Skip to content

Jak umieścić wideo w odwrotnej kolejności na TikTok bez potrzeby korzystania z żadnego programu?

28 de wrzesień de 2021

Jedną z aplikacji, z których korzystają miliony ludzi do przesyłania filmów, jest TikTok. Jeśli jesteś jednym z tych użytkowników TikTok, którzy lubią tylko oglądać filmy, powiemy Ci, że jest jeden seria filmów, które przyciągają uwagę i są to filmy w odwrotnej kolejności, więc wyszukaj je i zacznij miło spędzać czas oglądając te treści.

Jeśli zamiast tego chcesz uczestniczyć w tej społeczności, a nawet zarabiać pieniądze na tiktok, przesyłając swoje filmy, a sposobem na uatrakcyjnienie treści jest ten filtr, odwróć swoje filmy. Możesz zacząć od obejrzenia innych filmów, aby uczyć się i czerpać inspirację i kto wie, czy możesz nawet uzyskać algorytm TikTok, aby umieścić Cię na ekranie milionów użytkowników.

Czy długość TikTok ma znaczenie, aby odłożyć go do tyłu?

Filmy TikTok są obecnie dostępne do 60-sekundowego limitu, ale 1 lipca ta sieć społecznościowa ogłosił, że jego społeczność może tworzyć filmy o dłuższym czasie trwania, ponad 60 sekund, maksymalny czas trwania wyniesie 3 minuty. Ta zmiana daje możliwość bogatszego doświadczenia w opowiadaniu historii i zabawnych filmach.

Od tego momentu możesz nagrywać filmy na różne sposoby, na przykład w odwrotnej kolejności. Korzystając z tego filtra, Twoje publikacje będą bardziej atrakcyjne, więc puść wodze fantazji i twórz filmy, aby odwrócić je do góry nogami zgodnie z długością, która wydaje Ci się, że możesz zrobić wiele w 3 minuty. wschód filtr pomoże Ci wyróżnić się na tle innych i kto wie, czy możesz znaleźć się w paszy milionów ludzi na całym świecie.

W jaki sposób można odwrócić mój film TikTok na moim telefonie komórkowym?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odwrócić swój film TikTok, w tej części zobaczysz, jak to osiągnąć. Wyjaśniamy krok po kroku, co należy wykonać, aby uzyskać odwrotne wideo w tej aplikacji. Pamiętaj, że jeśli umieścisz w swoich filmach filtry trendów, takie jak efekt odwrotny, algorytm TikTok weźmie Cię pod uwagę.

Dla urządzenia z Androidem

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to zalogować się na swoje konto TikTok z urządzenia z Androidem. Zobaczysz znak plus (+), który znajduje się na dole ekranu urządzenia. Teraz rozpocznij nagrywanie w normalny sposób, naciskając czerwony przycisk. Po zakończeniu nagrywania dotknij Efekty, znajdziesz go na dole w kształcie zegara. Na wyświetlonej liście wyszukaj Czas i wybierz go. Następnie wybierz Odwróć, zobaczysz podgląd swojego odwróconego wideo. Jeśli podobało Ci się, jak się okazało, wystarczy zapisać film i możesz go opublikować.

Jeśli mój telefon ma system Apple

Jeśli masz telefon z systemem Apple, nie ma problemu, ponieważ są to te same kroki, co w Androidzie. Zalogowałeś się już na swoje konto tiktok na swoim urządzeniu Apple, następną rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest przejście do znaku (+), aby rozpocząć nagrywanie wideo. Po zakończeniu wideo nadszedł czas na zastosowanie efektu odwrotnego, który znajduje się na dole ekranu telefonu Apple. Poszukaj czasu opcji, a następnie zainwestuj, sprawdź, czy podoba Ci się wynik, zapisz i opublikuj tak jak zwykle.

Odwróć filmy TikTok z dowolnego urządzenia

Czy to bardzo różni się, jeśli chcę zobaczyć TikTok w odwrotnej kolejności z mojego komputera?

Jeśli chcesz oglądać filmy z odwróconym efektem TikTok z komputera, jest to podobne do oglądania z telefonu. Musisz tylko załadować film, który chcesz zobaczyć w odwrotnej kolejności, zapisać go i kliknąć Dalej. Na koniec przejdź do opcji efektów, ikony w kształcie zegara. Wybierz Czas, a następnie opcję Odwróć i voila, teraz możesz zobaczyć wideo, które wybrałeś w odwrotnej kolejności z komputera.

Jak mogę zobaczyć TikTok, który został już zainwestowany w aplikację?

Jeśli jest to film, który już widziałeś, ale nie wiesz, gdzie to było, powinieneś tylko skorzystaj z historii oglądania aplikacji, gdzie znajdziesz listę publikacji, które widziałeś w aplikacji. Innym sposobem jest umieszczenie w wyszukiwarce aplikacji #odwrócić a zobaczysz listę wszystkich filmów.

dołącz do naszego kanału telegram