Skip to content

Jak usunąć blokadę ekranu linii papilarnych z Galaxy S5?

14 de styczeń de 2023

Od kilku pokoleń główne urządzenia mobilne na całym świecie, przynajmniej te z wyższej półki, dodały bardzo interesującą funkcję bezpieczeństwa, którą wielu z nas zna jako blokadę ekranu za pomocą odcisku palca. Rzeczywiście, Na koniec okazuje się, że na przykład Galaxy S5, Galaxy S6 i Galaxy S7 mają tę funkcjęchociaż dwa ostatnie są nieco łatwiejsze w użyciu w tym sensie niż pierwszy.

Z tego powodu, jeśli jesteś jednym z użytkowników Galaxy S5, który napotyka problemy operacyjne dotyczące ekranu blokady za pomocą odcisku palca, musisz wiedzieć, że możemy je rozwiązać, rozważając pewne szczegóły w tym zakresie, które zamierzamy do analizy poniżej. Nawiasem mówiąc, porozmawiamy trochę bardziej szczegółowo o systemie blokady linii papilarnych w Galaxy S5aby następnie zaznaczyć, że możliwe jest usunięcie blokady ekranu linii papilarnych z tego terminala, który został sprzedany przez miliony na całym świecie.

Jak usunąć blokadę linii papilarnych z Samsunga S5?

Cóż, pierwszą rzeczą, którą należy wiedzieć o systemie blokady linii papilarnych Samsung Galaxy S5, jest bezpośredni związek z faktem, że dla Samsunga jest on wyjątkowo bezpieczny, a prawda jest taka, że ​​w rzeczywistości nie ma zbyt wielu skarg od użytkowników o te okoliczności. Co do reszty, musimy zaznaczyć w tym względzie, że jest to znacznie lepsza opcja niż PIN czy hasło. Czasami jednak ustawiamy odcisk palca, aby zablokować ekran, który z różnych powodów możemy chcieć usunąć.

Cóż, w tym momencie wielu powiedziało nam, że są zainteresowani możliwością dezaktywacji odcisku palca Samsunga Galaxy S5, ale możliwe jest, nawet bez konieczności posiadania dostępu do systemu operacyjnego Android, całkowite anulowanie tego dostępu bez problemów. Dla tego, musimy usunąć lub wyeliminować odcisk palca Samsunga S5, ponieważ może wystąpić jakiś problem, za który nas nie rozpoznajelub że ma odcisk palca poprzedniego właściciela, jeśli kupiliśmy terminal.

Cóż, więc pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, aby całkowicie wyeliminować odcisk palca, jest całkowite wyłączenie Samsunga Galaxy S5, a następnie przejście do trybu odzyskiwania, o którym wiemy, że pozwoli nam wyeliminować wiele elementów, które dostosowaliśmy do naszego terminala. Aby do niego wejść, naciśnij Zwiększ głośność + Strona główna + Zasilanie. Po kilku sekundach powinniśmy być w tak zwanym trybie odzyskiwania, który będzie miał pewne niewielkie różnice w zależności od modelu. Jak powiedzieliśmy, w tym przypadku będziemy rozmawiać o Galaxy S5.

Gdy znajdziemy się na powyższym ekranie, jak powiedzieliśmy, będziemy musieli wyeliminować wszystkie istotne elementy, takie jak zamek, w bardzo łatwy i prosty sposób. Musisz poszukać konkretnej opcji, czyli Wyczyść partycję pamięci podręcznej. Chodzi o to, aby nawigować, gdy używamy przycisków głośności i zasilania. Dlatego musimy dotrzeć do opcji Wyczyść dane / przywróć ustawienia fabryczne aw nim Reboot system now, aby ponownie uruchomić smartfon w zaledwie kilka sekund.

Cóż, dzięki tej metodzie, o której właśnie wspomnieliśmy, udało ci się trwale wyeliminować blokadę linii papilarnych, którą ustanawiamy w naszym Galaxy S5, i która z różnych powodów może, kiedy nadejdzie czas, nie jesteśmy już zainteresowani jej utrzymaniem . Jak już wspominaliśmy przy więcej niż jednej okazji, musimy powiedzieć, że kiedy usuniemy ten element, Zamierzamy również wyeliminować ogromną liczbę niestandardowych elementów z interfejsu mobilnego, nie tracąc z oczu treści, plików itp..

Czy udało Ci się usunąć lub wyłączyć blokadę ekranu telefonu Samsung Galaxy S5 za pomocą tej sztuczki?

dołącz do naszego kanału telegram