Skip to content

Jak umieścić piosenkę podczas nagrywania filmów TikTok? – Muzyka w trendzie

14 de grudzień de 2021

Filmy TikTok są niesamowicie zabawne dzięki wielu elementom, które aplikacja pozwala do nich dodać, od sekwencji audio po filtry twarzy. Poza tym możesz dodaj dowolną popularną muzykę do swoich filmów i nadaj im styl z dużą ilością rytmu. Jak umieścić piosenkę podczas nagrywania filmów TikTok?

Tam jest ogromna kolekcja piosenki, które możesz dodać do swoich filmów i miksuj w kreatywny sposób, aby tworzyć zabawne posty. Dowiedz się, jak korzystać z tej funkcji TikTok i jak najlepiej wykorzystać możliwości, jakie otwiera. Ponadto odkryj wszystkie sposoby, w jakie możesz z niego skorzystać podczas nagrywania lub edytowania filmów.

Co powinienem zrobić, aby znaleźć utwory do filmów TikTok?

Podobnie jak Instagram, teraz TikTok umożliwia również dodawanie muzyki do filmów z tej samej aplikacji. Ta funkcja poprawi publikacje w TikTok i nada im więcej stylu dzięki najlepszym popularnym utworom. Mogą programuj muzykę przed nagraniem wideo i w ten sposób tworzyć treści w oparciu o piosenkę.

Aby aktywować funkcję muzyki, musisz: naciśnij przycisk „Dźwięki”, w górnej środkowej części ekranu, przed rozpoczęciem nagrywania. Następnie w oknie pojawi się lista utworów dostępnych do dodania do filmu TikTok. Możesz przeglądać aktualne trendy, przeglądać kategorie lub wyszukiwać konkretną piosenkę za pomocą paska wyszukiwania.

Jeśli chcesz użyć tego samego utworu kilka razy lub chcesz zapisać utwory, których będziesz używać w innym czasie, możesz zaznaczyć ikonę „Zapisz”, aby je zostawić przechowywane w „Ulubionych” a tym samym mieć do nich bezpośredni dostęp w przyszłości. Następnie możesz rozpocząć nagrywanie swojego TikTok z wybraną piosenką.

Jak umieścić muzykę w tle podczas rozmowy w filmie TikTok?

Aplikacja TikTok to przenośne studio nagrań pełne narzędzi do modyfikowania filmów i ich maksymalnej optymalizacji. Nie tylko pozwala na nakładanie utworów podczas nagrywania, ale także daje możliwość użyj ich jako dźwięku w tle. W ten sposób możesz nagrywać filmy TikTok za pomocą głosu i innych efektów dźwiękowych, takich jak piosenki.

Tę funkcję można zastosować dopiero po nagraniu wideo. Przed nagraniem musisz ustalić piosenkę i czas jej trwania. Następną rzeczą będzie skorzystanie z jednej z opcji edycji znajdujących się na pionowej wstążce po prawej stronie ekranu, przycisku „Głośność”. Stamtąd możesz dostosuj dźwięk swojego wideo w spersonalizowany sposób.

głośność na wideo tiktok

W menu edycji głośności możesz dostosować poziom każdego dźwięku w nagraniu. Możesz więc zredukować hałas otoczenia lub ściszyć muzykę aby Twój głos był bardziej widoczny w filmie. Możesz wyświetlić podgląd nowych poziomów głośności przed zakończeniem edycji i zapisaniem zmian. Możesz także użyć opcji „Dubbing”, aby dodać nowe głosy podczas edycji.

Jak dodać muzykę do odtwarzania podczas nagrywania?

Istnieje wiele sposobów na miksowanie muzyki TikTok z zabawnymi filmami, aby stały się wirusowe. Najpopularniejszym jest taniec choreografii piosenki. Aby treści tego typu były bardziej naturalne i przyciągały większą uwagę innych użytkowników, możesz: pozwól muzyce grać podczas nagrywania wideo.

Bardzo łatwo jest umieścić muzykę na głośniku, aby zachować rytm podczas nagrywania. Po wybraniu utworu, który chcesz dołączyć do wideo i skonfigurowaniu fragmentu, który będzie odtwarzany, rozpoczynasz nagrywanie ze zwiększoną głośnością multimediów w telefonie komórkowym. Innymi słowy, po prostu podkręcasz głośność i zaczynasz nagrywanie.

W ten sposób będziesz słuchać muzyki i będziesz rozwijać się bardziej naturalnie i synchronicznie. Nie powinieneś martwić się hałasem, bo w końcu możesz dostosuj właściwości dźwięku wideo i wyeliminuj wszelkie echa lub dźwięki tła w nagraniu.

Jakie są kroki, aby przesłać własną muzykę do TikTok, aby tworzyć filmy?

Dzięki nowym aktualizacjom TikTok poprawia charakterystykę dźwięku, aby użytkownicy mieli więcej i lepsze opcje w czasie dodaj ścieżkę dźwiękową do swoich filmów. Ale oprócz rozszerzenia biblioteki dźwięków i piosenek aplikacji, zachowali również opcję przesyłania własnego oryginalnego dźwięku.

prześlij muzykę do tiktok

Procedura rozpoczyna się od przycisku „Dźwięki”, gdzie wyświetlane jest okno wyboru utworu. Zamiast nawigować między utworami, naciśnij przycisk „Mój dźwięk”, który znajduje się w prawym górnym rogu. Następnie musisz wybrać plik audio z pamięci urządzenia.

Jeśli ścieżka jest obsługiwana, musisz dostosować ją do formatu TikTok, przycinanie go lub wybieranie fragmentu do użycia. Możesz użyć funkcji „Przytnij”, aby wyświetlić podgląd dźwięku i dostroić go. Wykonując te czynności, możesz rozpocząć nagrywanie wideo z własną muzyką.

Jak należy zsynchronizować utwór TikTok z filmem?

Jedną z najbardziej atrakcyjnych funkcji TikTok jest synchronizacja ruchu ust, która pozwala na niemal idealną synchronizację między zaprogramowaną ścieżką dźwiękową a osobą obecną na filmie. Ten fajny efekt montażu można również zastosować do piosenek i wykorzystać do doskonała koordynacja muzyki i wideo.

Nie musisz przeprowadzać skomplikowanej poprzedniej konfiguracji, po prostu otwierasz menu dźwięku, wybierasz piosenkę i nagrywasz wideo. TikTok Ci pomoże zoptymalizuj synchronizację automatycznie. Nie jest to jednak funkcja idealna, więc wymaga ręcznej regulacji.

Dla tego, Masz dostęp do opcji „Przytnij” w menu edycji. Możesz dostosować wybraną ścieżkę muzyczną, aż będzie w pełni kompatybilna z obrazem Twojego filmu. Opcja „Synchronizacja ust” jest stale ulepszana, dlatego zaleca się, aby zawsze aktualizować TikTok do najnowszej wersji.

dołącz do naszego kanału telegram