Skip to content

Jak umieścić zdjęcie z muzyką na Instagramie — udostępnij swoją ulubioną piosenkę

4 de październik de 2021

Za każdym razem, gdy Instagram dodaje lepsze narzędzia, które pozwalają swoim użytkownikom uczynić swoje treści znacznie bardziej oryginalnymi, w tych narzędziach możemy znaleźć możliwość dodawania muzyki do twoich zdjęć, a tym samym publikowania ich wśród obserwujących. Dlatego w tym artykule powiemy ci jak umieścić zdjęcie z muzyką na Instagramie.

Jak stworzyć zdjęcie z muzyką na rolce na Instagramie?

Instagram Reels, jak już wiemy, to funkcja bardzo podobna do TikTok, dzięki której możesz tworzyć bardzo oryginalne krótkie filmy, oprócz tych filmów dzięki tej funkcji możesz również utwórz zdjęcie z muzyką w tle. Jest to bardzo przydatne, na przykład, gdy dana osoba ma urodziny i chcesz jej pogratulować, możesz umieścić jej zdjęcie i piosenkę urodzinową w tle.

Więc jeśli chcesz to wszystko zrobić, jest to bardzo proste, tutaj zostawimy Ci kroki które musisz wykonać, aby edytować zdjęcie i umieścić na nim piosenkę.

 1. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to otworzyć aplikację Instagram na swoim osobistym telefonie. Ponieważ opcja bębnów jest obecnie niedostępna w wersji internetowej.
 2. Raz w aplikacji zlokalizuj funkcję kołowrotka; otwierając aparat na Instagramie i na dole ekranu telefonu przesuń się w kierunku tej funkcji.
 3. Po przejściu do funkcji Kołowrotki w lewym dolnym rogu ekranu możesz wybrać zdjęcie ze swojej galerii, po prostu wybierz to, które wolisz.
 4. Po wybraniu zdjęcia kliknij opcję „dodaj” znajdującą się w prawym górnym rogu ekranu telefonu.
 5. Następnie po lewej stronie ekranu zobaczysz różne opcje, w tym ikona nuty, po prostu kliknij na to.
 6. Klikając na ikonę muzyki, automatycznie przeniosą Cię do wyboru wybranej piosenki, pojawią się popularne, możesz wybrać jedną z nich lub po prostu wpisać nazwę lub wykonawcę utworu w pasku wyszukiwania u góry chcesz umieścić.
 7. Przygotowując piosenkę, po prostu musisz umieść kawałek lub fragment, który chcesz usłyszeć, a następnie kliknij Dalej tutaj możesz umieścić filtry na zdjęciu, jeśli chcesz.
 8. Należy zauważyć, że możesz również użyć muzyki z Bębnów, która przyciągnęła Twoją uwagę, w tym celu po prostu kliknij dysk znajdujący się na dole Bębnów, a następnie zapisz go w swoich ulubionych. Tak więc podczas wyszukiwania utworu wystarczy zlokalizować opcję ulubionej lub zapisanej muzyki.
 9. A jeśli chcesz zapisać zdjęcie z dźwiękiem w swojej galerii, bez publikowania go na Instagramie, tylko musisz kliknąć opcję pobierania.

naklejka do umieszczenia muzyki

Jak dodać piosenkę do obrazu w Instagram Stories?

Gdy dodanie utworu do obrazu lub zdjęcia na Instagramie jest zbyt proste, wystarczy wykonać następujące czynności:

 1. Ponownie otwórz aplikację Instagram z telefonu komórkowego.
 2. Jakbyś chciał opublikować historię, skieruj się w stronę kamery lub na górę, aby dodać historię.
 3. Następnie wybierz zdjęcie ze swojej galerii. Następnie kliknij opcję etykiety, tutaj musisz wybierz tag muzyczny, tutaj będziesz mógł wybrać muzykę według własnych upodobań, wśród nich różne kategorie mamy następujące: stan umysłu i najpopularniejszy w tej chwili, po prostu wybierz ten, który Ci odpowiada, możesz również wybrać pisanie pasek wyszukiwania nazwę lub wykonawcę określonej piosenki.
 4. Wreszcie, gdy jesteś pewien, jaką muzykę chcesz dodać do swojego zdjęcia wystarczy kliknąć „Dodaj”, następnie wybierz utwór lub fragment utworu, który chcesz usłyszeć. Podczas publikowania historii wyjdzie z naklejką z nazwą piosenki, możesz również umieścić na niej opcję karaoke, dzięki czemu tekst piosenki pojawi się na dole obrazu lub zdjęcia.

Co robisz, aby ukryć tytuł piosenki?

Jak wspomnieliśmy wcześniej, gdy opublikujesz historię, otrzymasz naklejkę z nazwą utworu, ale możesz ukryć tę naklejkę i aby to zrobić w tym artykule, zostawimy ci dwie metody, które mogą ci pomóc.

Przesuń widżet w prawo

Pierwszy sposób na ukrycie naklejki z nazwą utworu, który jest bardzo łatwy do nałożenia, to: po prostu musisz przytrzymać naklejkę i przeciągnąć ją w prawo twojego ekranu, należy zauważyć, że działa również po lewej stronie, gotowy właśnie z tym sprawi, że nie będzie już wyświetlany na twoim zdjęciu i bez problemu będzie słychać tylko piosenkę.

historie na Instagramie

Zminimalizuj widżet

Druga metoda, która również jest bardzo łatwa do zastosowania, to: minimalizowanie naklejki lub widżetu, a do tego wystarczy użyć palca wskazującego i kciuka i udawać, że ściskasz widżet, rób to, aż będzie w najmniejszym możliwym rozmiarze. Następnie po prostu umieść go w rogu zdjęcia, a jeśli opublikujesz swoją historię, nikt tego nie zauważy.

Jakie modyfikacje można wprowadzić do obrazu?

Gdy masz już gotowy obraz z muzyką, pozostaje tylko opublikować go na swoim profilu, ale wcześniej Możesz dokonać drobnych modyfikacji, a wśród nich mamy:

Zmień rozmiar

Możesz zmienić rozmiar obrazu, a zrobienie tego jest bardzo proste, wystarczy użyć palca wskazującego i kciuka, tak jak podczas powiększania zdjęcia, wprowadź rozmiar swoich preferencji.

użyj instagrama

Dodaj tekst

Kolejna modyfikacja, która możesz dodać do zdjęcia tekst, Aby to zrobić, po prostu umieść opcję u góry ekranu, możesz dodać frazę i umieścić ją w wybranym przez siebie kolorze.

Dodaj naklejki

A wśród innych modyfikacji, które możesz wprowadzić do obrazu, jest dodanie naklejki, która w tym celu znajduje się również u góry ekranu, a klikając na nią możesz znaleźć różne naklejki jak odliczanie, serca, GIF.

Jakie aplikacje mogą dodawać muzykę do zdjęcia?

Oprócz Instagrama także możesz dodawać muzykę do swoich zdjęć za pomocą aplikacji Tiktok. Ale jeśli nie wiesz zbyt dobrze, jak korzystać z tego ostatniego, nie martw się, istnieją aplikacje innych firm, z którymi możesz zrobić to samo, a tutaj powiemy Ci, które są najczęściej używane aplikacje na Androida i iOS.

umieść muzykę na swoich zdjęciach na Instagramie

Piksagram na Androida

To jest jeden Bardzo przydatna aplikacja przy dodawaniu muzyki do zdjęć, dzięki niemu możesz stworzyć nawet slajdy z różnymi zdjęciami z Twojej galerii. Ta aplikacja ma dwie wersje, jedną darmową, która nie ma wszystkich funkcji, jednak istnieje funkcja dodawania muzyki do zdjęć, a inna wersja jest płatna, a ta oferuje o wiele więcej funkcji.

Aby korzystać z tej aplikacji i dodawać zdjęcia z muzyką do swoich historii na Instagramie, wystarczy wykonać następujące czynności:

 1. Przede wszystkim musisz pobrać aplikację Pixagram.
 2. Po pobraniu po prostu wybierz zdjęcie swoich preferencji i włóż muzykę, którą lubisz.
 3. Gotowe, teraz po prostu opublikuj zdjęcie w swojej historii na Instagramie.

Muzyka do wideo na iOS

Jeśli jesteś jedną z osób, które mają telefon z systemem operacyjnym iOS, ta aplikacja jest bardzo przydatna do dodawania muzyki do zdjęć. Aby z niego skorzystać, jest to bardzo proste, wystarczy wykonać następujące kroki:

 1. Pobierz aplikację na swój telefon.
 2. Edytuj zdjęcie za pomocą tej aplikacji i włącz muzykę.
 3. Teraz po prostu opublikuj to w swojej historii na Instagramie.