Skip to content

Jak umieścić temperaturę w relacjach na Instagramie? – Utwórz oryginalną treść

27 de październik de 2021

Jeśli zapytasz użytkownika korzystającego z aplikacji Instagram o jego ulubioną funkcję, opowie Ci o historiach. I nie ma ograniczeń co do wszystkiego, co możesz zrobić podczas tworzenia treści i publikowania ich za pośrednictwem tego medium. Każdego dnia dodawane są nowe opcje, a teraz jest nowa funkcja, dzięki której możesz umieść temperaturę w Instagram Stories.

Instagram jest wymieniany jako jedna z najczęściej używanych i popularnych sieci społecznościowych na świecie i myślę, że nikt nie może temu zaprzeczyć. Ponieważ pozwala nie tylko publikuj kreatywne treści w swoich opowiadaniach, umożliwia również korzystanie z innych narzędzi. Niezależnie od tego, czy mają one naprawiać Twoje zdjęcia, robić zdjęcia wielokrotne, robić zdjęcia z filtrem, między innymi.

I o tym właśnie mówimy, korzystając z innych narzędzi, które pozwalają nam tworzyć oryginalne treści i umieszczać je w naszych opowiadaniach. Dlatego powiemy Ci, jakie łatwe w użyciu opcje musisz mieć umieść temperaturę w Stories Instagram. A jeśli ich nie masz, jakie inne alternatywy musisz użyć i udostępnić swoim obserwującym.

Jak możesz wstawić temperaturę w czasie rzeczywistym do swoich Stories?

tak chcesz podzielić się temperaturą w swoich opowiadaniach? lub jak gorąco lub zimno jest w miejscu, w którym przesyłasz swój post. Możesz korzystać z różnych narzędzi, które ma Instagram i bez konieczności korzystania z innej aplikacji. Znajdziesz je na górnym pasku opcji wstawiania naklejek lub GIF-ów.

Z naklejką

Pierwsza opcja, którą musisz wstawiaj temperaturę w swoich opowiadaniach Są to naklejki, ale konieczne jest, aby mieć tę naklejkę. Chociaż możesz tworzyć własne naklejki na historie na Instagramie. Pierwszym krokiem jest wejście do aplikacji, a następnie wejście do swojego profilu, klikając zdjęcie profilowe, następnym krokiem jest stworzenie swojej historii w zwykły sposób.

Następnym krokiem będzie przejście do paska edycji i kliknięcie ikony „Naklejki lub naklejki”. Wyszukaj i wybierz naklejkę, która pokazuje stopnie CelsjuszaPamiętaj, że aplikacja automatycznie ustawia aktualną temperaturę w miejscu, w którym się znajdujesz. Teraz wybierz spośród 4 różnych modeli, które naklejka ma oferować temperaturę i to wszystko.

Dodawanie GIF-a

Bardzo prawdopodobne, że nie masz naklejki temperatury, w tym przypadku musisz użyć GIF-ów, które znajdziesz na naklejkach. Po wejściu do jego okna znajdź i wybierz opcję GIF. I szukaj i wybierz ten, który pokazuje temperaturę, Tutaj znajdziesz utworzone wcześniej GIF-y, więc powinieneś poszukać takiego, który pasuje do Twojej historii.

Co zrobić, jeśli naklejka temperatury lub GIF nie pojawia się na Instagramie?

Istnieje możliwość, że nie masz żadnej naklejki na swoim Instagramie lub GIF, który oferuje temperaturę I zastanawiasz się, co wtedy zrobić Chociaż możliwe jest przesyłanie lub umieszczanie dowolnego GIF-a z Internetu w swoich relacjach na Instagramie. Najbardziej wskazaną rzeczą w tym przypadku jest skorzystanie z innych narzędzi, a wtedy powiemy Ci, czym one są:

kreatywne treści na Instagramie

Aktywuj GPS

Pierwsza opcja, którą musisz umieścić temperatura w twoich opowieściach Automatycznie aktywuje GPS, w ten sposób aplikacja będzie miała dostęp do Twojej lokalizacji. Aby wykonać tę procedurę, musisz wejść do centrum powiadomień swojego telefonu. Po wejściu do środka musisz kliknąć opcję „Lokalizacja”, a teraz poczekaj, aż aplikacja zarejestruje Twoją lokalizację.

Jeśli ta akcja nie zostanie wykonana, to dlatego, że ta funkcja nie jest aktywna, w tym przypadku należy wprowadzić ustawienia telefonu i wybierz opcję „Aplikacje”. Ta akcja pokaże Ci na ekranie listę wszystkich aplikacji zainstalowanych na smartfonie. Następnym krokiem jest wybranie opcji „Instagram”, a następnie kliknięcie „Uprawnienia”.

Zostaniesz przeniesiony do nowego okna, w którym możesz zobaczyć różne opcje, takie jak Pamięć, Kamera, Kontakty, Mikrofon i Lokalizacja. W naszym przypadku klikniemy tę ostatnią opcję. I na koniec kliknij w ten sposób opcję „Zezwól tylko, gdy używana aplikacja” to pokaże temperatura automatycznie w historiach na Instagramie.

Z InstaWeather

InstaWeather to bardzo wszechstronne narzędzie, które pozwoli Ci umieszczać informacje o pogodzie w Twoich historiach na Instagramie w tym czasie. Ta aplikacja jest dostępna na urządzenia z systemem Android i w tym celu należy ją pobrać ze Sklepu Play. I musisz zrobić to samo z App Store, aby pobrać aplikację na urządzenia z systemem iOS.

dodaj kreatywne treści na Instagramie

Jak dodać czas i miejsce, z którego udostępniasz swoją Historię?

Jak już wspomnieliśmy, w historii na Instagramie można umieścić wszystko, co tylko sobie wyobrazimy. Można nawet ogłosić nasze urodziny, ale jeśli chcemy określ czas i miejsce, z którego dzielisz się swoimi historiami. Będziesz wtedy musiał skorzystać ze słynnych naklejek i użyć naklejki lokalizacji.

Ważne jest, abyś zrozumiał, że ta naklejka pokaże Ci listę Twojej lokalizacji, gdzie będzie pokazywać miasto, ulicę, kraj lub nazwę sklepu. Wystarczy wybrać jedną z dostępnych opcji, a następnie zmienić rozmiar, kolor i położenie naklejki. Teraz zrobisz to samo z naklejką umieścić czas w swojej historii na Instagramie.