Skip to content

Jak ukryć subskrybentów na moim kanale w YouTube? – Mobilny i PC

17 de grudzień de 2021

Bycie twórcą treści jest naprawdę ekscytujące i zabawne, zwłaszcza gdy subskrybenci zaczynają stopniowo przesyłać treści na Twój kanał, ale jeśli chcesz naucz się ukrywać liczbę subskrybentów Na tej platformie pozostań w tym poście, abyś mógł wykonać proste kroki, które pokażemy poniżej, aby to zrobić

Co powinieneś zrobić, aby wszyscy Twoi obserwatorzy byli prywatni dla innych osób?

W wielu przypadkach zazwyczaj trudno jest w pełni obsłużyć tę platformę, jeśli dopiero zaczynasz być twórcą treści, zarówno ze względu na wytyczne dotyczące prawidłowego zachowania w Twoich filmach, zapisane playlisty, reklamy wyświetlane w oglądanych filmach, zarabianie , polityka, prawa autorskie, a przede wszystkim bezpieczeństwo i prywatność YouTube. Zobacz jednak subskrybentów kanału różnica polega na robieniu tego z komputera lub urządzenia mobilnego, wykonaj następujące kroki, aby ukryć swoich obserwatorów:

Z komputera

 1. Sekcja startowa na platformie YouTube.
 2. W prawym górnym rogu kliknij swoje zdjęcie profilowe.
 3. Wybierz „ustawienia” i kliknij „prywatność” w menu po lewej stronie.
 4. Teraz aktywujesz lub dezaktywujesz opcję „Zachowaj wszystkie moje subskrypcje jako prywatne”.

Korzystanie z urządzenia mobilnego

 1. Sekcja startowa w aplikacji YouTube.
 2. W prawym górnym rogu kliknij swoje zdjęcie profilowe.
 3. Przejdź do „swojego kanału”, a następnie kliknij kółko po lewej stronie.
 4. W tej zakładce znajdziesz opcję „prywatność”, a następnie możesz aktywować lub dezaktywować „Zachowaj wszystkie moje subskrypcje jako prywatne”.

Jak ukryć liczbę obserwujących na kanale YouTube?

W przypadku twórców treści na tej platformie bardzo normalne jest, że spotykają różne osoby, które mogą generować zaufanie i wsparcie dla kanału, a także inne osoby, które w niektórych przypadkach okazują się nieco irytujące i niegrzeczne. Więc, Nie będą mogli zobaczyć innych osób, jeśli ukryjesz liczbę subskrybentów, tylko Ty w YouTube Studio i w ten sposób:

 1. Zaloguj się na swoje konto Google.
 2. Przeszukaj YouTube Studio.
 3. Następnie kliknij „Ustawienia kanału” i „Ustawienia zaawansowane”.
 4. Następnie w „Liczniku subskrybentów” należy odznaczyć opcję „Pokaż ilość osób subskrybujących mój kanał”
 5. Na koniec kliknij „Zapisz”.

Wady ukrywania subskrybentów na koncie YouTube

Możesz ukryć subskrybentów swojego kanału przed komputerem lub telefonem, jeśli jest to preferowane i bez problemu. Pamiętaj jednak, że widzowie, którzy często oglądają i pytają w YouTube zobacz lub wolą dobre zawartość i mogą się dowiedzieć w zależności od popularności kanału na podstawie liczby wyświetleń, a zwłaszcza ilości i wsparcia oraz ukrywania, mogą jedynie wywnioskować, że kanał jest nieco zagmatwany, ponieważ ukrywa liczbę subskrybentów kanału.

Nieufność wobec obserwujących

mężczyzna trzymający telefon komórkowy na czerwonym tle

Będąc twórcą treści w YouTube, ważne jest również zarządzanie komentarzami i ich moderowanie, ponieważ mimo to znajdziesz kogoś, kto pomoże Ci w tworzeniu filmów, nie powinieneś całkowicie ufać nieznajomymPonieważ jest to platforma, mogą istnieć ludzie, którzy są nieco irytujący, a nawet obrażają Twoje treści poprzez komentarze do filmu.

Niska wydajność na początku

Nie martw się, jeśli zaczynasz na YouTube, a liczba subskrybentów rośnie powoli, najlepszą opcją jest nie ukrywaj tak małej liczby subskrybentówDopóki masz dobre treści do opublikowania na swoim kanale, będziesz w stanie uzyskać więcej wyświetleń lub reprodukcji i zachęcić ludzi do zbadania trochę więcej, a Twój kanał może się rozwijać, chociaż trochę trudno jest mieć poparcie ludzi na pierwszy,

dołącz do naszego kanału telegram