Skip to content

Jak umieścić filmy TikTok w swoim statusie WhatsApp — skuteczna metoda

9 de listopad de 2021

Każdego dnia na różnych platformach tworzone są ciekawe filmy, niektóre z nich przyciągają więcej uwagi niż inne, do tego stopnia, że ​​chcemy, aby nasze kontakty również je zobaczyły. Dzieje się tak często, gdy widzimy wideo na TikTok i chcemy udostępnić je na naszym statusie WhatsApp. Aby poznać kolejne kroki i rozważania, które należy wziąć pod uwagę, zapraszamy do przeczytania tego artykułu.

Jakie kroki należy wykonać, aby przesłać wideo TikTok do swojego statusu WhatsApp?

Może się okazać, że TikTok to aplikacja, która może Cię nie zainteresować, ponieważ jej użytkownicy są podobno w większości młodzi, ale to nie do końca prawda. Wielu nie tak młodych ludzi dołączyło do tej sieci.

Jeśli weźmiemy pod uwagę zabawny charakter TikTok, gdy go używamy, zdamy sobie sprawę, że bardzo dobrze komponuje się z WhatsApp. Dzieje się tak, ponieważ WhatsApp ma tendencję do zabawy ze stanami.

Aby udostępnić nagranie z TikTok w innej sieci społecznościowej, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to pobrać aplikację na preferowane urządzenie. Umożliwi to tworzenie własnych treści i obserwowanie dużej liczby publikacji, które codziennie powstają na tej platformie.

Z drugiej strony musisz mieć pobraną aplikację WhatsApp na swój telefon. Za pośrednictwem tej platformy, oprócz wysyłania wiadomości, dokumentów i audio do Twoich kontaktów, również możesz udostępniać filmy, które uważasz za zabawne lub interesujące do opublikowania w waszych stanach.

Bezpośrednio z filmu TikTok

Jeśli widziałeś post na TikTok i chcesz udostępnić go na WhatsApp, powinieneś wiedzieć, że jest to bardzo łatwe. Musisz tylko zlokalizować wideo i nacisnąć trzy poziome kropki na ekranie.

Otworzy się okno z kilkoma opcjami, ale musisz poszukać statusu WhatsApp lub statusu WhatsApp. Ta akcja natychmiast przeniesie Cię na platformę WhatsApp w sekcji Stany. Na tym etapie procesu musisz wybrać Mój status i wybrać część wideo, którą chcesz widzieć swoim kontaktom. Jeśli to wszystko zrobisz, Twoja publikacja będzie gotowa.

Z Twojej galerii pobranych filmów TikTok

Na TikTok możesz znaleźć nieskończenie wiele ciekawych publikacji, które możesz pobrać w swojej galerii, aby wykorzystać później. Podobnie jak wszystkie procesy TikTok, są one bardzo proste w wykonaniu. Wystarczy zlokalizować daną publikację i nacisnąć trzy kropki znajdujące się po prawej stronie ekranu.

Okno, które się otworzy, umożliwia udostępnianie treści na różne sposoby, ale także w galerii znajdziesz opcję zapisania. Po zapisaniu zawartości możesz zalogować się do WhatsApp i poszukać sekcji statusu. Następnie wybierasz część treści, którą chcesz, aby inni widzieli, i naciskasz Wyślij.

Dlaczego nie możesz udostępniać filmów TikTok swoim statusom WhatsApp?

Możesz być podekscytowany lub jesteś zszokowany, gdy widzisz post na TikTok i chcesz, aby inni ludzie znali te informacje z pierwszej ręki. Możesz jednak napotkać przeszkodę polegającą na tym, że nie możesz udostępnić ani pobrać wideo.

statusy WhatsApp

Może to wynikać z wielu powodów. Tutaj porozmawiamy tylko o dwóch, które możesz wziąć pod uwagę, aby nie doznać niespodzianki ani nie tracić czasu na robienie czegoś, co w tej chwili nie jest dozwolone.

Film z polityką prywatności

TikTok zarządza własnymi polityka prywatności dla jej użytkowników. Chociaż prawdą jest, że większość użytkowników chce być sławna lub sprawić, by ich treści stały się wirusowe, prawdą jest również, że są tacy, którzy chcą zachować prywatność.

Dlatego konfigurując swoje konto, mogą wyłączyć opcję, aby ich zawartość nie była pobierana i używana przez inne osoby. W takim przypadku niestety nie możesz zrobić nic innego.

Niestabilny internet

Teraz, jeśli jesteś w trakcie udostępniania wideo z aplikacji TikTok lub masz go pobrane w swojej galerii, ale zauważysz pewne trudności, które uniemożliwiają ci ukończenie procedury, może to być spowodowane połączeniem internetowym. Zaleca się sprawdzenie, czy połączenie jest stabilne, a jeśli nie możesz go rozwiązać, będziesz musiał skontaktować się z dostawcą Internetu, aby rozwiązać problem.

dołącz do naszego kanału telegram