnie umieszczają to, że istnieją sposoby na jego aktywację lub dostosowanie, dzięki czemu może być bardzo przydatne w codziennym życiu.

Jeśli w końcu zamierzasz usunąć pasek Google na Androidzie, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to usunąć dany widżet, a aby to zrobić, musisz nacisnąć i przytrzymać pasek wyszukiwania, a następnie, przeciągnij go do X lub ikonę kosza, która się pojawi, w zależności od posiadanego terminala Android.

To pierwszy krok, ale potem musisz iść za innymi.

to jeśli chcesz całkowicie pozbyć się tego widżetu, musisz zmienić program uruchamiający. W tym celu zalecamy zainstalowanie Nova Launchera, dostępnego w sklepie Google Play, jednego z najlepszych w swojej dziedzinie.

Następnie musisz iść do menu tej aplikacjiw Ustawieniach Nova, Pulpit, Stały pasek wyszukiwania, wybierając opcję „Brak”.

Następny krok dotyczy bezpośrednio dezaktywacji aplikacji Google, od Ustawienia, aplikacje. Jeśli zobaczysz zakładki, przekonasz się, że musisz dotknąć każdej z nich.

Następnie musisz wybrać aplikację Wyszukiwarka Google lub po prostu Google i kliknąć Dezaktywuj. Pamiętaj, że pasek jest widżetem, więc możesz włącz lub wyłącz oczywiście kiedy tylko chcesz.

Jak widać, usunięcie paska narzędzi Google w Androidzie nie jest zbyt skomplikowane, dlatego jeśli jego obecność Ci przeszkadza, uważamy, że powinieneś. rozważać te sztuczki czego cię uczymy

słowa historii powiadomień o kierunkach

Poza jakieś pytania o tym jesteśmy pewni, że będziesz w stanie to zrobić, ale jeśli nie, po prostu zostaw nam wiadomość o tym w komentarzach.

Jak usunąć pasek z mojego komputera z systemem Windows-10?

Czy pasek wyszukiwania Google pojawił się na górze ekranu komputera i? nie pozwoli ci go ruszyć, zamknij toitd.?

Przede wszystkim musisz wiedzieć, że nie jest to część przeglądarki Google Chrome, najwyraźniej ta wyszukiwarka jest na Tobie zainstalowana. zazwyczaj się zdarza kiedy pobierasz darmowe pliki lub programy które przynoszą tego typu instalatorów.

Może się to również zdarzyć, gdy nie sprawdziłeś, czy Twój system Windows jest oryginalny, czy kopia. Musisz być bardzo ostrożny kupując sprzęt, który nie jest oryginalny, ponieważ może przynieść Ci wiele problemy i wady.

Usuń pasek zadań z systemu Windows 10 sprawi, że wygrasz miejsce na biurku, co jest szczególnie przydatne, jeśli korzystasz z W10 na laptopie lub małym ekranie. Wystarczy wykonać kilka kroków, aby ukryć ten pasek wyszukiwania, aby nie wyświetlał się na stałe i automatycznie za każdym razem.

Teoretycznie ten pasek jest przeznaczony do wyświetlania bezpośredni dostęp do wyszukiwań a także do niektórych aplikacji, w tym Cortany.

Problem polega na tym, że wielu użytkowników woli minimalizm poprzednich wersji systemu Windows i dlatego woli wyłączyć pasek zadań systemu Windows i nic więcej. zainstalować system.

Kroki, które należy wykonać, aby go wyeliminować, są bardzo proste:

  1. Po pierwsze głowa nad do paska wyszukiwania.
  2. Kliknij prawym przyciskiem myszy na pasku zadań.
  3. Wybierz opcję Widok.
  4. Kliknij Dezaktywuj (lub Wyłącz).

Jeśli masz inne pytania w tym zakresie, zostaw nam kilka komentarzy, abyśmy mogli Ci pomóc. Czy udało Ci się usunąć pasek Google na Androidzie za pomocą tego krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram