Skip to content

Jak umieścić film ze zdjęciem profilowym na koncie osobistym w TikTok?

25 de listopad de 2021

Najpopularniejszą obecnie siecią społecznościową jest niewątpliwie TikTok. Ta platforma jest dobrze znana przez udostępniane teledyski, choreografie, żarty i bardzo zabawne tańce. Możesz nawet umieścić film na swoim profilu, aby spersonalizować prezentację w sieci społecznościowej. Umieszczenie filmu ze zdjęciem profilowym na TikTok jest bardzo łatwe. Dlatego jeśli chcesz wiedzieć, jak umieścić film na swoim profilu i wiedzieć, ile sekund ten film musi mieć, aby go przesłać, zalecamy przeczytanie artykułu.

Ile sekund powinien trwać film dla pola „Zdjęcie profilowe” w TikTok?

Umieszczenie obrazu na swoim profilu jest bardzo ważne. W rzeczywistości platforma TikTok pozwala nie tylko umieścić zdjęcie, które jest najczęstsze, ale także wideo, dzięki któremu możesz stać się wirusowy na TikTok. Dzięki temu filmowi inni użytkownicy będą mogli zidentyfikować Cię podczas odwiedzania Twojego konta. Dlatego tak ważne jest, aby wybrać film, który Cię reprezentuje, i zachować szczególną ostrożność przy jego zawartości.

Jednym z punktów, których nie powinieneś ignorować podczas umieszczania wideo, są wymiary, na które pozwala platforma TikTok. Długość filmu musi wynosić 6 sekund i rozmiar około 1080 x 1920. Przesyłając wideo w polu profilu, możesz dostosować rozmiar, a nawet przyciąć go, aby pokazać tylko sekundy, w których chcesz, aby był widoczny.

Co należy zrobić, aby tymczasowo umieścić jeden lub dwa filmy na początkowym zdjęciu TikTok?

Na platformie TikTok możesz nie tylko umieścić przezroczyste zdjęcie profilowe, ale także spersonalizować je filmem. W ten sposób uatrakcyjnij swój profil. Wyjaśnimy, jak możesz to zrobić.

Na Androidzie lub iPhonie

Umieszczenie wideo na początkowym zdjęciu TikTok jest bardzo łatwe, zwłaszcza jeśli robisz to z urządzenia mobilnego. Wejdź do TikTok i kliknij Edytuj profil. Tam klikasz opcję Zmień wideo iz galerii mobilnej wybierasz wideo dla swojego profilu. Możesz dostosować wideo i przyciąć, a następnie zapisać zmiany. Gdy zalogujesz się na swoje konto TikTok, zobaczysz, że masz wideo na swoim zdjęciu profilowym.

umieść wideo na zdjęciu profilowym tiktok

Z biurka

Z komputera musisz wejść na stronę TikTok za pomocą preferowanej przeglądarki i zalogować się za pomocą swoich danych. Kliknij swoje zdjęcie profilowe i wybierz opcję Zobacz profil. Tam klikasz prześlij wideo i prześlij wideo chcesz i masz zapisane na swoim komputerze dokumenty, poczekaj na załadowanie strony, a następnie kliknij Zapisz. Ten film pozostanie tam przez 24 godziny.

Jak pobrać czyjś film profilowy na TikTok?

Aplikacja TikTok umożliwia łatwe pobieranie filmów innych użytkowników. Ale jeśli dany użytkownik zablokował innym uprawnienia do pobierania swoich filmów, masz inne opcje.

Nagrywanie ekranu

Jeśli masz film w profilu innego użytkownika, ale nie możesz go pobrać, ponieważ ten użytkownik na to nie zezwala, możesz nagrać ekran. Oznacza to, że możesz zrobić zrzut ekranu wideo. Na szczęście większość urządzeń mobilnych ma możliwości przechwytywania wideo. Powinieneś tylko włącz tę funkcję w ustawieniach telefonu komórkowego.

Niezależnie od tego, czy masz Androida, czy iPhone’a, przejdź do Ustawienia, Ustawienia i kliknij Nagrywanie ekranu. Wchodzisz do TikTok i odtwarzasz wideo z profilu użytkownika. Po zakończeniu naciśnij , aby zatrzymać nagrywanie i gotowe. Będziesz miał ten film.

Komunikuj się z użytkownikiem

Jednym ze sposobów uzyskania dostępu do profilu wideo innego użytkownika w sieci TikTok jest komunikacja z tym użytkownikiem. Może to generować poczucie bezpieczeństwa u użytkownika, ponieważ jego prywatność nie jest naruszana przez udział w nagraniu wideo. Ponadto możesz być pochlebiony, że ktoś polubił Twój film profilowy. ORAZ prawdopodobnie chętnie się tym z Tobą podzielę. Są to sposoby pobierania wideo profilowego, na wypadek gdyby użytkownik wyłączył pobieranie wideo TikTok.

dołącz do naszego kanału telegram