Skip to content

Jak umieścić wiele ankiet lub pytań w relacjach na Instagramie

10 de luty de 2023

Jeśli czytałeś wiadomości, to prawdopodobnie widziałeś, że od jakiegoś czasu możemy dodawać ankiety do naszych relacji na Instagramie, będąc jedną z nowych funkcji tego serwisu społecznościowego. Ważnym aspektem jest to, że z tego, niemal automatycznie, otrzymaliśmy ogromną liczbę zapytań nt Jak umieszczać ankiety lub pytania w relacjach na Instagramie?.

Instagram jest znany praktycznie każdemu na świecie, z ponad 5 000 milionami aktywnych użytkowników i pobierz w sklepie play. W ostatnich miesiącach wprowadzano innowacje i aktualizacje.

Obecnie jedną z najlepszych wiadomości, jakie mamy dla Ciebie, jest to, że dzięki najnowszym aktualizacjom na Instagramie jest to, że w przeciwieństwie do tego, co zwykle się dzieje, każdy może umieszczać ankiety w swoich relacjach. Najlepsze w tym przypadku jest to, że dodanie ankiet do relacji na Instagramie zajmie Ci tylko sekundę, więc wystarczy postępować zgodnie z kolejnymi krokami, których Cię nauczymy.

Za pomocą Instagrama możemy wykonywać wiele czynności, a jedną z tych, które lubimy najbardziej, jest możliwość robienia zdjęć z efektami, co bez wątpienia Dają niepowtarzalny akcent każdemu obrazowi, który przesyłamS.

Kolejną zaletą Instagrama jest to, że teraz Jest powiązany z dużym Facebookiem ułatwiając nam interakcję między dwiema sieciami społecznościowymi.

Wśród nich znalazł się również Instagram nowe funkcje opcja Instagram Reel który się pozycjonował, obecnie konkuruje ze znanym już i popularnym tik tokiem.

Oczywiście, jeśli chcesz mieć pewność, że możesz umieszczać ankiety w swoich relacjach na Instagramie, musisz o tym wiedzieć Musisz mieć zainstalowaną najnowszą wersję tej sieci społecznościowej, ponieważ w przeciwnym razie mogą wystąpić problemy. W każdym razie funkcja jest dostępna zarówno dla telefonów z systemem operacyjnym Android, jak i dla tych z systemem iOS, czyli iPhone.

Jak umieszczać ankiety lub pytania w relacjach na Instagramie?

Dzięki tej nowej funkcji, która pojawia się w relacjach, znajdziesz możliwość dodawać wszelkiego rodzaju pytania i przesłuchania w swoich historiach, aby inni użytkownicy mogli je zobaczyć. W efekcie Twoi obserwatorzy będą musieli odpowiedzieć, wybierając jedną z dwóch dozwolonych opcji, które na razie to Tak i Nie, ale wkrótce mogą być bardziej konfigurowalne.

Po tym, jak ci, którzy cię obserwują, głosują, jako twórca ankiety Będziesz mieć możliwość zobaczenia odpowiedzi lub wyborów każdego z nich w czasie rzeczywistym, dzięki czemu zawsze będziesz wiedzieć, na co wszyscy głosowali. To ostatnie nie jest drobiazgiem, biorąc pod uwagę, że głosując w ankietach innych, powinieneś wiedzieć, że będą oni dokładnie wiedzieć, jaką opcję wybrałeś.

Z drugiej strony, kontynuując wiadomości na Instagramie, musimy powiedzieć, że dowiedzieliśmy się kilku innych wiadomości, na przykład, że wkrótce historie pozwolą nam dodać selektor tonów dla różnych kolorów każdego przesłanego obrazu . I spekuluje się, że także pMożemy wyrównać różne naklejki, które są dołączone do obrazów aby pozostały schludne.

ankieta i pytanie na instagramie

Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę, że te dwie ostatnie funkcje, o których wspomnieliśmy, wydaje się, że w pierwszej kolejności pojawią się do dyspozycji użytkowników, którzy mają urządzenia iPhone, niż ci, którzy mają Androida. W każdym razie, jak zawsze w Zobacz jak to zrobić, będziemy wspominać o wszystkich nowościach, które się pojawią w takich przypadkach, abyście mogli je oczywiście poznać szczegółowo.

Obecnie istnieją aplikacje i narzędzia które pozwalają nam szybko i łatwo pobierać zdjęcia i filmy, które są publikowane w tej sieci społecznościowej, a co najważniejsze, nie wpływają one na działanie telefonu komórkowego.

Możemy Cię o tym zapewnić Instagram to jedna z najpotężniejszych aplikacji, jakie obecnie istnieją.ale jeśli z jakiegoś powodu chcesz usunąć swoje konto na Instagramie, możesz to zrobić bez problemu.

Czasami Instagram przedstawia nam błędy, które są powszechne i można naprawić szybko i bez komplikacji.

Musimy tylko zalecić, że jeśli nadal nie masz tej sieci społecznościowej na swoim telefonie komórkowym, zrób to bez zastanowienia, a podzielisz się swoimi doświadczeniami z innymi ludźmi.

dołącz do naszego kanału telegram