Skip to content

Jak umieścić swoją muzykę na zdjęciach ściennych na Instagramie? – Dostosuj zawartość

30 de listopad de 2021

Można powiedzieć, że jedną z najlepszych funkcji aplikacji Instagram jest jej sekcja do publikowania historii. Dzięki tej funkcji możesz publikować zdjęcia lub filmy i poznać ich dokładna liczba osób, które obejrzały treść. Jeśli chodzi o funkcje sekcji historii na Instagramie, najlepszą ze wszystkich jest ta, która pozwala na umieszczanie muzyki na zdjęciach.

Instagram oferuje wyszukiwarkę, w której możesz znaleźć żądane utwory, ale niektóre utwory nie pojawiają się w tej wyszukiwarce. Później pokażemy, co to jest rozwiązanie tego typu problemu. Wkrótce zobaczysz, jak umieścić w swojej historii utwory, które nie pojawiają się na Instagramie.

Jak dodać muzykę do swoich zdjęć ściennych na Instagramie?

Istnieją co najmniej dwa sposoby umieszczania muzyki na zdjęciach na Instagramie, jednym z nich jest użycie narzędzi, które zapewnia sam Instagram. Drugim jest użycie aplikacji o nazwie „Pixgram”. Zwróć uwagę na kroki, które należy podjąć, aby dodaj muzykę do swoich zdjęć na Instagramie:

Z narzędziami Instagram

Proces dla umieść muzykę na zdjęciu na Instagramie Korzystając z narzędzi, które zapewnia sam Instagram, składa się on tylko z 15 kroków. Takie kroki zostaną pokazane poniżej:

 1. Otwórz aplikację Instagram
 2. Zaloguj się na swoje konto
 3. Dodaj nową historię
 4. Wybierz zdjęcie
 5. Naciśnij opcję „Muzyka”
 6. Poszukaj piosenki
 7. Wybierz fragment utworu, który chcesz umieścić na swoim zdjęciu i prześlij historię

W ten sposób muzyka jest umieszczana na Twoich zdjęciach na Instagramie. Kiedykolwiek chcesz prześlij zdjęcie w opowiadaniach i umieść na nim muzykę, musisz powtórzyć wspomniany proces.

Gdybyś nie wiedział, z aplikacji Instagram istnieje sposób na edycję opublikowanych historii. Jeśli już załadowałeś historię i chcesz dodać do niej muzykę, możesz użyć tej funkcji platformy, aby ją dodać.

Korzystanie z edytora Pixgram

Drugim sposobem, w jaki możesz umieścić muzykę w swoich historiach na Instagramie, jest użycie aplikacji Pixgram. Ta aplikacja może być pobierz z Google Play w dowolnym momencie, a najlepsze jest to, że jest całkowicie darmowy, nie musisz płacić żadnej licencji, aby korzystać z jego funkcji.

Jednak odkładając to wszystko na bok, zwróć uwagę na proces zostanie to pokazane dalej, ponieważ w tym miejscu zostanie szczegółowo wyjaśnione, jak umieścić muzykę na zdjęciu. A kiedy to zdjęcie będzie miało muzykę, wystarczyłoby je wgrać:

 1. Otwórz Sklep Play na telefonie, znajdź aplikację Pixgram i pobierz ją
 2. Kiedy już go pobierzesz, otwórz go
 3. Kliknij w miejscu, w którym jest napisane „Nowy projekt”
 4. Wybierz zdjęcie
 5. Wybierz utwór, który chcesz odtworzyć
 6. Wybierz utwór, który chcesz umieścić
 7. Skonfiguruj czas trwania filmu
 8. Eksportuj projekt do MP4
 9. Na koniec prześlij ten film do swojej historii na Instagramie

logo pikseli

Musisz wiedzieć, że tylko Instagram pozwala opublikować 15 sekund wideo w opowieściach. Dlatego zaleca się, aby wideo tworzone za pomocą Pixgrama trwało 15 sekund, a nawet mniej. Należy zauważyć, że aby inne osoby nie zaglądały do ​​Twojego profilu, możesz aktywować tryb prywatny. W trybie prywatnym Instagrama osoby, które Cię szukają, nie znajdą Cię, chyba że zaczniesz ich obserwować lub podasz im link do swojego konta.

Jak umieścić ulubioną muzykę Spotify na swoich zdjęciach na Instagramie?

Możesz umieścić swoje ulubione piosenki na Spotify na swoich zdjęciach na Instagramie na dwa różne sposoby. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to wybierz opcję tworzenia nowej historii, umieść zdjęcie, wyszukaj tę piosenkę w wyszukiwarce Instagrama i dodaj ją.

Czasami jednak pojawiają się utwory, których wyszukiwarka Instagram Ci nie poda. Może to wynikać z kwestii prawnych lub dlatego, że artysta nie jest dobrze znany. Kiedy to się stanie, dotknę cię znajdź tę piosenkę na YouTube lub na stronie internetowej i utwórz osobny film wraz ze zdjęciem, korzystając z aplikacji takiej jak Pixgram.

Dlaczego Instagram nie pozwala na umieszczanie muzyki na Twoich zdjęciach?

dziewczyna z telefonem komórkowym

Jeśli Instagram nie pozwala na umieszczenie muzyki na zdjęciu Twojej historii, to pewnie dlatego, że aplikacja ma jakiś błąd w działaniu. Aby rozwiązać tego typu problemy, musisz:

 1. Wprowadź ustawienia telefonu komórkowego
 2. Przejdź do sekcji „Aplikacje”
 3. Znajdź aplikację Instagram i wybierz ją
 4. Na koniec naciśnij opcję „Wyczyść pamięć podręczną”

Jeśli powyższe nie pomogło Ci rozwiązać problemu, wybierz odinstaluj aplikację i zainstaluj ją ponownie. W ten sposób wszelkie błędy w poprzedniej wersji aplikacji powinny zostać poprawione, a wszelkie nowe funkcje, które zostały dodane, zostaną włączone.

dołącz do naszego kanału telegram