Skip to content

Jak umieścić efekt filmu na TikTok wykonanym ze zdjęć? – Edytuj swoje wideo

8 de grudzień de 2021

TikTok przeszedł w bardzo interesujący sposób dzięki łatwemu zarządzaniu i licznym efektom, takim jak filtry, efekty głosowe, muzyka wśród wielu innych, których możesz użyć do zaprojektowania swojego filmu, możesz uwolnić swoją wyobraźnię i zrobić coś wyjątkowego, co każdy można zobaczyć. Ale oferuje nam nie tylko efekty i szybkie ujęcia wideo i inne funkcje, ale także możesz zrobić film ze zdjęciami, które masz w galerii a do tego możesz między innymi zastosować efekty dźwiękowe, naklejki i filtry.

Co oznacza, że ​​za pomocą aplikacji możemy stworzyć film ze zdjęciami od podstaw, ale do tego trzeba wiedzieć, że trzeba spełniają określone parametry Należy pamiętać, że ta platforma wideo akceptuje tylko krótkie filmy, liczba zdjęć, których można użyć do stworzenia filmu, jest ograniczona, podobnie jak liczba filmów, które można umieścić w jednym filmie.

Do ilu zdjęć można zastosować efekt filmu TikTok?

Aby stworzyć film ze zdjęciami z galerii musimy wziąć pod uwagę to, co możemy, a czego nie możemy zrobić. Czas trwania filmów, które można przesłać do aplikacji, warunki maksymalna liczba zdjęć, które można przesłać, aby stworzyć film, w zasadzie mogą trwać minutę.

Maksymalna kwota, która możesz użyć 35 zdjęć do tworzenia filmów, niezależnie od tego, czy chcesz nagrać tylko zdjęcia, czy zmieszać z częściami w filmie. Pozwala to na zachowanie marginesu tego, co jest główną funkcją aplikacji, jaką jest wykorzystywanie krótkich filmów do opowiadań, czyli wyrażanie pomysłu w konkretny sposób.

Chociaż aplikacja już pozwala na maksymalnie 3 minuty i wyjaśniono, że jest to możliwość doświadczenia opowiadania historii, włączenia treści audiowizualnych, które w innym przypadku nie byłyby możliwe w krótkim czasie.

osoba z telefonem w ręku

W jaki sposób efekt filmu jest dodawany do TikTok?

Magia TikTok staje się jego różnorodność efektów do wyboru a także wszystko, co możemy dodać do wideo, takie jak tekst, naklejki itp. Jeśli chcesz nakręcić film ze zdjęciami w swojej galerii i umieścić efekt filmowy, musisz wykonać następujące czynności:

  1. Wchodzimy na nasze konto TikTok
  2. Kliknij symbol + w środku
  3. Aktywna kamera pojawi się i będzie gotowa do rozpoczęcia nagrywania
  4. W prawym dolnym rogu kliknij Załaduj
  5. Galeria otworzy się tutaj, wybierz zdjęcia do filmu
  6. Teraz naciśnij sekwencję, a aplikacja dołączy do nich w filmie
  7. Tutaj dodajemy filtry i muzykę, wybieramy również sposób wyświetlania obrazów
  8. Kliknij Następny
  9. Na dole w efektach szukasz tego o nazwie film

W ten sposób możesz stworzyć potrzebne wideo, należy zauważyć, że możesz zmienić efekt w dowolnym momencie, dopóki nie poczujesz się komfortowo. Pamiętaj również, że możesz zapisywać efekty TikTok.

telefon z logo tiktok

Jakie elementy można dodać do TikTok?

Poza efektami i filtrami chińska aplikacja daje nam również możliwość wczytaj różne elementy na wideo, aby podczas odtwarzania pojawiały się tak, jak chcesz, aby powiedzieć, czy chcesz dodać tekst do filmu, aby coś wyrazić, a może emotikon lub naklejki. Daje to naszym filmom wszechstronność i atrakcyjność, wiedząc, jak z nich korzystać i testując je jeden po drugim, ułatwi nam to edycję bardziej kompletną, w zależności od przypadku.

W ten sposób możemy przykuć uwagę użytkowników, zawsze dobrze jest robić rzeczy w taki sposób, aby wyróżniać się w mediach społecznościowych Prawidłowa ekspresja pomysłu ma ogromny zakres i korzystaj z narzędzi, które TikTok oferuje nam coś fundamentalnego, aby móc wyrazić to, co nasz wewnętrzny artysta chce pokazać.

Tekst, naklejki i emotikony

W celu wprowadzenia tekstu, emotikonów i naklejek w filmie i wyrażenia uczucia w przypadku emotikonów lub zakrycia czegoś w filmie lub nadania więcej charyzmy możemy to zrobić w prosty sposób.

Najpierw robimy film, gdy to się skończy, przejdź do dołu na rysunku twarzy o nazwie Naklejki, a następnie zobaczysz dwie opcje Emotikony i naklejki Tutaj możesz wybrać ten, którego potrzebujesz, wybierając z list oferowanych przez każdą opcję.

Teraz możesz wybrać miejsce, do którego pojadą i rozmiar możesz również zdefiniować czas trwania który pojawi się w tym filmie, musisz przejść do Emoji lub Naklejek i tutaj podać opcję Ustaw czas trwania, dostosuj czas trwania, a następnie Zakotwicz. Na koniec, aby dodać tekst, wystarczy podać literę A, a tutaj otrzymasz częste narzędzia do dodawania tekstu w dowolnym formacie.

dołącz do naszego kanału telegram