Skip to content

Jak uniknąć znalezienia się na Instagramie za pomocą mojego numeru telefonu?

19 de styczeń de 2022

Instagram jest idealny zarówno do rozrywki w wolnym czasie, jak i do pracy z wszelkiego rodzaju reklamami. Czasami ludzie naprawdę denerwują określonego użytkownika z jakiegokolwiek powodu, kiedy tak się dzieje, najlepszą rzeczą do zrobienia jest ustaw konto na Instagramie jako prywatne.

Wyszukiwania na Instagramie mają wiele do zrobienia, jeśli chodzi o prywatność Twojego profilu. Później pokażemy, jakie są tryby wyszukiwania na Instagramie, jak zmienić konto na Instagramie w prywatne i jak usunąć swój profil z wyszukiwań internetowych. Oprócz tego pokażemy Ci inne dostępne opcje ochrony Twojej integralności.

Jakie są metody wyszukiwania obsługiwane przez Instagram?

Instagram zapewnia wiele filtrów wyszukiwania aby ludzie mogli znaleźć innych użytkowników, których chcą obserwować. Aby zrozumieć, co to znaczy ustawić swoje konto na Instagramie jako prywatne, musisz wiedzieć, jakie są te filtry wyszukiwania.

Według nazwy użytkownika

Najpopularniejszym filtrem jest filtr wyszukiwania według nazwy użytkownika. Tylko przy takim filtrze wyszukiwania Zostaną wyświetlone konta na Instagramie które przypominają umieszczoną przez Ciebie nazwę użytkownika. Można powiedzieć, że jest to najczęściej używany filtr wyszukiwania na Instagramie.

Jeśli nie wiesz, dzięki Instagramowi możesz przesyłać najciekawsze momenty bez konieczności pojawiania się w normalnych historiach przez 24 godziny.

z imieniem osoby

Drugim filtrem wyszukiwania najczęściej używanym na Instagramie jest wyszukiwanie przez prawdziwe imię użytkownika. Jedna rzecz to imię użytkownika, a druga to imię i nazwisko osoby. Korzystając z takiego filtra wyszukiwania znacznie łatwiej jest znaleźć konkretną osobę, którą chcesz śledzić.

Należy zauważyć, że dzięki Instagramowi możesz w dowolnym momencie uzyskać dostęp do tych filmów, które zapisałeś w czasie przeszłym.

przez numer telefonu

Ostateczny filtr wyszukiwania, którego można użyć do znajdź innych ludzi w ramach Instagrama jest pod numerem telefonu. Jeśli masz numer telefonu osoby, wystarczy umieścić go w pasku wyszukiwania na Instagramie, a zobaczysz profil osoby korzystającej z tego numeru.

Jak mogę ustawić prywatne konto na Instagramie?

Teraz, gdy wiesz, jakie są filtry wyszukiwania, nadchodzi moment, w którym ważne jest, abyś zobaczył, jak prywatnie ustawić swoje konto Insta. Można to zrobić z komputera i telefonu komórkowego.

Z PC

Z komputerami to bardzo proste uczynić konto na Instagramie prywatnym. Chociaż nie jest możliwe korzystanie ze wszystkich funkcji platformy z sieci, możliwe jest prywatne założenie konta na Instagramie:

 1. Otwórz preferowaną przeglądarkę internetową na swoim komputerze
 2. Przejdź do strony na Instagramie
 3. Zaloguj się
 4. Kliknij ikonę swojego profilu
 5. W opcjach, które zostaną wyświetlone, wybierz tę, która mówi „Ustawienia”
 6. Wybierz opcję „Bezpieczeństwo/Prywatność”
 7. Aby zakończyć, zaznacz pole „Konto prywatne” i poczekaj kilka sekund na zapisanie ustawień

osoba korzystająca z komputera i telefonu komórkowego

Musisz to wiedzieć, aby przeprowadzić tego typu konfigurację Z komputera musisz mieć dobre połączenie z Internetem. Aby zmiany miały miejsce, połączenie internetowe musi być szybkie.

Z telefonu

Z telefonów komórkowych sytuacja wygląda trochę inaczej. Umieść prywatne konto na Instagramie stąd jest o wiele łatwiej, zobacz, co musisz zrobić:

 1. Otwórz aplikację Instagram i zaloguj się na swoje konto
 2. Kliknij ikonę 3 kropek
 3. Zejdź do ostatnich opcji
 4. Wybierz ten, który mówi „Konto prywatne” i aktywuj funkcję

Musisz pamiętać, że gdy aktywujesz tę funkcję, osiągną tylko osoby, których chcesz przeglądaj zdjęcia i treści, które przesyłasz na swoim koncie na Instagramie. Takie ustawienia nie będą dotyczyć osób, które obserwują Cię obecnie, ale będą miały zastosowanie do osób, które zaczną Cię obserwować w przyszłości.

Należy zauważyć, że dzięki Instagramowi istnieje sposób na synchronizację kontaktów, aby móc łączyć się z innymi sieciami.

Co mogę zrobić, aby nie pojawiać się w wyszukiwarce Instagrama?

instagram na mobilnym iOS

Gdy ustawisz swoje konto na Instagramie jako prywatne, następnym krokiem jest usunięcie konta na Instagramie z wyszukiwań internetowych i wyszukiwań na Instagramie. Aby zrobić coś tego rodzaju, musisz wykonać następujące czynności:

Usuń swój numer telefonu

Aby rozpocząć, musisz usunąć numer telefonu, który zarejestrowałeś na Instagramie. W zamian za usunięcie numeru telefonu możesz wprowadź swoje konto e-mail aby konto nie pozostało bez punktu dostępu i punktu odzyskiwania.

Odłącz swoje konto na Facebooku

Inną rzeczą, którą można zrobić, jest odłączenie konta na Facebooku od konta na Instagramie. W ten sposób nikt nie będzie mógł Cię znaleźć podczas korzystania z paska wyszukiwania na Instagramie lub wyszukiwania w przeglądarce internetowej.

Wyłącz narzędzie podobnych kont

Aby zakończyć wszystko, ostatnią rzeczą jest dezaktywacja na swoim koncie opcji, która kojarzy Twoje konto z innymi podobnymi. Wyłączenie tej funkcji pomaga zakończyć usuwanie profilu na Instagramie z wyszukiwań.

dołącz do naszego kanału telegram