Skip to content

Jak umieścić różne filmy w jednym dla TikTok? – Dostosuj swoje treści

26 de listopad de 2021

Jeśli jesteś nowy w TikTok i chcesz poznać nowe funkcje tej aplikacji, trafiłeś we właściwe miejsce, dzisiaj wyjaśnimy, jak możesz umieścić różne filmy w jednym. Aby w ten sposób Twoje treści były znacznie bardziej spersonalizowane.

Jak prawidłowo wykonać duet wideo TikTok?

Duet na tiktok to funkcja aplikacji, która sprawia, że ekran jest podzielony na dwie części a po obu stronach odtwarzane są dwa różne filmy, co pozwala użytkownikom na interakcję ze sobą, tutaj wyjaśnimy, jak prawidłowo wykonać duet.

Z filmami od innych użytkowników

Aby wykonać duet na tiktok z filmami innych użytkowników, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to znajdź film, którego chcesz użyć do duetu. Zazwyczaj ludzie szukają teledysków znanych piosenkarzy, ale możesz też skorzystać z teledysków znajomych. Gdy znajdziesz wideo, musisz kliknąć opcję udostępniania, która znajduje się po prawej stronie i jest reprezentowana przez ikonę w kształcie strzałki. Następnie będziesz mógł zobaczyć menu z różnymi opcjami, musisz wybrać to, które mówi duet.

Jeśli ta opcja się nie pojawi, oznacza to, że dana osoba skonfigurowała prywatność swojego konta w tiktok, w związku z czym nie będziesz mógł wykonać duetu, jednak możesz kontynuować próby z innymi filmami, dopóki go nie zdobędziesz i będziesz mógł wykonać duet.

Jeśli znajdziesz film, który pozwala na duet, zobaczysz, że platforma tiktok jest podzielona na dwie części, po prawej stronie pojawi się wybrany film, a po lewej stronie znajdziesz kamerę do nagrania. Tutaj możesz skorzystać z ustawień znajdujących się po prawej stronie ekranu telefonu komórkowego, za ich pośrednictwem możesz między innymi umieścić przednią lub zewnętrzną kamerę, dostosować prędkość nagrywania.

Po przygotowaniu wszystkich ustawień, kliknij czerwony przycisk, aby rozpocząć nagrywanieJeśli z jakiegoś powodu chcesz zatrzymać nagrywanie, kliknij ten sam przycisk i kontynuuj to samo, jest to bardzo przydatne podczas nagrywania tiktoka w częściach.

Podczas nagrywania u góry pojawi się niebieski pasek wskazujący postęp, czyli sekundy nagrywania. Jest oczywiste, że nagranie musi trwać tyle samo, co wybrany film. Po zakończeniu nagrywania aplikacja tiktok przeniesie Cię do ekranu, na którym możesz edytować wideo według własnych upodobań, jeśli ekran edycji się nie pojawi, musisz kliknąć czerwony przycisk po prawej stronie.

W części redakcyjnej możesz m.in. umieszczać efekty, filtry, naklejki, a w tym celu po prostu użyj ikon na dole, a po zakończeniu edycji filmu kliknij Dalej.

Na koniec, aby zakończyć publikację swojego duetu, możesz dodać tekst jako opis, albo #hashtag lub wzmiankę o znajomym, a tutaj możesz wybrać prywatność, którą ma mieć tiktok, możesz wybrać między publicznymi, tylko znajomymi lub całkowicie prywatne, poza tym możesz wybrać, czy chcesz zezwolić na komentarze, jeśli zezwolisz innym użytkownikom na pobieranie go między innymi.

Po przygotowaniu wszystkich konfiguracji możesz kliknąć publikuj, a za chwilę duet zostanie przesłany na Twoje osobiste konto tiktok, a inni użytkownicy będą mogli to obserwować. Gotowe, to takie proste, aby stworzyć duet w aplikacji tiktok.

filmy tiktok

Twoje własne filmy

Platforma tiktok też pozwala tworzyć duety z własnymi filmami i tym samym nadać mu bardziej oryginalnego charakteru, należy zauważyć, że jest to bardzo proste, nawet jeśli nie ma funkcji, która pozwala na wykonywanie duetów z samym sobą, a tutaj powiemy Ci kroki, które musisz wykonać, aby to osiągnąć.

 1. Znajdź aplikację tiktok na swoim telefonie i otwórz ją.
 2. Następnie zacznij nagrywać wideo.
 3. Następnie opublikuj swój film.
 4. Znajdź właśnie opublikowany film i kliknij opcję udostępniania.
 5. Szczególnie możesz użyć wideo, które już opublikowałeś.
 6. Po kliknięciu na udostępnij, wybierz duet, zobaczysz, że ekran zostanie automatycznie podzielony na dwie części.
 7. Musisz kliknąć czerwony przycisk, aby nagrać drugą część wideo.
 8. Następnie, jeśli chcesz, dodaj filtry, naklejki lub litery do swojego filmu.
 9. Na koniec kliknij publikuj.
 10. Tak łatwo jest nagrać duet z własnym filmem.

telefon z aplikacją tiktok

Jak filtrować wideo duetu na TikTok?

Jeśli chcesz, aby Twój duet wyglądał znacznie lepiej, jak już wspomnieliśmy, możesz dodać naklejkę, tekst i filtr. Dodanie filtra do duetu jest bardzo proste. Podczas nagrywania wideo po prawej stronie ekranu telefonu będziesz mógł zobaczyć różne opcje, w tym filtr, który jest reprezentowany przez trzy kółka, po prostu kliknij je, a następnie na dole możesz wybrać filtr Twoje preferencje.

Co zrobić, aby mieszać zdjęcia i filmy w jednym TikTok?

Jeśli chcesz stworzyć TikTok, w którym możesz umieszczać zdjęcia z filmami razem, typ slajdu, jest to bardzo proste, a tutaj powiemy Ci kroki, które musisz wykonać.

 1. Przejdź do aplikacji tiktok.
 2. Po wejściu na platformę na dole kliknij przycisk plusa, aby utworzyć wideo.
 3. Następnie zamiast klikać w czerwony przycisk, musisz wybrać opcję, która mówi load który znajduje się w prawym dolnym rogu.
 4. Następnie będziesz mógł obserwować swoje filmy i zdjęcia, które masz w galerii, wybrać te, które chcesz, aby pojawiły się w tiktoku.
 5. Po wybraniu filmów i zdjęć kliknij Dalej.
 6. Następnie możesz edytować wideo według własnych upodobań, czyli między innymi dodawać muzykę, efekty.
 7. Na koniec po prostu kliknij publikuj.
 8. Gotowy, więc możesz miksuj zdjęcia i filmy w jednym tiktok.

dołącz do naszego kanału telegram