Skip to content

Jak umieścić swój kanał YouTube na swoim profilu TikTok? – Poszerz swoją publiczność

30 de grudzień de 2021

Jedną z wielkich nowości tego i poprzedniego roku było pojawienie się TikTok i większa obecność influencerów, którzy dzięki tej platformie stali się jeszcze bardziej popularni. Gdzie stali się jeszcze bardziej znani w porównaniu z innymi sieciami społecznościowymi, takimi jak Instagram i Facebook, z którymi silnie konkurują.

Ponadto, wiedząc bardzo dobrze, jak radzić sobie z 3 powyższymi platformami, można zdobyć znacznie więcej obserwujących w sumie i sprawić, że będziesz wiedział o wiele więcej. Przy tej okazji będziemy Cię uczyć jak możesz połączyć swoje konto YouTube z TikTok; będąc pierwszą jako największa platforma strumieniowego wideo na świecie. Zostań, abyś mógł dowiedzieć się więcej na ten temat.

Jak ważne jest połączenie YouTube na TikTok?

Jeśli jesteś influencerem Pierwszą rzeczą, którą chcesz osiągnąć, jest jak największa liczba obserwujących, co przekłada się na wyższe dochody dla Ciebie oraz na to, że Twoje treści mogą rozszerzać się na resztę świata, a nie tylko przez hiszpańskojęzyczną publiczność, która będzie stanowić większość.

Wiele jest korzyści, które można osiągnąć, łącząc TikTok z innymi sieciami społecznościowymi, w tym z YouTube, jeśli chcesz zwiększyć liczbę wyświetleń i stać się kimś bardzo rozpoznawanym i mieć wielki wpływ, powinieneś tak lub tak to zrobić. Do połącz swoje konto TikTok z YouTube, Facebookiem i/lub Instagramem, nie tylko poszerzasz grono odbiorców, którzy Cię widzą, ale także Twoje treści są masowo rozpowszechniane

Wzrost obserwujących

To jest jeden z korzyści i najważniejsze rzeczy przy łączeniu TikTok z YoutubeWspomnieliśmy już o tym nieco powyżej; Jak wiecie, kiedy również zaprezentujesz się na platformie streamingowej, bardziej poszerzysz swoją publiczność, ponieważ zobaczą Cię nie tylko ci z Tiktok, ale także ci z YouTube, co oznacza, że ​​wzrost subskrypcji i odwiedzin jest znaczny. Należy zauważyć, że ta korzyść będzie dwustronna, to znaczy, że skorzystasz ze wzrostu liczby obserwujących zarówno na swoim koncie TikTok, jak i na koncie YouTube.

zwiększyć liczbę obserwujących na youtube

Promocja treści

Kolejnym z najważniejszych punktów jest to, że Twoje treści będą promowane przez Youtube naturalnie, co sprawi, że rozwiniesz się jeszcze bardziej i będziesz mieć znacznie większy zasięg w porównaniu z innymi użytkownikami, którzy korzystają tylko ze swojego konta TikTok.

Teraz wyobraź sobie, jaki zasięg miałbyś, gdybyś oprócz swojego konta YouTube połączył także Instagram i Facebook, a nawet Twitter; Twoje treści promowane w czterech sieciach społecznościowych, większy zasięg, ogromna liczba obserwujących.

Jak połączyć swój kanał YouTube z kontem TikTok?

Teraz idziemy z procesem jako takim, aby zrobić to, o czym wspominaliśmy w tym artykule; jak połączyć Youtube z TikTok.

Proces jest bardzo łatwy do przeprowadzenia i nie wymaga doktoratu w sieciach społecznościowych ani niczego podobnego, aby go osiągnąć, po prostu wykonaj kroki, które podajemy poniżej:

  1. Oczywiście musisz otworzyć aplikację TikTok zainstalowaną na telefonie.
  2. Następnie w prawym dolnym rogu kliknij ikonę profilu.
  3. W środku wybieramy opcję „Edytuj profil”.
  4. Następnie przechodzimy do pola Youtube i to sprawi, że nasz telefon wyjdzie z aplikacji i przeniesie nas do innego okna, w którym będziemy musieli podać jakieś dane i uprawnienia Google, aby link mógł zostać podany poprawnie.

Gdy proces będzie gotowy, Twoje dwa konta zostaną połączone, aby dotrzeć do większej liczby odbiorców i mieć więcej sponsorowania Twoich treści.

Staraj się mieć konto gmail, niezależnie od tego, czy korzystasz z Androida czy iPhone’a, dla użytkowników pierwszych urządzeń to normalne, że mają takie, ale jeśli jesteś z marki Apple i nie masz konta Google, spróbuj utwórz jeden, aby link korespondent.

youtube można synchronizować i ulepszać

W jaki sposób link jest dołączony do twojego profilu TikTok?

Jeśli twoją intencją jest umieść linki YouTube Tiktok lub jakąkolwiek inną sieć społecznościową, którą chcesz, musisz również wprowadzić swój profil; Przede wszystkim powinieneś wiedzieć, że w tej chwili nie jest możliwe, aby linki znalezione w Twoich publikacjach TikTok były funkcjonalne, to znaczy, aby służyły dotykiem; W tym celu użytkownicy musieliby ręcznie skopiować lub wpisać adres URL. Mimo to jest na to sposób, a klucz tkwi w Biografia TitkTok, proces jest podobny do tego w poprzedniej sekcji:

  1. Wejdź do aplikacji na swoim telefonie.
  2. Wchodzimy do Profilu.
  3. Następnie do „Edytuj profil”.
  4. Teraz zamiast wchodzić na YouTube, przechodzimy do opcji „Bio”, zaleca się napisanie krótkiej biografii przed umieszczeniem linku, aby jeszcze bardziej przykuł uwagę odbiorców, ale nie jest to konieczne , więc uspokój się. Pamiętaj, że będziesz mieć tylko 80 znaków, więc dobrze dobieraj słowa.

I voila, będziesz miał funkcjonalny link w twoim bio aby ludzie mogli go wprowadzić, zamiast kopiować lub ręcznie wpisywać cały adres URL.

Co zrobić, aby łatwo odłączyć inne konta od swojego TikTok?

Na koniec i na koniec, jeśli z jakiegokolwiek powodu chcesz odłączyć swoje konto TikTok od YouTube i / lub dowolnej innej sieci społecznościowej które zostały połączone, proces będzie niezwykle prosty.

Niezależnie od tego, jaka była platforma, proces będzie taki sam dla wszystkich, przejdziemy do profilu TikTok, a tam do „Edytuj profil”; Przechodzimy do odpowiedniej sekcji zgodnie z kontem, które chcemy usunąć (lub odłączyć), dotykamy go i zapyta nas, czy chcemy „Odczepić (nazwa platformy) ”, co zrobimy, to potwierdzimy i to wszystko.