Skip to content

Jak usunąć „Lubię to”, które podałem przez Error na Facebooku – Łatwy przewodnik

26 de lipiec de 2021

Kilka lat temu Facebook wprowadził ciekawą i zabawną alternatywę możliwości lepszego zademonstrowania naszych emocji reakcje, które możesz dać na wszystkie posty, pozostawiając proste „lubię” lub „lubię”.

Jeśli chcesz wiedzieć, w jaki sposób możesz wyeliminować reakcję z postu, powiem Ci, że trafiłeś we właściwe miejsce, ponieważ zajmiemy się wyjaśnieniem wszystkich Twoich wątpliwości i wyjaśnimy krok po kroku, co powinieneś zrobić w takich przypadkach.

Jak cofnąć reakcje, które wywołałem na dowolnym poście lub obrazie?

Najprostszą metodą usunięcia reakcji z posta jest kliknięcie polubienia lub reakcji i zostanie natychmiast usunięte. Ale jeśli zareagujesz i zapomnisz o publikacji, aby kontynuować przeglądanie tej sieci społecznościowej, może być trudno znaleźć reakcję, którą tak bardzo chcesz wyeliminować.

Nie jest to jednak misja niemożliwa, ale aby lepiej temu zapobiec unikaj aktualizacji strony za wszelką cenę który załaduje dużą ilość nowych treści, co sprawi, że stracisz z oczu post, w którym chcesz cofnąć swoją reakcję.

Jak usunąć reakcję z postu o dużej interakcji?

Następnie wyjaśnimy Ci krok po kroku, jak możesz usuń reakcję lub polubienie posta. Najbardziej realną opcją jest najpierw zlokalizowanie wpisu, na który zareagowałeś. Można to zobaczyć, szukając historii swojej aktywności na Facebooku i co należy zrobić, aby to zrobić:

  • Najpierw musisz wejść na stronę na Facebooku i wpisać użytkownika, z którego czy zareagowałeś lub polubiłeś? chcesz usunąć.
  • Następnie u góry kliknij swoje zdjęcie profilowe, aby wyświetlić zakładkę opcji i wybierz opcję „ustawienia i prywatność”.
  • Następnie będziesz musiał nacisnąć opcję dziennika aktywności i przefiltrować go według „Polubienia i reakcje”. W zależności od czasu, na jaki go przefiltrowałeś, Facebook pokaże Ci posty, na które zareagowałeś lub polubiłeś. W tym momencie wystarczy kliknąć pole reakcji, aby usunąć reakcję lub zmodyfikować ją na inną.

Usuń polubienie ze strony, której już nie lubisz

Jeśli nie jesteś już zainteresowany treścią strony, możesz usunąć swoje polubienie, wykonując czynności wskazane poniżej:

  • Najpierw zaloguj się do Facebooka z konta, które Ci się podobało, które chcesz usunąć. Po pomyślnym uzyskaniu dostępu do konta musisz kliknij na swoje zdjęcie aby móc odwiedzić Twój profil na Facebooku.
  • Kliknij tam, gdzie jest napisane „Informacja”A następnie poszukaj sekcji z napisem„ Podoba mi się ”, kliknij ją, a pojawią się wszystkie strony, które Ci się podobają.
  • Musisz zlokalizować stronę, której już nie lubisz, a gdy ją znajdziesz, naciśnij przycisk z napisem „Lubić”. Następnie opcja „już tego nie lubie„Które musisz wybrać.

polubienia na facebooku

Czy mogę usunąć z mojego konta kogoś innego?

Na Facebooku nie da się usunąć cudzych polubień, bo nie ma na to opcji. Możesz jednak zastosować inną alternatywę, która nie sprawi, że polubienie określonej osoby będzie widoczne.

Jeden z nich jest usuń post lub ukryj go, ale jeśli chcesz zachować publikację, możesz zablokować osobę, która polubiła lub zareagowała na Twój post.