Skip to content

Jak usunąć filmy z rolek na Instagramie za pomocą aplikacji mobilnej lub komputera?

19 de grudzień de 2021

W dobie ekspansji sieci społecznościowych wielu nie przegapia możliwości założenia konta na tych platformach, aby dowiedzieć się, co udostępniają inni użytkownicy i celebryci. Jedną z tych szeroko wykorzystywanych sieci społecznościowych jest Instagram, którego wyjątkowym aspektem jest wydanie Reels, które możesz przesyłać i udostępniać. W tym artykule nauczymy Cię, jak usuwać filmy z rolek na Instagramie z aplikacji mobilnej lub z komputera. Nie odchodź więc od czytania tego artykułu.

Jak usunąć wersję roboczą z rolek na Instagramie?

The Reels stanowią obecnie sensację, która urzekła miliony ludzi, którzy używają tej formy ekspresji do udostępniaj zabawne sytuacje za pomocą krótkich filmów, emocjonalne lub promujące przedsięwzięcie. Jeśli jeszcze tego nie próbowałeś, zalecamy pobranie aplikacji Instagram i rozpoczęcie w ten sposób publikowania swoich rolek.

A jeśli korzystasz z aplikacji od jakiegoś czasu, możesz mieć kilka wersji roboczych z Instagram Reels. Są one przechowywane w sekcji wersji roboczych, możesz zobaczyć wersje robocze swoich rolek na Instagramie z telefonu komórkowego. Te wersje robocze pozostają tam, abyś mógł dokończyć edycję, użyć lub dopóki nie zdecydujesz się je usunąć. W przypadku tego ostatniego aspektu musisz wejść Przeciągi z bębnów, kliknij Wybierz i wybierz wersję roboczą do usunięcia. Dotykasz Odrzuć i potwierdzasz akcję do wykonania.

Jakie kroki należy wykonać, aby usunąć Rolkę ze swojego Instagrama?

Teraz Instagram umożliwia także usuwanie już utworzonych i opublikowanych rolek. Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz, aby ten film był wyświetlany w Twoim profilu, możesz go usunąć. Dlatego wskazujemy kroki, aby to zrobić z komputera i aplikacji na urządzeniu mobilnym.

rolki instagramowe z komputera i telefonu komórkowego

Z Twojego komputera z Instagram Web

Jeśli chcesz usunąć swoje Instagram Reels z komputera za pomocą Instagram Web, powinieneś wiedzieć, że istnieją pewne funkcje, które z tej wersji na komputery nie jest możliwe do wykonania, w tym czynność usunięcia Szpul. Dlatego zalecamy robienie tego z aplikacji Twojego urządzenia mobilnego.

Dzięki aplikacji mobilnej

Najpierw musisz wejść do aplikacji Instagram, a następnie nacisnąć swój profil. A na pasku ściennym kliknij ikonę Kołowrotki i wybierz film do usunięcia, klikając go. Aby przejść do usunięcia bębnów, musisz wprowadzić trzy punkty, wybierz opcję Usuń i potwierdź opcję. Wejdź ponownie na Rolki, a zobaczysz, że wideo nie będzie już wyświetlane na Rolkach Twojego profilu.

Co zrobić, aby zarchiwizować wideo z rolek na Instagramie?

W chwilach wolnego czasu być może korzystasz z nich, sprawdzając swój Instagram i dowiadując się o nowościach, które opublikowali inni użytkownicy platformy. Podczas przeglądania sieci społecznościowej Instagram możesz zobaczyć kilka rolek, które przykują twoją uwagę i chcesz zaoszczędzić. Na szczęście Instagram umożliwia archiwizację wideo. To bardzo proste i szybkie. Postępuj zgodnie ze wskazówkami podanymi poniżej.

Aby to zrobić, kliknij wideo, a następnie dotknij trzech linii. Następnie kliknij opcję Zapisz, zostanie to zapisane na Twoim koncie na Instagramie. Tam będzie dostępny, gdy będziesz chciał zobaczyć ponownie, wystarczy wejść w swój profil, kliknąć trzy linie i wybrać opcję Zapisane. W tej sekcji możesz przeglądać zarchiwizowane filmy Instagram Reels. Jak widać, jest to bardzo proste. Możesz zapisać wideo z Instagram Reels w swojej galerii.

zapisz rolki filmów instagram

Jak nagrać Rolkę i zapisać ją bez publikacji?

W sieci społecznościowej Instagram możesz uzyskać wiele bardzo zabawnych publikacji, które sprawią, że będziesz się dobrze bawić. Ta interaktywna platforma została powszechnie zaakceptowana przez miliony użytkowników i jest najczęściej używana na całym świecie przez wszystkich typów użytkowników. Nagrywanie filmów i udostępnianie ich w tej sieci jest bardzo łatwe.

Ale może się zdarzyć, że nagrywasz Reels i chcesz go tylko zachować dla siebie, ta opcja też jest ważna i możesz to zrobić na Instagramie. Oferuje opcję zapisywania swoich rolek bez publikacji. Pod koniec nagrania wideo należy kliknąć opcję Pobierz, który znajduje się na górze, wyjdź z edytora Instagrama i voila. Twoje Rolki zostaną zapisane na Twoim urządzeniu mobilnym. Możesz także dowiedzieć się, jak pobierać inne posty z Instagrama na swój telefon komórkowy bez aplikacji.