Skip to content

Jak umieścić karty identyfikacyjne na Instagramie, aby więcej użytkowników Cię widziało

2 de styczeń de 2022

Sieci społecznościowe niewątpliwie poprawiły w jakiś sposób zasięg osób, które mogą się poznać bez wychodzenia z domu. Dzięki nim ludzie są nawet w stanie pokryć swoje wydatki, ponieważ w sieciach społecznościowych, takich jak Instagram, możesz dotrzeć zarabiaj na reklamie I inne rzeczy.

Twórcy Instagrama stworzyli klasę odznak, aby ułatwić dodawanie osób na platformie. Poniżej zobaczysz, jak działają te karty identyfikacyjne, co musisz zrobić, aby spersonalizuj te karty identyfikacyjne i jak te karty są skanowane.

Jak działają karty identyfikacyjne na Instagramie?

ten dokumenty tożsamości które zostały stworzone na Instagramie służą do dodawania osób, które są u Twojego boku w formie fizycznej. Oznacza to, że jeśli masz osobę po swojej stronie i chcesz, aby śledziła Cię na Instagramie, nie musisz jej pytać, jak możesz ją znaleźć na Instagramie.

Wystarczy otworzyć konto na Instagramie, znaleźć swój dowód osobisty i pokazać go do zeskanowania. Gdy ta osoba zeskanuje Twój dowód osobisty, otrzymasz powiadomienie o nowej osobie, która zaczęła nadal Cię używać twój dowód osobisty.

Ta funkcja jest bardzo przydatna, gdy chcemy śledzić osobę na Instagramie, ale nie wiemy, jak ma na imię Nie odważymy się go zapytać, jak się ma na Instagramie. Należy zauważyć, że na Instagramie istnieje sposób na zdobycie nazwy użytkownika.

Robiąc to, możesz sprawdzić, czy jest szansa, aby wpisz imię, które chcesz, ale jest używany przez kogoś innego. Nawiasem mówiąc, z Instagramem oprócz korzystania z kart weryfikacyjnych możesz tworzyć kody QR ze swoim imieniem i nazwiskiem.

Co należy zrobić, aby spersonalizować swój dowód osobisty?

Karty identyfikacyjne, które Instagram posiada, zawierają bardzo ważne dane konta, dzięki czemu inne osoby mogą zacząć Cię obserwować. Aby jednak ta karta nie była taka nudna, Regulatory Instagram zezwól użytkownikom na jego edycję, aby była bardziej przyciągająca wzrok.

Kiedy to się stanie dostosuj karty, możesz dodać pewne szczegóły, które po utworzeniu nie miały ich. Niektóre z tych szczegółów to tekst, gify, a nawet emotikony. Przy tych wszystkich rzeczach karty czekowe wyglądają znacznie lepiej niż zwykłe w swoim oryginalnym stylu.

Jeśli chcesz dostosuj swoją kartę weryfikacyjną z Instagrama nie musisz wiele robić. Kolejne dwa podtematy wyjaśnią, co należy zrobić, aby wykonać takie dostosowanie:

Dodawanie tekstów lub emotikonów

emoji serca w ogniu

Jeśli chcesz dodać do niego takie rzeczy, jak emotikony lub tekst, wszystko, co musisz zrobić, to zaloguj się na swoje konto na Instagramie i wykonaj następujące kroki:

 1. Przejdź do strony głównej
 2. Następnie naciśnij ikonę ze swoim zdjęciem profilowym, aby przejść bezpośrednio do swojego profilu na Instagramie
 3. Będąc tam, naciśniesz ikonę z trzema kropkami lub ikonę z szarą plakietką
 4. W opcjach, które się pojawią, wybierzesz opcję „Karta identyfikacyjna”
 5. Tam następną rzeczą, którą powinieneś zrobić, to wybrać opcję „Dostosuj”
 6. Tylko we wszystkich opcjach do modyfikacji wybierz tę, która mówi „Tekst” i dodaj tekst lub emotikony tych, które mają klawiaturę telefonu komórkowego
 7. Po zakończeniu edycji należy zapisać zmiany, aby zostały zastosowane na karcie weryfikacyjnej

Jeśli nie wiesz, w sieci Instagram możesz również uzyskać karty weryfikacyjne, tylko że stamtąd nie ma możliwości modyfikacji tej karty. Jednak przynajmniej to ci pozwala wybierz kolor, który będzie miała ta karta sprawdzać. Kolory dostępne dla tej karty to:

 • Fioletowy
 • Kolor mięsa
 • Fioletowy z ciemnoniebieskim
 • Jasny niebieski
 • Jasnozielony z ciemnozielonym
 • Czarny kolor z cieniami

Dodawanie gifów

Jeśli chcesz dodać do karty weryfikacyjnej tylko takie rzeczy, jak gify, musisz przeprowadzić podobną procedurę do wyżej wymienionych:

logo gif

 1. Zaloguj się do swojego profilu na Instagramie
 2. Przejdź do profilu
 3. Naciśnij znaczek lub ikonę trzech kropek
 4. Wybierz opcję „Karta weryfikacji”, a następnie opcję „Personalizuj”
 5. W rzeczach, które zamierzasz dodać, wybierz „gify” i wybierz ten, który najbardziej Ci się podoba

Dobrze, że od razu wiesz, że personalizację karty weryfikacyjnej na Instagramie można przeprowadzić tylko od najnowsza wersja aplikacji Instagram. Aplikacja, która pozwala na to dostosowanie, jest oryginalną aplikacją, wersja Lite może nie pozwalać na zmianę rzeczy na karcie weryfikacyjnej.

Jak inni użytkownicy mogą zeskanować Twój dowód osobisty?

Jeśli chcesz, aby inne osoby zeskanowały Twój dowód osobisty, po prostu musisz pokaż mu swój dowód osobisty. Druga część, co musisz zrobić, to otworzyć aplikację Instagram, nacisnąć aparat i zeskanować kod. Ilekroć chcesz, aby ktoś inny śledził Cię na Instagramie, musisz powtórzyć proces, o którym właśnie wspomnieliśmy.

dołącz do naszego kanału telegram