Skip to content

Jak umieścić ulubionego artystę na swoim koncie Spotify z aplikacji i komputera?

22 de październik de 2021

Spotify to jedna z głównych platform do strumieniowego przesyłania i odtwarzania muzyki, która istnieje dzięki milionom użytkowników, którzy pozostają aktywni codziennie. W niej możesz znaleźć wszystkie piosenki swoich ulubionych artystów, podcast chwili i playlisty dowolnego gatunku.

Ponadto Spotify oferuje opcję tworzenia własnej listy odtwarzania z utworami dowolnego gatunku i przez ulubionego wykonawcę. Podobnie, pokażemy Ci, jak możesz umieścić swojego ulubionego artystę na swoim koncie, niezależnie od tego, czy korzystasz z komputera, czy aplikacji z telefonu komórkowego.

Jakie utwory i wykonawców powinieneś umieścić w swoich ulubionych na Spotify?

Na listach ulubionych Twojego konta Spotify możesz dodać wszystkie swoje ulubione piosenki bez wyjątkui utwórz listę z tymi, których najbardziej chcesz słuchać, aby mieć do nich dostęp bez konieczności ich wyszukiwania. Ponadto możesz tworzyć wiele innych list odtwarzania, nie tylko w ulubionych, ale także całkowicie spersonalizowane listy odtwarzania z utworami dowolnego wykonawcy lub gatunku.

Z drugiej strony, w przeddzień końca roku, platforma Spotify tworzy playlistę całkowicie stworzoną dla Ciebie, zawierającą wszystkie utwory, których słuchałeś najczęściej w ciągu roku, ta lista jest znana jako Spotify Wrapped.

Jak dodać wykonawcę do ulubionych w Spotify?

Dodanie artysty do ulubionych jest bardzo proste, dodatkowo platforma posiada automatyczną opcję, dzięki której, pod koniec roku Spotify stworzy dla Ciebie playlistę z tym, czego słuchałeś najczęściej przez rok. Ta lista jest również znana jako Spotify Wrapped, więc jeśli chcesz, aby utwory Twojego ulubionego artysty zostały dodane do tej listy, wystarczy słuchać ich utworów w ciągu roku.

Z drugiej strony możesz też bądź świadomy wszystkich piosenek swojego ulubionego artysty wystarczy nacisnąć przycisk, aby dowiedzieć się więcej, jak to zrobić, wystarczy wykonać następujące kroki:

  • Wprowadź swoje konto Spotify z komputera lub aplikacji na telefonie komórkowym, a następnie wyszukaj swojego ulubionego artystę na platformie.
  • Teraz musisz kliknąć nazwę artysty, którego chcesz, a następnie naciśnij przycisk „Kontynuuj”, znajduje się w górnej części profilu artysty.

Wykonując te proste czynności, za każdym razem, gdy logujesz się na swoje konto Spotify Dowiesz się o wszystkich nowych utworach, które Twój ulubiony artysta publikuje na platformie.

Gdzie możesz zobaczyć wszystkich swoich ulubionych wykonawców i utwory na swoim profilu w Spotify?

Jeśli dodałeś już dowolnego ze swoich ulubionych wykonawców do swojego profilu Spotify, możesz szybko i wygodnie uzyskać dostęp do wszystkich jego utworów, bez konieczności ponownego ich wyszukiwania. Podobnie jak utwory dodane do ulubionych, możesz znaleźć listę wszystkich tych utworów w kilka sekund, wykonując następujące kroki:

  • Zaloguj się na swoje konto Spotify i naciśnij opcję „Twoja biblioteka”, znajdującą się w prawym dolnym rogu aplikacji, jeśli jesteś z telefonu komórkowego i po lewej stronie ekranu, jeśli jesteś z komputera.
  • Teraz, jeśli szukasz piosenek, które dodałeś do ulubionych, po prostu musisz wejść na listę odtwarzania „Utwory, które lubisz”, lub „Ulubione utwory”, jeśli jesteś z komputera i pozostaje tylko je odtworzyć.
  • Z drugiej strony, jeśli szukasz wykonawców, których dodałeś do ulubionych, znajdujących się już w „Twojej bibliotece”, wystarczy nacisnąć „Artyści”, aby zobaczyć artystów, których zacząłeś obserwować.

Ponadto na stronie głównej platformy można również znaleźć wszystkie piosenki, wykonawcy, albumy lub Playlista które wcześniej słuchałeś lub dodałeś do ulubionych.

aplikacja spotify

Co możesz zrobić, jeśli Twoja aplikacja nie wyświetla sekcji ulubionych?

W pewnym momencie aplikacja może mieć problemy z dodawaniem nowych utworów lub wykonawców do ulubionych lub po prostu nie możesz ich odtworzyć. Jednak nie ma się czym martwić, są dwa sposoby rozwiązania tych problemów dzięki czemu możesz cieszyć się ulubioną muzyką.

Zaktualizuj swoją aplikację

Być może jednym z powodów, dla których nie możesz wejść lub odtworzyć swojej listy ulubionych utworów lub wykonawców albo masz problemy z dodawaniem nowych utworów do listy, jest to, że nie masz zaktualizowanej aplikacji. Aby go rozwiązać, wystarczy poszukać najnowszej aktualizacji Spotify i zainstalować ją, aby móc dalej cieszyć się ulubionymi utworami.

Wyczyść pamięć podręczną

Z drugiej strony, jeśli aplikacja nie pozwala na dodawanie lub dodawanie nowych utworów lub wykonawców do ulubionych, możesz mieć problem z pamięcią platformy. Dla tego, wystarczy wyczyścić pamięć podręczną aplikacji i wprowadź go ponownie, logując się na swoje konto, aby w końcu ponownie dodać utwory do listy ulubionych.

Wyczyszczenie pamięci podręcznej Spotify z telefonu komórkowego jest bardzo proste, zajmie tylko kilka minut, jeśli wykonasz następujące kroki:

  • Wejdź do aplikacji Spotify z telefonu komórkowego i kliknij ikonę nakrętki, znajdujący się w prawym górnym rogu, aby wprowadzić ustawienia.
  • Teraz musisz przewinąć w dół i poszukać sekcji „Pamięć”, gdzie w końcu wybierz „Usuń pamięć podręczną” a następnie „OK”.

Jeśli jednak jesteś z platformy internetowej Spotify, możesz to zrobić, po prostu musisz wejdź w „Ustawienia” i wybierz opcję „Wyczyść pamięć podręczną”. Po tej procedurze będziesz mógł wejść ponownie, a każdy błąd przedstawiony przez platformę zostanie poprawiony, abyś mógł cieszyć się ulubionymi utworami w Spotify.

usuń pamięć podręczną ze Spotify