Skip to content

Jak ustawić timer na rolkach na Instagramie? – Łatwiej nagrywaj

10 de Listopad de 2021

Rolki na Instagramie są bardzo popularne na platformie społecznościowej, a ta aplikacja umożliwia projektowanie małych filmów z różnymi efektami, dźwiękiem i szybkością, dzięki dostępnym w tym celu narzędziom edycyjnym. Te filmy można następnie udostępnić swoim obserwującym na Instagramie.

Ale poza tym jednym z najczęściej używanych efektów tej chwili jest odliczanie, podczas dodawania timera do bębnów, aby nagrać krótki. Jeśli chcesz wiedzieć, jak działa to narzędzie i jak ustawić timer na rolkach na Instagramie. Nie oddalaj się od przeczytania tego artykułu.

Co powinieneś wiedzieć przed ustawieniem timera na rolkach na Instagramie?

W aplikacji Instagram. Istnieje wiele sposobów na wykorzystanie aparatu podczas projektowania wideo, możesz nie tylko tworzyć swoje selfie i zdjęcia, ale także dodać timer do rolek, co stało się doskonałą opcją do nagrywania filmów, które będą udostępniane na Instagramie . Niemniej jednak, jest ważny aspekt, o którym powinieneś wiedzieć przed użyciem tego narzędzia.

Możesz go znaleźć tylko tworząc historię

Korzystanie z timera jest bardzo łatwe, ponieważ ustawienie tego odliczania do filmów pozwoli Ci zamontować i nagrać sceny z klipu, ustawiając limit czasu na czas trwania filmu. Ale powinieneś wiedzieć, że jedynym sposobem użycia tego narzędzia do edycji rolek, takiego jak zegar, jest stworzenie historii. Więc musisz najpierw stworzyć historię, a po dodaniu pożądanych efektów, możesz przejść do ustawienia timera.

W jaki sposób można umieścić licznik czasu na rolkach na Instagramie?

Timer to narzędzie, które pomaga nagrywać wideo w kreatywny i zabawny sposób, dostosowując się do ustawionego czasu. Jeśli masz urządzenie z Androidem, iPhone’a lub komputerCzytaj dalej, aby wiedzieć, jak odliczać, aby zrobić swoje rolki na Instagramie.

Na urządzeniu z systemem iOS

Wchodzisz do aplikacji Instagram i klikasz w ikonę aparatu znajdującą się w lewym górnym rogu. A następnie na dole musisz wybrać opcję Kołowrotki. Tam będziesz miał możliwość wstawienia żądanych efektów, takich jak szybkość, muzyka i filtr. Po zastosowaniu tych efektów przejdź do ustawienia timera, klikając timer, który jest ikoną zegara.

Wybierasz czas trwania wideo za pomocą timera i kliknij Ustaw timer na niebieskim pasku. Następnie, musisz dotknąć środkowego przycisku, aby aktywować minutnik. Wideo zostanie nagrane zgodnie ze skonfigurowanymi sekundami i rozpocznie się odliczanie. Możesz dodać więcej części do filmu, a także więcej efektów, a na koniec kliknij białą strzałkę. I na koniec wybierasz, gdzie chcesz udostępnić swój film w opowiadaniach lub na bębnach.

ustaw timer na instagramowe bębny

W przypadku posiadania Androida

To wbudowane narzędzie na Instagramie przygotuje Cię do kręcenia filmu, który udostępnisz na swoich bębnach. Aby zastosować to narzędzie na urządzeniu z Androidem, kroki są podobne do procedury wykonywanej na iPhonie. Jeśli nie masz aplikacji, możesz pobrać Instagram ze Sklepu Play

Wchodzisz do aplikacji Instagram, na ekranie głównym znajduje się ikona aparatu, jeśli ta ikona się nie pojawia, kliknij trzy punkty, a tam ją zobaczysz, kliknij Kołowrotki, zastosuj żądane efekty, które są na pasku narzędzi z na dole, a potem naciskasz na zegar, aby ustawić minutnik, zaznaczając czas i kończąc.

Z komputera PC

W przypadku posiadania komputera PC, powinieneś wiedzieć, że w tej chwili możesz oglądać tylko historie na Instagramie, ale nie będziesz w stanie stworzyć historii ani rolek, a tym bardziej dodać pożądanych efektów i zastosować narzędzie, które mówimy o tym, jak ustawić timer. Chyba że mieć zewnętrzne narzędzie do edycji filmów który pozwala wsiąść na szpule. Możemy mieć tylko nadzieję, że wkrótce Instagram, wśród swoich innowacji, wprowadzi możliwość edytowania rolek z komputera.