Skip to content

Jak umieścić ikonę moich sieci społecznościowych na YouTube? – Zwiększ liczbę obserwujących

28 de grudzień de 2021

Podobnie jak wielu użytkowników, którzy codziennie dołączają do YouTube, aby przeglądać treści, są osoby, które codziennie dołączają do YouTube, ale tworzą treści. Każdego dnia, jaludzie przesyłają nowe treści na swoje kanały aby ludzie na całym świecie mogli się nim cieszyć.

Aby rozwijać się nie tylko w YouTube, ale także w sieciach społecznościowych, dobrze jest umieścić ikona Twoich sieci społecznościowych na YouTube. Wkrótce pokażemy, jak umieścić ikonę sieci społecznościowych na swoim kanale YouTube, jak dodać linki do sieci społecznościowych i inne rzeczy, które mają z tym związek.

Co powinieneś wiedzieć, zanim zaczniesz dodawać linki do swoich kont w YouTube?

Zanim umieść linki do swoich kont w mediach społecznościowych Na swoim kanale YouTube ważne jest, aby znać kilka podstawowych rzeczy. Pomogą ci one umieścić tylko najważniejsze linki w twoich sieciach społecznościowych:

Limit sieci społecznościowych do dodania

Liczba linków do mediów społecznościowych, które możesz dodać, jest ograniczona. Dlatego musisz umieścić tam tylko link do sieci społecznościowych, w których chcesz odnieść sukces. Na przykład, jeśli chcesz mieć wielki wzrost w sieciach społecznościowych jak Instagram czy Facebook, będziesz musiał umieścić tylko te dwa.

Aby nie będziesz miał problemów z YouTube i będziesz w stanie skoncentrować zdecydowaną większość swoich subskrybentów na tych sieciach społecznościowych. Aby żaden z subskrybentów nie przegapił Twoich filmów, możesz przesyłać treści do tych sieci społecznościowych.

Należy zauważyć, że jednym ze sposobów na zwiększenie liczby subskrybentów jest transmisja na żywo nagranych wcześniej filmów. Aby przyciągnąć uwagę ludzi, możesz tylko przesyłaj strumieniowo swoje najlepsze filmy i odłóż na bok te, które uważasz za mniej uderzające.

Nie będziesz mógł zmienić kolejności ikon

Drugą rzeczą, o której należy pamiętać podczas dodawania linku do jednej ze swoich sieci w YouTube, jest to nie ma możliwości zmiany kolejności ikon. Oznacza to, że jeśli chcesz zmienić kolejność linków dla każdej sieci społecznościowej, nie będziesz w stanie nic zrobić.

Mówiąc trochę więcej o funkcjach YouTube, pamiętaj, aby aktywować tryb ciemny YouTube, aby chroń swój wzrok w nocy. To jest coś, co można zrobić z komputera, a nawet telefonu komórkowego.

Oprócz sieci społecznościowej możesz wstawić swoją stronę internetową

logo linku

Ostatnią rzeczą, o której powinieneś pamiętać, jest to, że nie musisz tylko umieszczać sieci społecznościowe, ale także coś, o czym powinieneś umieść link do strony Sieć. Aby ludzie mogli dowiedzieć się więcej o Tobie, musisz stworzyć osobisty blog lub coś w tym stylu i umieścić link na swoim kanale YouTube.

Jak poprawnie dodać swoje konta w mediach społecznościowych do kanału YouTube?

Położyć konta w mediach społecznościowych Twój kanał YouTube odpowiednio, ważne jest, abyś postępował co do joty za każdą z poniższych instrukcji. W tych instrukcjach zobaczysz każdą z rzeczy, które musisz zrobić, aby móc umieścić swoje sieci społecznościowe:

 1. Otwórz przeglądarkę swojego komputera lub telefonu komórkowego
 2. Zaloguj się na swoje konto YouTube
 3. Teraz, będąc w menu głównym, będziesz wciskać ikonę z 3 liniami leżącymi w dół
 4. W opcjach, które zostaną wyświetlone, kliknij tę z napisem „YouTube Studio”
 5. W „YouTube Studio” poszukaj opcji „Personalizacja”
 6. W opcjach, które tam widzisz, znajdź jedną z napisem „Linki” i kliknij „Dodaj link”
 7. W pierwszym polu wpisz nazwę sieci społecznościowej, a w drugim umieścisz link do swojego profilu tej sieci społecznościowej
 8. Aby zakończyć, naciśnij miejsce, w którym jest napisane „Opublikuj”, aby zmiany zostały zapisane i aby osoby odwiedzające Twój kanał mogły zobaczyć te linki

konta w mediach społecznościowych

Jak sprawić, by wszystkie ikony były wyświetlane za pomocą „nakładki linku”?

Jeśli chcesz, aby ikony Twoich sieci społecznościowych były wyświetlane w części obok nazwy sieci, musisz: dostosuj te typy szczegółów podczas tworzenia filmów. U góry pokazano, jak umieszczać linki z sieci społecznościowych, ale nie mówi, jak umieścić ikonę tych sieci społecznościowych.

Dzieje się tak, ponieważ nie ma możliwości umieszczenia ikony tej sieci społecznościowej w linkach umieszczonych w pełnym widoku kanału. Jedynym miejscem, w którym możesz umieścić tego typu rzeczy, są filmy przesłane na platformę. Aby więc uniknąć komplikacji, z góry mówimy, że to jest coś, czego nie można zrobić z linków do kanału.

Co zrobić, aby usunąć link z dowolnej sieci społecznościowej?

Jeśli chcesz usunąć którąś z sieci społecznościowych, które dodałeś do kanału, musisz mieć dostęp administracyjny do kanału. Teraz, jeśli jesteś właścicielem kanału, wykonaj kolejny proces:

 1. Otwórz przeglądarkę internetową, której używasz najczęściej
 2. Przejdź do serwisu YouTube
 3. Zaloguj się na swoje konto
 4. Wejdź do „Studio YouTube”
 5. Przejdź bezpośrednio do sekcji „Personalizacja”
 6. Przewiń w dół do części z napisem „Linki”
 7. Znajdź link, który chcesz usunąć
 8. Teraz naciśniesz ikonę kosza, która znajduje się obok tego linku, a link zostanie natychmiast usunięty

dołącz do naszego kanału telegram