Skip to content

Jak umieścić i aktywować nowy projekt trybu nocnego na moim koncie na Twitterze (przykład)

22 de luty de 2021

Zdecydowana większość sieci społecznościowych, takich jak WhatsApp, stara się stworzyć sprzyjające warunki, aby uniknąć zmęczenia w oczach swoich użytkowników. A platforma Twitter robi to już od jakiegoś czasu, dlatego chcemy zaprezentować wam tutorial, który wam pokaże jak ustawić i aktywować nowy projekt trybu nocnego na moim koncie na Twitterze.

Czy to jeden z aspektów, który przykuwa największą uwagę podczas korzystania z aplikacji, to jej interfejs. Wprawdzie będzie to również w dużej mierze zależało od ekranu używanego przez nas sprzętu, ale zmniejszenie zmęczenia wzroku jest sprawą najwyższej wagi. Z tego powodu aplikacje takie jak Twitter zajmują się tworzeniem funkcji, które zapewniają lepsze wrażenia wizualne.

Pamiętaj też, aby zmniejszyć jasność ekranu i podnieść ją tyle razy, ile potrzeba. Aktywacja trybu ciemnego pozwoli nam w wygodniejszy sposób przeglądać wiadomości docierające do naszej sieci społecznościowej. Oprócz tego unikamy zmęczenia oczu i nie chcemy dalej przeglądać komentarzy naszych kontaktów. Dlatego będziemy cię uczyć jak ustawić i aktywować nowy projekt trybu nocnego na moim koncie na Twitterze.

Jak ustawić i aktywować nowy projekt trybu nocnego na moim koncie na Twitterze

Tryb ciemny to funkcja, która była wdrażana od dawna w różnych aplikacjach, być może ze względu na skargi, które otrzymywali użytkownicy i możliwość utraty obserwujących. Twitter biorąc to pod uwagę i wdrożył nowy projekt trybu nocnego na własną rękę.

Więc możemy umieść i aktywuj nowy projekt trybu nocnego na moim koncie na Twitterze, jeśli robię to z poziomu aplikacji na moim komputerze. Pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, to wejść na platformę Twittera i zalogować się. Gdy to zrobisz, zauważymy, że po lewej stronie ekranu jest wyświetlanych kilka opcji.

Wśród różnych opcji, które możemy znaleźć, są Strona główna, Przeglądaj, Powiadomienia, Wiadomości, Zapisane, Listy, Profil i wreszcie Więcej opcji. Przejdziemy do tej ostatniej opcji i utworzymy klip w Więcej opcji. Gdy to zrobisz, pojawi się nowe okno z opcjami takimi jak motywy, momenty, ustawienia, wylogowanie itp.

Ale tym razem zamierzamy wybrać opcję Ekran, kiedy to zrobimy, pojawi się pole o nazwie Dostosuj swoją wizualizację. Tutaj możemy dostosować rozmiar czcionki, kolor i opcję obrazu tła. W tej ostatniej opcji widzimy, że mamy do wyboru trzy różne tryby.

To jest tryb domyślny, tryb Jasna noc i tryb Dark Night. Opcja trybu domyślnego jest już wybrana i nastąpi przejście do trybu Jasna noc lub Ciemna noc. Jeśli wybierzesz opcję Jasna noc, a następnie klikniesz Gotowe, ten tryb zostanie zastosowany, a tło stanie się ciemne, a litery wyróżnią się na biało.

Jeśli zamiast tego wybierzesz opcję Ciemna noc a następnie utworzysz klip w Gotowe, tło zmieni kolor na głęboki czarny, a litery nabiorą szarawego odcienia. Podczas nocnego czytania tweetów można użyć dowolnego z tych dwóch trybów. Jest to bardzo wygodne, aby uniknąć zmęczenia oczu spowodowanego jasnością ekranu.

Jak aktywować nowy projekt trybu nocnego na telefonie komórkowym

Abyś mógł założyć i aktywuj nowy układ tryb nocny na moim koncie na Twitterze, ale teraz na naszym urządzeniu mobilnym. Aby to zrobić, wejdziemy do aplikacji Twitter, a następnie się zalogujemy. Gdy to zrobimy, przejdziemy do górnej części, w której znajduje się nasze logo lub awatar.

Naciskamy na niego i wyświetlamy pionowy pasek z kilkoma opcjami i wybierzemy Tryb nocny. Po wybraniu tej opcji zostanie ona zastosowana automatycznie, a ekran i litery aplikacji ulegną zmianie. Białe kolory nabiorą ciemnoniebieskiego odcienia. Jasność ekranu znacznie spadnie.

telefon z czarnym ekranem

W ten sposób możesz skorzystać z tej funkcji, która pozwoli Ci spędzić długie godziny w nocy na czytaniu wiadomości. W ten sposób bardzo łatwo się nauczyłeś jak ustawić i aktywować nowy projekt trybu nocnego na moim koncie na Twitterze.

dołącz do naszego kanału telegram