Skip to content

Jak umieścić rozmazane tło w moich relacjach na Instagramie? – Efekt rozmycia

9 de listopad de 2021

Chcesz, aby Twoje zdjęcia na Instagramie wyglądały profesjonalnie i prawie idealnie? Cóż, najlepszy efekt, aby to osiągnąć, to umieszczenie rozmytego tła. Oprócz tego efektu możesz także dostosować swoją historię na wiele innych sposobów.

Podobnie możesz też znajdź nowe efekty i filtry umieścić je. Abyś mógł to wszystko osiągnąć, teraz zobaczysz, jak umieścić rozmyte tło w swoich historiach na Instagramie.

Dlaczego efekt bokeh jest tak popularny w Instagram Stories?

Efekt bokeh stał się bardzo popularny, ponieważ pozwala użytkownikom rozmycie lub rozmycie pozycji tło fotografii. Dzięki temu zdjęcia zyskują profesjonalny wygląd i sprawiają, że wyglądają bardziej reprezentacyjnie. Z tego powodu prawie każdy korzysta z tego filtra.

Jakie są zalety korzystania z trybu portretowego na moich zdjęciach na Instagramie?

Korzystając z trybu portretowego w aplikacji Instagram, masz tę zaletę, że w tym trybie aplikacja ma możliwość czytać twarze i identyfikować je w celu rozmycia reszty obrazu. Oczywiście, jeśli nie włączysz trybu ostrości, nie będziesz mógł tego zrobić, ale korzystając z trybu portretowego w ostrości, możesz robić profesjonalne zdjęcia.

Jakie inne wtyczki mogę dodać do moich historii na Instagramie?

Jeśli chcesz, aby Twoja historia na Instagramie wyglądała jak najlepiej i była kompletna, musisz wiedzieć, jak ją złożyć. Oprócz mieć profesjonalne zdjęcieMożesz także zrobić wiele innych rzeczy, aby Twoja historia się wyróżniała. Teraz zobaczysz, o czym mówimy.

Dodaj naklejki

W opowiadaniach na Instagramie możesz dodać naklejki, aby wyglądały znacznie bardziej spersonalizowane. Aby je dodać, wystarczy nacisnąć logo, w którym pojawia się uśmiechnięta naklejka, a pojawi się naklejki na instagramie którego możesz użyć. Podobnie możliwe jest również tworzenie własnych naklejek.

Zrób wzmiankę

Jeśli wychodzisz z inną osobą ze zdjęcia, możesz zrobić „wzmiankę” i tak dalej wzbogacić jego wygląd. Jeśli wyjdziesz sam lub sam, możesz wspomnieć o kimś wyjątkowym, z którym chcesz zobaczyć swoją historię.

Używaj hashtagów

Hashtagi są bardzo przydatne do kojarzenia czynności, które wykonujesz w tym momencie i może dać ci większy zakres. Jeśli grasz w golfa i umieścisz hashtag #GOLF, wszyscy ludzie, którzy śledzą #GOLF, zobaczą Twoją historię.

Zadawaj pytania, ankiety lub quizy

To może wzmocnić relacje, które masz ze swoimi odbiorcami i zabawi cię przez chwilę. Możesz im powiedzieć, aby zadawali ci pytania i możesz na nie odpowiadać w opowiadaniach, brać udział w ankietach, aby poznać opinie ludzi lub wypełniać ankiety. Umieszczasz te rzeczy z tego samego miejsca, w którym umieściłeś muzykę i naklejki.

logo lokalizacji

Udostępnij swoją lokalizację

Jeśli chcesz, aby ludzie wiedzieli, gdzie jesteś, najlepiej udostępnić swoją lokalizację w historii. Na przykład, jeśli idziesz Wakacje na Hawajach, możesz umieścić tę lokalizację wraz ze zdjęciem na plaży, a Twoja historia będzie miała wpływ.

Dodaj muzykę

Jedną z najlepszych funkcji, jakie mają historie na Instagramie, jest to, że umożliwiają umieszczanie na nich muzyki. Dzięki temu, stają się bardziej atrakcyjne, ponieważ możesz połączyć się z pięknem kogoś, a także z muzyką, której ta osoba słucha. Muzykę można umieścić z sekcji, w której umieszczasz naklejki.

Udostępnij linki

Jednym ze sposobów, w jaki ludzie mogą promować produkt, jest sieć społecznościowa Instagram. Dlatego historie na Instagramie Pozwalają Ci udostępniać linki, dzięki czemu Twoi odbiorcy wiedzą, czego chcesz ich nauczyć za pośrednictwem tego linku.

Dodaj filtry i tekst

Liczba możliwości, które można uzyskać za pomocą filtrów, jest prawie nieskończona, ponieważ codziennie na Instagramie pojawia się kilka nowych filtrów. Możesz robić zdjęcia, które chcesz używając tych filtrów i dodaj tekst, aby jeszcze bardziej je spersonalizować.

logo na Instagramie

Jak odkrywać inne efekty i zapisywać je w aparacie na Instagramie?

Jeśli chcesz mieć nowe filtry na zdjęciach na Instagramie, możesz rozpocząć eksplorację. Aby rozpocząć, musisz uzyskać dostęp do aparatu na Instagramie i nacisnąć i przytrzymać dowolny filtr. Teraz zobaczysz opcję zapisania go, a także powie Ci „Odkryj więcej efektów”, musisz tam kliknąć.

Następnie wystarczy wypróbować filtry i zapisać te, które najlepiej odpowiadają Twoim gustom. Po ich zapisaniu Możesz nawet używać ich w trybie offline, aby robić wszystkie zdjęcia, które chcesz.

Czy można uzyskać efekt rozmycia za pomocą aparatu mojego telefonu komórkowego?

W zależności od posiadanego telefonu komórkowego może to być możliwe lub nie wykonać efekt rozmycia na zdjęciach, które robisz. Aby Twój telefon mógł robić zdjęcia w ten sposób, musi najpierw mieć tryb portretowy. A drugą rzeczą jest to, że ma tryb rozmycia.

Regularnie najlepsze telefony do robienia zdjęć To marka Samsung, ponieważ ich aparaty mają zintegrowany tryb rozmycia. Jeśli ten tryb nie działa, musisz sprawdzić ustawienia aparatu, aby sprawdzić, czy ten tryb jest wyłączony. Jeśli tak, wystarczy go aktywować.

Jak prawidłowo wyrównać twarz, aby uzyskać dobry efekt?

Wymaga to dużo praktyki, ale nie jest niemożliwe. Wystarczy spojrzeć w kamerę i znajdź najlepszy kąt dla swojej twarzy, ponieważ w zależności od kształtu twarzy filtr będzie działał inaczej. Gdy znajdziesz idealny kąt do zrobienia zdjęcia, możesz profesjonalnie użyć filtrów.

dołącz do naszego kanału telegram