Skip to content

Jak umieszczać filmy z YouTube na Twitterze bez konieczności ich pobierania?

22 de listopad de 2021

Jeśli jesteś użytkownikiem kilku sieci społecznościowych, z pewnością chciałeś udostępniać treści opublikowane na jednej platformie znajomym na innej. Na szczęście w Twitter, na którym możesz opublikować film na YouTube bez konieczności pobierania.

Jakie są kroki, dzięki którym możesz udostępniać filmy z YouTube’a na Twitterze za pomocą miniatury?

Na YouTube można zobaczyć wiele nagrań, takich jak m.in. tutoriale, kanały, programy, wywiady. Niektóre z tych publikacji przykuwają naszą uwagę, a inne służą jako odniesienie do komentarza lub zaproszenia do obejrzenia filmu z Twittera.

Filmy przesłane do YouTube można oglądać za pomocą miniatur. Z nimi możemy mieć szybki podgląd treści, może to być przydatne, gdy przeglądasz witrynę przez długi czas.

Aby udostępnić jedną z publikacji YouTube na Twitterze, musisz to zrobić za pomocą linku do nagrania, który musisz skopiować lub udostępnić w tweecie. Jeśli chcesz, możesz dodać wiadomość uzasadniającą Twój komentarz, aby odnieść się do filmu.

Co należy zrobić, aby udostępnić film z YouTube na profilu Twitter innego użytkownika?

Z Twittera nie możesz komentować ani publikować treści z innego profilu niż Twój. Możesz jednak użyć retweetów, aby inne osoby zamieszczają Twoje komentarze na swoich profilach i być widzianym przez swoich obserwujących.

Ta sztuczka może być przydatna, jeśli chcesz rozpowszechniać informacje lub chcesz dać się poznać w tej sieci. Aby osiągnąć ten cel, możesz użyć zabawnych, ciekawych komentarzy, z pewnymi wiadomościami lub statystykami. Możesz także użyć hashtagu, aby pogrupować wielu użytkowników w rozmowie.

Te sztuczki mogą sprawić, że kilka ludzie czytają i chcą udostępniać twoje tweety na swoim profilu. W ten sposób, jeśli chcesz, aby inni użytkownicy oprócz Ciebie odwiedzili film na YouTube, który opublikowałeś Ty lub znajomy, musisz tylko udostępnić link z YouTube do tweeta i umieścić opis filmu. Możesz także zasugerować w swojej wiadomości część nagrania, która jest wyjątkowa.

Jak możesz udostępniać filmy z YouTube na Twitterze bez ich cytowania?

Zasady, którymi zarządza platforma Twitter, zawsze chronią treści i ich autora, dlatego nie można dokonać publikacji z danymi innej osoby bez ich cytowania, ponieważ zawsze należy szanować prawa autorskie.

Możesz udostępnić tweeta z filmem bez bezpośredniego cytowania autora. Możesz to zrobić kopiując adres URL nagrania z YouTube i tworząc nową wiadomość z opisem i wklejając link w tweecie. Jeśli uznasz to za stosowne, możesz edytować adres filmu, aby wyglądał na osadzony w wiadomości.

udostępniaj filmy z youtube na Twitterze

Z drugiej strony, jeśli chcesz użyć wideo bez pobierania go, wystarczy podać adres i swój komentarz na ten temat. Gdy opublikujesz tweeta, wszyscy zobaczą opis i wideo za pomocą adresu lub jego pełnego pobrania oraz poniżej nazwy twórcy treści. Niemniej jednak, wszystkie interakcje wygenerowane przez Twoją wiadomość zostaną dodane do Twoich statystyk.

Jak nagrać film na YouTube i udostępnić go na swoim profilu na Twitterze?

Jeśli chcesz być autorem własnych treści na YouTube, musisz wiedzieć, że ta platforma nie posiada funkcji nagrywania materiałuTo tylko sposób na przesyłanie swoich kreacji do Internetu, a nawet możesz stworzyć własny kanał transmisji.

Teraz, aby nagrać film i przesłać go na YouTube, możesz użyć aparatu i wszystkich profesjonalnych narzędzi do produkcji na wysokim poziomie, należy zauważyć, że ważna jest treść, a nie narzędzia do nagrywania. Dlatego możesz również skorzystać z aparatu mobilnego i uzyskać dobrą kreację.

W niektórych przypadkach musisz użyć oprogramowania, aby nagrać i przesłać publikację na tę platformę. Gdy Twój film pojawi się w YouTube, zlokalizuj go, a także poszukaj trzech punktów, aby nacisnąć opcję udostępniania. Ta akcja da ci kilka opcji, spośród nich musisz wybrać tweeta i nacisnąć publikację.

Gdzie możesz zobaczyć kompilację filmów przesłanych na Twój profil na Twitterze?

Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie filmy i pliki multimedialne, które opublikowałeś na swoim profilu na Twitterze, możesz to zrobić, odwiedzając oś czasu swojego konta. W tej sekcji przechowywane są między innymi wszystkie tweety ze zdjęciami, filmami, GIF-ami. Jeśli wprowadzisz chronologię, możesz zobaczyć pliki multimedialne w porządku chronologicznym.

filmy z youtube na Twitter

Pliki te są odtwarzane automatycznie podczas przewijania tej sekcji, chociaż jest to funkcja, którą możesz zmodyfikować, jeśli chcesz. Aby wejść do sekcji chronologii, wystarczy zlokalizować zakładkę multimediów w swoim profilu.

dołącz do naszego kanału telegram