Skip to content

Jak usunąć lub usunąć kontakt z mojej książki adresowej WhatsApp

11 de kwiecień de 2021

W ostatniej dekadzie pojawiło się wiele aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych. Jednak niewielu z nich osiągnęło sukces, jaki odniósł WhatsApp.

To w jaki sposób WhatsApp jest liderem W tym sektorze. Dzięki wszystkim posiadanym funkcjom wiele osób utworzyło konto WhatsApp, wspierając rozwój tej aplikacji do przesyłania wiadomości.

W tym sensie aplikacja udostępniła rozszerzenie dedykowane firmom i firmom o nazwie WhatsApp Business. Tam, gdzie mają one inne narzędzia niż zwykli użytkownicy. Dlatego w tym artykule zamierzamy Cię nauczyć jak usunąć lub usunąć kontakt z mojej książki telefonicznej WhatsApp.

Jak usunąć lub usunąć kontakt z mojej książki telefonicznej WhatsApp

Aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych WhatsApp nie umożliwia usunięcia ani usunięcia kontaktu z książki telefonicznej. To praktycznie dlatego WhatsApp nie ma własnej książki kontaktów. Cóż, aplikacja uzyskuje dostęp do wewnętrznej książki kontaktowej, aby uzyskać stamtąd informacje kontaktowe, takie jak numer telefonu i imię i nazwisko.

Z drugiej strony, jeśli chcesz usunąć lub usunąć kontakt z mojej książki telefonicznej WhatsAppnależy to zrobić z poziomu aplikacji kontaktów naszego urządzenia. Aby to zrobić, należy wykonać następujące czynności:

Pierwszą rzeczą jest sprawdzenie agendy WhatsApp i upewnienie się, że kontakt się tam pojawia, w ten sposób możemy zobaczyć, że osoba, którą zamierzamy usunąć, jest skutecznie pojawia się w naszym programie WhatsApp.

Następnie konieczne jest otwarcie aplikacji Kontakty na naszym urządzeniu. Stamtąd musimy znajdź kontakt WhatsApp, który zamierzamy usunąć.

Teraz, aby przystąpić do jego usunięcia, musimy kliknąć ten kontakt, aby otworzyć informacje o nim. Następnie wciskamy trzy pionowe kropki, które pojawiają się w prawej górnej części naszego ekranu, następnie klikamy usuń.

Na koniec, wracamy do WhatsApp i aktualizujemy nasz program. Jeśli usunięcie się powiodło, nasz kontakt również nie pojawi się w tej sekcji.

Po co usuwać kontakt z WhatsApp?

To pytanie jest wspólne dla użytkowników WhatsApp. Cóż, może to nie mieć dla ciebie większego sensu usunąć kontakt z książki telefonicznej WhatsApp. Dzieje się to jednak z jakiegoś powodu, a jest to prywatność.

Wiemy, że istnieje możliwość zablokowania kontaktu na WhatsApp, ale to dużo by zaszło. Kiedy tego chcemy osoba nie widzi naszego zdjęcia profilowego lub filmy i zdjęcia, które przesyłamy do statusu WhatsApp. To tam przystępujemy do eliminacji tego kontaktu.

Oczywiście to w żaden sposób tego nie gwarantuje ta osoba nie skontaktuje się z nami ponownie w ten sposób. Jednak dobrze jest zacząć od wyjaśnienia komuś, że wszystko się skończyło i że nie będziesz się z nim ponownie kontaktować.

rozmowy na WhatsApp

Jest to również jeden sposób możesz uniknąć rozpoczynania rozmowy z osobą którego nie lubisz. Cóż, nie mając go na liście kontaktów WhatsApp, jedynym sposobem na rozpoczęcie rozmowy jest to, że druga osoba napisze do Ciebie pierwsza.

Jeśli to, czego szukasz, to zabronienie osobie kontaktowania się z tobą, to właśnie jest musisz go zablokować w WhatsApp. Jest to ostatnia deska ratunku, aby zagwarantować abstynencję od kontaktu za pośrednictwem tej aplikacji do przesyłania wiadomości.

Jak dodać kontakt do mojej książki telefonicznej WhatsApp

W przeciwnym przypadku z poprzedniego samouczka, teraz zobaczymy kroki do dodaj nowy kontakt do książki telefonicznej WhatsApp. Proces jest dość podobny. W ten sam sposób jest bardzo łatwy do wykonania. Kroki, które należy wykonać, są następujące:

Na początek jest to konieczne mieć numer telefonu osoby, którą zamierzamy dodać do naszego programu WhatsApp. Następnie przechodzimy do naszej aplikacji Kontakty.

Teraz musisz nacisnąć przycisk „+”, aby otwórz nowy formularz kontaktowy. Tutaj wprowadzamy dane, takie jak numer telefonu i imię i nazwisko. Następnie klikamy dodaj do kontaktów.

Wreszcie otwieramy nasze WhatsApp i sprawdzamy w naszym programie że kontakt tam jest. W ten sposób weryfikujemy, czy proces rejestracji został zakończony.

W ten sposób możesz zacznij cieszyć się stanami ta osoba publikuje i może cieszyć się twoją.

dołącz do naszego kanału telegram