Skip to content

Jak usunąć lub usunąć status, który właśnie przesłałem do mojego WhatsApp, aby się nie pojawił?

1 de lipiec de 2021

WhatsApp to aplikacja, której wszyscy używamy dzisiaj do komunikowania się w prosty, szybki, a przede wszystkim niedrogi i wszechstronny sposób. Ale co się dzieje, gdy nie chcemy pozostawić statusu opublikowanego? W jaki sposób usuń lub usuń status, który właśnie przesłałem do mojego WhatsApp, aby się nie pojawiał? Przeczytaj linie, które prezentujemy poniżej w tym artykule i zobacz, jak to zrobić.

Na początku WhatsApp był prostym oprogramowaniem do przesyłania wiadomości, które ewoluowało niezwykle szybko.

Dziś możesz wysyłać obrazy, zdjęcia, pliki audio, wideo, dokumenty w formacie cyfrowym, wykonywać połączenia wideo lub głosowe. W skrócie WhatsApp się podszywał prawie wyłącznie do wysyłania wiadomości tekstowych (SMS) i tradycyjnych połączeń, co jest bez wątpienia osiągnięciem.

Wiodąca na świecie aplikacja do przesyłania wiadomości, obecnie włączona stany, które można umieścić na profilach. Bardzo podobnie do tego, w jaki sposób musimy usuwać historie z Instagrama, które trwają 24 godziny, czyli jeden dzień od momentu ich opublikowania. Po tym czasie zniknie.

Bardzo ważne jest, aby pamiętać, że ten materiał będzie widoczny dla wszyscy ludzie, którzy mają Cię na swoim planie, który będzie mógł zobaczyć wszystkie publikowane przez Ciebie statusy, niezależnie od tego, czy ta osoba została dodana do Twoich kontaktów, czy nie. Innymi słowy, wszystkie osoby, które mają Cię w swojej książce kontaktów, będą mogły ją wyświetlić.

Naucz się korzystać z tej nowej opcji statusu WhatsApp, która pozwoli Ci umieszczać filmy, teksty i zdjęcia. I chociaż wszystkie osoby, które mają Cię w swoich kontaktach, mogą je zobaczyć, prywatność można ustawić z nich, abyś mógł kontrolować, kto ma dostęp do Twoich informacji.

Krok po kroku, aby usunąć status WhatsApp i nie pojawia się.

Usuń lub usuń status, który właśnie przesłałeś do WhatsApp, aby się nie pojawił, to bardzo proste i wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami które są prezentowane natychmiast, które będą się minimalnie różnić, jeśli jesteś użytkownikiem Androida lub jeśli wolisz iOS firmy Apple.

Usuń statusy WhatsApp w systemie Android.

Jeśli jesteś użytkownikiem Androida, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to otwórz aplikację i przejdź do zakładki „Stany” (ten pośrodku, między zakładkami „Czaty” i „Połączenia”).

 • Po umieszczeniu w odpowiedniej zakładce wybierz select opcja „Mój status”(Jest to pierwszy, który się pojawia). Zostaną wyświetlone wszystkie udostępnione stany do tego momentu.
 • Jeśli masz kilka opublikowanych statusów, wybierz ten, który chcesz usunąć, a zobaczysz, że na jego ekranie, w dolnej środkowej części, znajduje się ikona oka obok numeru.
 • Kliknij tę ikonę, a pojawi się menu, w którym możesz zobaczyć, kto widział Twój status.
 • U góry, po prawej stronie wyświetlanego ekranu menu, pojawia się kosz na śmieci, musisz go nacisnąć, aby usunąć stan.
 • Sprytny! Już poprawnie wyczyściłeś swój status.

Jak usunąć status WhatsApp na iPhonie?

W przypadku Apple iOS jest to coś podobnego:

 • Uzyskaj dostęp do aplikacji WhatsApp
 • Wybierz zakładkę „Status”
 • Otwórz stan, który chcesz usunąć.
 • Naciśnij trzy kropki od prawego górnego rogu.
 • Pojawi się opcja „Usuń”. wybierz go.
 • Gratulacje!! Już usunąłeś stan którym nie chcesz się dzielić, to takie proste.

Czy mój status WhatsApp może pojawić się ponownie po jego usunięciu?

Jak widzisz, usuń lub usuń status WhatsApp które właśnie przesłałeś, aby się nie pojawiło, jest to bardzo łatwe i można to zrobić w kilka sekund.

Jeśli żałujesz przesłania jednego, masz za dużo i nie chcesz czekać do końca 24 godzin na ich usunięcie automatycznie, wtedy możesz wybrać jedną z przedstawionych przez nas opcji.

Pamiętaj, tak, że po usunięciu statusu WhatsApp nie będziesz w stanie go odzyskać, więc musisz być pewien, że chcesz to zrobić, zanim przejdziesz dalej.

Czy przedstawione przez nas kroki, aby usunąć lub usunąć status, który właśnie przesłałeś do WhatsApp, pomogą Ci, aby się nie pojawił?

dołącz do naszego kanału telegram