Skip to content

Jak umieścić niebieskie litery na biografii na Instagramie z różnych źródeł?

16 de listopad de 2021

Wewnątrz Instagrama rzeczy można modyfikować w profilu które sprawiają, że wyróżnia się znacznie bardziej niż wcześniej. Jedną z rzeczy, które wyróżniają profil na Instagramie, są niebieskie litery. Te niebieskie litery można umieścić na dowolnym profilu na Instagramie, niezależnie od tego, czy konto nie jest zweryfikowane.

Tego typu litery wyglądają świetnie, ale mało kto umieszcza je na swoim profilu, bo nie ma pojęcia, jak to zrobić. Tutaj pokażemy, jak zmienić teksty z twojego profilu na Instagramie oraz listę aplikacji, których można użyć do umieszczenia tego typu listu. Oprócz tego pokażemy Ci, które aplikacje pozwalają na umieszczanie niebieskich znaków i jak zmieniać litery w opisach Twoich zdjęć.

Jak zmienić teksty biograficzne na Instagramie za pomocą aplikacji?

Aby móc zmienić ten typ listu w ciągu biografia twojego konta na Instagramie musisz użyć kilku dodatkowych aplikacji. Z tych aplikacji otrzymasz czcionkę litery, a także jej kolor. Gdy część tekstowa jest czcionką i kolorem niebieskim, przejdź do swojego konta na Instagramie, kliknij „Edytuj profil” i umieść tekst w nazwie swojego profilu.

Jeśli nie wiesz, tego typu tekst można umieścić w dowolnym miejscu na Instagramie, w tym w komentarzach, opisach zdjęć, a nawet historiach. Dzięki Instagramowi możesz cieszyć się wiadomościami, takimi jak umieść swoją nazwę profilu na niebiesko a także umieść rolki z wieloma zdjęciami. Te dwie funkcje są bardzo pomocne, gdy chcesz poprawić wygląd profilu wraz z jakością publikacji.

Jakie aplikacje mogą zmienić czcionkę biografii na Instagramie?

Istnieje wiele aplikacji, które pozwalają na zmianę rodzaju liter której chcesz użyć na Instagramie, aby zmienić nazwę profilu lub w inny sposób umieścić ją w opisie publikacji. Widzimy co najmniej trzy aplikacje, które pomogą Ci zastąpić litery w Twojej biografii:

Klawiatura czcionek

Klawiatura czcionek to aplikacja, którą można pobrać ze Sklepu Play. Jest to klawiatura, dzięki której możesz używać różnych formatów liter, o unikalnych stylach, a także o bardzo zróżnicowanej kolorystyce. Za pomocą tego komputera będziesz mógł dodać niebieskie litery do swojego konta na Instagramie w biografii.

Metatagi

Funkcja Metatagi jest bardzo podobna do aplikacji Klawiatura z czcionkami, tylko aplikacja okazuje się trochę bardziej złożona niż klawiatura czcionek. Ponadto aplikacja nie jest dostępna w Sklepie Play, więc jeśli chcesz korzystać z tej aplikacji na telefonie, będziesz musiał poszukać jej w pliku APK.

LingoJam

osoba korzystająca z aplikacji na swoim telefonie komórkowym

Z LingoJamem możesz umieść go wiele stylów liter i różne kolory do liter biografii twojego konta. Ta aplikacja nie jest również dostępna w Sklepie Play, więc jeśli chcesz z niej korzystać, będziesz musiał wyszukać ją w pliku APK i zainstalować z menedżera plików.

Gdy pobrałeś którąkolwiek z tych aplikacji i masz zmienił kolor liter w twojej biografii, możesz edytować długą listę swoich najlepszych przyjaciół na Instagramie. W ten sposób pochwalisz się ze swojego profilu na Instagramie przed wszystkimi osobami, na których Ci zależy.

Jakie aplikacje umożliwiają wyświetlanie liter w kolorze niebieskim?

Oprócz wyżej wymienionych aplikacji wygodnie jest również używać internetowych generatorów listów według określonego stylu, a także w określonym kolorze. Wszystkie te generatory formatów dla dowolnej liczby liter dadzą ci przydadzą się do zmiany formatu i kolor liter na Instagramie.

Zmieniacz czcionek

Font Changer to popularny generator tekstu z różnymi formatami. Z możesz wybrać dowolny rodzaj stylu czcionki a także kolor, aby umieścić go w biografii na Instagramie. Za pomocą tego generatora czcionek możesz również umieścić opis postów z ogłoszeniami urodzinowymi.

Czcionki

chłopiec używający telefonu komórkowego

Czcionki to funkcja Google, która umożliwia również wyświetlanie tekstu w różnych formatach. Najlepszą rzeczą w tym generatorze jest to, że okazuje się być bardzo szybki i w ogóle nie zużywa planu salda telefonu komórkowego. Jeśli nie masz dużo miejsca na swoim komputerze, możesz użyć niektórych z dwóch wspomnianych wcześniej generatorów sieci źródłowych.

Jak zmieniane są litery w opisach zdjęć?

Do zmień litery, które umieściłeś na swoich zdjęciach Przesyłanie na Instagram musisz zrobić trzy proste rzeczy. Najpierw przejdź do swojego konta na Instagramie. Po drugie, poszukaj zdjęcia w swoim profilu, naciśnij ikonę 3 linii z boku zdjęcia. Po trzecie, kliknij „Edytuj” i umieść nową część tekstu inną czcionką. Ten proces może być używany w dowolnym momencie i z dowolnego urządzenia. Ale żebyś nie musiał tego wszystkiego robić, lepiej, gdy przesyłasz zdjęcie, umieszczaj litery z czcionką, która najbardziej Ci się podoba.

Wpis Jak umieścić niebieskie litery na biografii Instagrama z różnych źródeł? została opublikowana po raz pierwszy w Look How It Is Made.

dołącz do naszego kanału telegram