Skip to content

Jak usunąć komentarze na moim Instagramie? – Android, iOS i PC

21 de grudzień de 2021

Portale społecznościowe pozwalają nam komunikować się z naszymi bliskimi, w nich możemy również poznać innych ludzi. Niektórym udało się zostać postacią publiczną i możemy uważnie śledzić każdy ich krok. Jeśli w emocjonalnym momencie zrobiliśmy tej osobie komentarz, którego żałujemy, możemy to usunąć. Tutaj wyjaśnimy, co powinieneś w tym celu zrobić.

Jak usunąć z aplikacji komentarz dodany na Instagramie?

Wcześniej na Instagramie nie mieliśmy wszystkich opcji, jakie mamy dzisiaj. Dziś możemy zrobić wiele rzeczy, na przykład jeśli ktoś, kto nie mówi w naszym języku, zobaczy jeden z naszych postów i zostawi wiadomość, możemy przetłumaczyć komentarze na nasz język.

Kolejną rzeczą, którą możemy zrobić, jest usuń komentarze, które zrobiliśmy lub że inni zostawili nas w naszym profilu i że nie chcemy, aby byli już w tej sieci. Kiedy robimy nieprzyjemny komentarz, możemy naprawić nasze działania, uniemożliwiając innym zauważenie tego nierozsądnego komunikatu w wątku rozmowy.

Jeśli zrobimy komentarz i bardzo mało czasu zajmuje uświadomienie sobie, że był on nieodpowiedni, możemy go usunąć i uniemożliwić innym zobaczenie go i użytkownik nawet nie otrzymuje o tym powiadomienia.

Za pomocą telefonu komórkowego z systemem Android

Czasem kierując się emocjami komentujemy treści, które być może nam się nie spodobały, może też być tak, że przeżywamy zły czas z obserwującym na Instagramie i mówimy coś niestosownego.

Bez względu na przyczynę, najprawdopodobniej wielokrotnie żałowałeś czegoś, co powiedzieliśmy. Bo, Jeśli zarządzasz swoim kontem na Instagramie z Androida a chcesz usunąć komentarz, wystarczy przejść do profilu osoby, której komentarz skomentowałeś, i wyszukać daną publikację.

Po zlokalizowaniu musisz zlokalizować swoją wiadomość i nacisnąć ją przez kilka sekund. Spowoduje to, że będzie wyglądał na zacieniony, a na górze pojawi się opcja usunięcia.

Z Twojego iPhone’a lub iPada

W przypadku zarządzania kontem z iPhone’a lub iPada nie powinieneś myśleć, że jest to zbyt skomplikowane. Wręcz przeciwnie, jest to bardzo łatwe, jego proces różni się bardzo mało w porównaniu z poprzednim.

Aby rozpocząć ten proces, musisz wejść na swoje konto i wyszukać konto, na którym powstała publikacja, a następnie zlokalizować komentarz i kliknąć trzy poziome przyciski znajdujące się u góry ekranu.

Otworzy się menu, w którym musisz nacisnąć opcję zarządzania komentarzami. Ta akcja spowoduje pojawienie się kółka w każdej wiadomości, które możesz nacisnąć, aby wybrać wszystkie komentarze, które dodałeś i chcesz usunąć.

Co powinieneś zrobić, aby usunąć czyjś komentarz na swoim Instagramie?

Tak jak możesz robić denerwujące komentarze, są też ludzie, którzy mogą zostawić ci wiadomości, które nie są przyjemne. Chociaż nie jest dobrze brać wszystko, co myślą o tobie w sieciach, jako coś osobistego, jeśli musisz Upewnij się, że negatywna opinia nie wpływa na obraz! lub wiarygodność, którą zbudowałeś na przestrzeni czasu.usuń komentarze na instagramie

Czasami, jeśli robisz coś kontrowersyjnego, wielu może to wykorzystać, aby dać upust swojej niechęci do ciebie. To sprawiło, że wiele osób zdecydowało się na zastrzeżenie konta, ale jeśli nie chcesz popadać w taką skrajność, możesz podjąć działania w tej sprawie.

Dzięki aplikacji mobilnej

Wejdź na swoje konto na Instagramie z aplikacji telefonu i poszukaj publikacji zawierającej wiadomości, których nie lubisz. Więc musisz zaznacz wszystkie wiadomości, których nie chcesz widzieć ponownie i wyślij je do kosza do usunięcia. Gdy to zrobisz, nikt już nie zobaczy tych nieprzyjemnych komentarzy.

Korzystanie z wersji internetowej Instagram

Jeśli korzystasz z wersji strony internetowej, musisz wykonać te same kroki. Wejdź na swoje konto i poszukaj publikacji, którą skomentowali. Jeśli masz więcej niż dwie wiadomości, musisz naciśnij, aby zobaczyć wszystkie komentarze.

Jeśli jest więcej niż jedna wiadomość, którą chcesz zniknąć, możesz wybrać je wszystkie, aby je usunąć jednocześnie. Jeśli uważasz, że komentarz jest obraźliwy, możesz zgłosić go na platformie.

Jak usunąć komentarze na Instagramie z komputera?

Kiedy korzystasz z komputera, aby uzyskać dostęp do swojego konta na Instagramie, nie masz żadnej wady w porównaniu z wersją mobilną. Dlatego jeśli chcesz usunąć komentarz, wystarczy poszukać publikacji i zajrzeć do sekcji komentarzy, która znajduje się po prawej stronie i naciśnij trzy punkty, aby go usunąć.mężczyzna z telefonem w rękach

Jak usunąć tag komentarza, który dodałeś na Instagramie?

Na szczęście, jeśli wspomniałeś lub oznaczyłeś osobę, możesz ją usunąć, wystarczy przejść do publikacji i nacisnąć trzy pionowe kropki, aby edytować komentarz. Następnie musisz zlokalizować się w sekcji pisania i usunąć etykietę, którą wykonałeś, w ten sposób osoba, o której mowa nie będzie się już pojawiać w Twojej wiadomości.

Jakie są kroki, aby edytować komentarz, który umieściłeś na swoim koncie na Instagramie?

Niestety aplikacja nie pozwala na edycję komentarza że zrobiłeś i opublikowałeś, jedyne, co możesz zrobić, to usunąć go i zastąpić. Prawdą jest, że jeśli ten komentarz widziało już kilka osób i im się spodobał, to usunięcie go również wyeliminuje reakcje. Dlatego musisz podjąć świadomą decyzję.

Czy można wiedzieć, czy ktoś usunął Twoje komentarze z postów na Instagramie?

W tej aplikacji nie otrzymasz powiadomienia, jeśli inny użytkownik usunął Twój komentarzSposobem na sprawdzenie tego jest wyszukanie posta i zauważenie, że Twoja wiadomość nie pojawia się na liście komentarzy do posta. Osoba ta mogła nie uznać Twojego komentarza za odpowiedni lub obraźliwy.

dołącz do naszego kanału telegram