Skip to content

Jak umieścić własny awatar na swoim profilu Snapchat? – Edytuj i dostosuj

22 de listopad de 2021

Powstały różne platformy mediów społecznościowych i aplikacje do interakcji z użytkownikiem wirtualne animacje do wykorzystania na zdjęciach, wiadomości i reakcje. Te animacje mogą być reprezentacjami użytkownika, tak jak w przypadku awatarów na Snapchacie. Opcja, do której użytkownicy aplikacji mają dostęp bez problemów, stosując odpowiednie kroki w celu dostosowania i edycji animacji swojego awatara.

Co zrobić, aby stworzyć awatara na swoim koncie Snapchat?

Aby bez problemu utworzyć awatar na Snapchacie, musisz pobrać aplikację Bitmoji na swoje urządzenie mobilne, w razie potrzeby ze Sklepu Play lub App Store. Gdy masz obie aplikacje, musisz zalogować się do Snapchata w konwencjonalny sposób i przejść do swojego profilu w aplikacji; wybranie ikony odpowiadającej duchowi w górnym rogu okna.

Tam musisz znaleźć, wśród dostępnych opcji, tak zwane „Bitmoji” i w tej sekcji dotknij sekcji „Utwórz mój awatar”. Ta opcja przeniesie Cię do aplikacji Bitmoji, w której musisz wybrać pole „Utwórz za pomocą Snapchata”, aby oba konta zostały zsynchronizowane.

Na koniec możesz przejść do edycji fizycznych aspektów tworzenia swojego awatara. Musisz wybrać płeć, styl awatara (Classic, Deluxe i Bistrips), kolor skóry, kształt ciała, akcesoria i ubrania, aby wymienić kilka sekcji edycji. Będziesz musiał tylko „Zapisz i połącz” aby Twój awatar został pomyślnie utworzony i możesz go używać na Snapchacie.

Jak dodać awatar 3D do swojego profilu?

Aby dodać nowy awatar 3D do swojego konta Snapchat, wszystko, co musisz zrobić, to połączyć swoje konto Bitmoji ze Snapchat. Dzieje się tak po wybraniu opcji Połącz konto z Snapchat w ustawieniach konta Bitmoji. Teraz, jeśli stworzony awatar nie jest animacją 3D, musisz zmienić styl, który wstępnie dla niego zdefiniowałeś.

Aby przeprowadzić ten proces, musisz przejść do aplikacji Bitmoji i wybrać opcję „Zmień styl awatara”. Tam musisz zaznaczyć pole oznaczone jako „Luksusowy styl awatara”, aby zmienić typ animacji na 3D. Możesz także skorzystać z tego procesu, aby wprowadzić dowolne zmiany w stroju i tle swojego awatara, jeśli chcesz.

Wreszcie, po zapisaniu zmian, zostaną one natychmiast zsynchronizowane z Twoim awatarem na Snapchacie. Możesz więc bez problemu z niego korzystać na platformie sieci społecznościowej.

Jak połączyć bitmoji na swoim koncie Snapchat?

Domyślnie, jeśli utworzyłeś swój awatar Snapchata przed utworzeniem konta na platformie Bitmoji, Twoje konto będzie już połączone; ponieważ obie platformy są ze sobą powiązane. Jeśli tak się nie stało, musisz pobrać aplikację Bitmoji na swoje urządzenie, a także mieć odpowiednią aplikację dla Snapchata.

Po wejściu do Bitmoji musisz przejść do prawego górnego rogu ekranu aplikacji i dotknąć ikony koła zębatego; to zabierze Cię do sprzedaży konfiguracji. Teraz wśród dostępnych opcji musisz wybierz to, które zostało zidentyfikowane jako „Połącz konto ze Snapchatem”.

link bitmoji na snapchacie

Na koniec wystarczy potwierdzić proces konfiguracji, wybierając opcję „Kontynuuj”. Spowoduje to pomyślne połączenie obu kont. Należy pamiętać, że możesz połączyć tylko konto Bitmoji z kontem Snapchat. Ponadto, jeśli zarejestrowałeś się w Bitmoji za pomocą platformy Snapchat, odłączenie kont spowoduje usunięcie konta Bitmoji.

Jak edytować i dostosowywać awatar Snapchata?

Aby uzyskać dostęp do panelu edycji swojego awatara w Snapchacie, musisz przejść do swojego konta w Bitmoji, aw aplikacji wybrać opcję „Ustawienia” swojego awatara. Tam musisz wybrać pole odpowiadające 'Zmień styl awatara’.

W tym panelu będziesz mógł ponownie zdefiniować styl animacji swojego awatara, a także jego ubiór i wygląd.

Jak zapisać awatary Snapchata na telefonie komórkowym?

Pierwszym krokiem do zapisania emotikonów, które chcesz z awatara Snapchata, jest uzyskanie dostępu do platformy Bitmoji na telefonie. Po wejściu do aplikacji musisz dotknij emoji swojego awatara w szczególności, które chcesz pobrać na swoje urządzenie mobilne.

telefon ze snapchatem

Ta opcja pokaże ci bardziej szczegółową wersję wybranego emoji oraz szereg dostępnych opcji, w których będziesz musiał wybrać „Zapisz”; jest to oznaczone ikoną strzałki skierowanej w dół. W ten sposób Twój awatar Snapchata zostanie zapisany na Twoim telefonie, dzięki czemu będziesz mógł go udostępniać, a nawet tworzyć własne emotikony na urządzeniu.

Z jakich powodów awatar nie jest widoczny na Twoim Snapchacie?

Powody, dla których nie możesz uzyskać dostępu do swojego awatara na platformie Snapchat, są różne, jednak rozwiązanie w każdym przypadku jest dość proste i będziesz mógł cieszyć się swoim awatarem po zastosowaniu odpowiednich ustawień w każdym przypadku.

  • Zaktualizuj aplikacje: Może się to wydawać dość oczywistym scenariuszem, ale większość niedogodności uniemożliwiających dostęp do awatara Snapchata wynika z faktu, że platforma, którą posiada użytkownik, jest stara. Dlatego zaktualizuj posiadaną wersję zarówno Snapchata, jak i Bitmoji, o ile masz najnowszą wersję każdej z aplikacji.
  • Ponownie zsynchronizuj obie platformy: Błąd może być spowodowany nieprawidłowym połączeniem platform Bitmoji i Snapchat. Możesz przystąpić do odłączenia obu kont i przeprowadzić wskazany przez nas wcześniej proces.
  • Twoja wersja systemu operacyjnego jest stara: Starsze urządzenie może mieć trudności z prawidłową synchronizacją platform Bitmoji i Snapchat. Dlatego jednym z powodów może być niedogodność korzystania z awatara na Snapchacie.

dołącz do naszego kanału telegram