Skip to content

Jak ukryć moją listę obserwujących na Instagramie na Androidzie, iPhonie lub komputerze PC i ograniczyć, kto widzi, kogo obserwuję

15 de lipiec de 2023

Do dziś Instagram jest prawdopodobnie portalem społecznościowym, na którym tracimy najwięcej czasu dziennie lub na którym wielu naszych użytkowników spędza najwięcej czasu. Prawda jest taka, że ​​podobnie jak w przypadku każdej innej platformy zawierającej dane osobowe, ważne jest, aby znać na niej wszelkiego rodzaju sztuczki. W tym konkretnym przypadku nie chcieliśmy przestać rozważać ciekawego samouczka, który pomoże nam sterować naszą prywatność na Instagramie i które z pewnością wielu użytkowników będzie umiało docenić.

Pierwszą rzeczą, którą musimy powiedzieć w tym sensie, jest to, że Instagram ma więcej opcje prywatności lub personalizacji Spośród tych, które większość użytkowników rozpoznaje obecnie, w różnych publikacjach wspomnieliśmy o niektórych, takich jak konfigurowanie prywatności zdjęć, stanów wideo i innych.

Dzisiaj skupimy się na jednej z tych sztuczek prywatności, które ma aplikacja. Tym razem o tym, jak ukryj listę obserwujących Zasadniczo wszystko, co musisz zrobić w tym przypadku, to wykonać kroki, których cię nauczymy, w ten sposób nauczysz się, jak ukryć tożsamość naszych obserwujących.

Jak ustawić i ukryć obserwujących na Instagramie

Cóż, zanim przejdziemy do szczegółów tego samouczka, musimy powiedzieć, że dla nas najlepszą rzeczą jest zachowanie ustawień konta na Instagramie. z odrobiną prywatności aby uniknąć problemów. Chodzi o to, że inni użytkownicy nie mają dostępu do absolutnie wszystkich naszych informacji.

Więc tak, nauczymy Cię, jak ukryć listę obserwujących na Instagramie, abyś mógł teraz wypróbować sztuczkę. Pierwszą rzeczą, jak zawsze, będzie otwarcie aplikacji Instagram i gotowe bezpośrednio na nasz profila następnie Edytuj.

  • Musisz upewnić się, że odznaczyłeś opcję Sugestie podobnych kont
  • Następnie należy zaznaczyć Opcja konta prywatnego, aby uzyskać dostęp do następujących korzyści: własne prywatne publikacje; dalsze żądanie od każdego, kto chce zobaczyć, co przesyłamy, możliwość zatwierdzenia lub zignorowania dalszych żądań, które nam się pojawiają; blokować tych, którzy nas śledzą niektórych publikacji.

Inne szczegóły, które musisz wziąć pod uwagę w tym zakresie, to fakt, że nawet jeśli masz konto jako prywatne, jeśli wchodzisz w interakcje z innymi użytkownikami, którzy mają konta publiczne, ich komentarze lub polubienia będą widoczne w sieci społecznościowej, co sugeruje, że są jednym z nasi wyznawcy. . Dlatego jeśli chcesz, aby nikt nie wiedział, kto cię obserwuje, zalecamy to wchodzić w interakcje tylko z innymi prywatnymi użytkownikami. Tylko w ten sposób możesz mieć pewność, że osoby trzecie nie uzyskają dostępu do żadnych informacji o Tobie.

Jak widać, jasne jest, że Instagram nie jest najlepiej rozwiniętą siecią społecznościową pod względem prywatności iz tego powodu zalecamy bardzo uważać, kogo obserwujesz i komu pozwalasz na obserwowanie Ciebie.

Warto zapoznać się z sugestiami, jakie daje nam platforma związana z tym tematem, w ten sposób możesz być bezpieczny przed wszelkiego rodzaju szpiegostwem i intruzami. Poza wszystkim, co powiedzieliśmy, wiemy, że istnieją bardzo szczególne przypadki i przy tej okazji zalecamy pozostawienie nam komentarza na ten temat, abyśmy mogli ci pomóc, jeśli to możliwe.

Czy można ukryć dokładną liczbę osób, które mnie obserwują?

Poziom prywatności niektórych użytkowników tej platformy jest tak wymagający, że nawet chcą ukryj liczbę osób, które Cię obserwują dla tej sieci społecznościowej. Z tego powodu wielu zastanawia się, czy jest to możliwe, zarzucając innym portalom stanowcze NIE, że tak się dzieje.

jak ukryć numer instagrama na urządzeniach z Androidem

Informuję, że istnieje sposób, łatwe i praktyczne rozwiązanie, aby ukryć liczbę osób, które śledzą Twoje treści lub Twój profil przed innymi użytkownikami, którzy z jakiegoś konkretnego powodu chcą mieć te informacje. Praktyczne w tym przypadku jest zablokuj osobę w swoim profilu że chcesz ukryć przed nim te informacje.

Co się stanie, gdy kogoś zablokujesz? Po pierwsze, Instagram nie powiadamia zablokowanej osoby, że masz ją w tym stanie i tak się dzieje nie będzie mógł cię znaleźć w sieci społecznościowej.

dołącz do naszego kanału telegram