Skip to content

Jak udostępnić swój profil TikTok w dowolnej sieci społecznościowej? – Rozwiązanie

26 de listopad de 2021

Obecnie, witryny wideo, takie jak YouTube i TikTok Są jednymi z najbardziej ruchliwych na co dzień. Dzieje się tak, ponieważ istnieje wiele sposobów na zabawę z każdą z treści, które tam znajdziesz.

Jest wiele osób, które lubią TikTok, ponieważ mogą zarabiać dzięki tej aplikacji, ale muszą zrobić szereg rzeczy, aby zobaczyć zarobki pieniężne z tej platformy. Jedną z rzeczy, które pomogą Ci to osiągnąć, jest udostępnienie swojego profilu znajomym. Tutaj pokażemy Ci, jak możesz to zrobić i jak znaleźć link do swojego profilu.

Dlaczego powinieneś udostępniać swój profil TikTok znajomym?

Jeśli zacząłeś korzystać z TikTok i chcesz zostać rozpoznawany w tej sieci społecznościowej, zostać członkiem ze zweryfikowanym kontem i zarabiać, będziesz musiał zacząć od udostępnienia swojego konta znajomym i kontaktom w telefonie. Jeśli subskrybują Twoje konto TikTok będziesz mógł zdobywać obserwujących a Ty z kolei będziesz mógł tworzyć więcej treści na tym kanale, aby mogli się bawić podczas oglądania Twoich filmów.

Jak krok po kroku udostępnić swój profil TikTok w sieciach społecznościowych

Istnieje kilka sposobów udostępniania konta TikTok, abyś mógł awansować na tej platformie i osiągnąć swój cel. Zwróć uwagę na sposoby, z których możesz korzystać aby skierować te osoby do swojego profilu i zaczynają za tobą podążać.

Przez Whatsapp

Przede wszystkim istnieje możliwość udostępnienia swojego profilu Na najczęściej pobieranej obecnie platformie, jaką jest WhatsApp, tutaj możesz użyć dwóch metod udostępniania swoich filmów.

Pierwsza metoda polega na udostępnieniu jednego z twoich filmów TikTok na temat twoich statusów. Jak widać, gdy tworzysz i edytujesz jeden z tych filmów, ma on znak wodny o nazwie TikTok i Twojej nazwie użytkownika. Jeśli Twoi znajomi zobaczą ten film, mogą przejść do sieci TikTok, znajdź swoją nazwę użytkownika i zasubskrybuj swoje konto i obejrzyj wszystkie swoje filmy.

Inny sposób to udostępnianie linku do Twojego profilu za pośrednictwem wiadomości WhatsApp lub również w swoim statusie. Musisz tylko przejść do czatu, do którego chcesz wysłać link, i skopiować go do paska pisania, który ma aplikacja. Następnie musisz wysłać wiadomość i poczekać, aż osoba wejdzie i zasubskrybuje. Możesz również skopiować ten link w oświadczeniach stanów, aby każdy, kto widzi Twój stan, mógł przejść do Twojego profilu.

logo Facebooka

Z Facebookiem

Dzięki tej sieci społecznościowej będziesz również mógł udostępnij swój profil TikTok i zdobądź więcej obserwujących. W ten sam sposób możesz korzystać z wiadomości i wysyłać adres internetowy profilu TikTok. Możesz to również zrobić w opowiadaniach lub jako publikację, umieszczając jeden ze swoich najlepszych filmów, a w pisaniu publikacji lub w pierwszym komentarzu dodaj link do swojego profilu.

Twój kod Tik

TikCode to unikalny kod QR, który identyfikuje i kieruje do Twojego profilu. Dzięki niemu możesz przyciągnąć swoich przyjaciół i bliskich ludzi. Ten kod można znaleźć w swoim profilu w opcji o nazwie „Ja”. Tutaj będziesz mógł kliknąć opcję „Zapisz kod” i obraz zostanie dodany do Twojej galerii i będziesz mógł wysłać go do osób, które uznasz za stosowne, aby wysłać go z dowolnego medium komunikacyjnego.

Z wiadomością SMS

W taki sam sposób, jak wspomnieliśmy w poprzednich opcjach, możesz wysłać adres Twojego profilu za pośrednictwem wiadomości SMS. Gdy osoba na swoim telefonie dotknie tego adresu, zostanie wysłana bezpośrednio do Twojego profilu z przeglądarki internetowej telefonu komórkowego.

Jak mogę skopiować adres URL mojego profilu na TikTok?

Jeśli chcesz zacząć wyślij link do swojego profilu konta TikTok w sposób, który pokazaliśmy ci przed chwilą, musisz wykonać te kroki z aplikacji na telefonie.

logo linku lub adres URL

Wejdziesz do aplikacji TikTok, na dole dotknij „I” iw tym menu naciśniesz trzy punkty po prawej stronie ekranu i wejdziesz w „Prywatność i ustawienia”. Tutaj zobaczysz napis „Udostępnij profil”, zobaczysz, w jaki sposób możesz to zrobić, i zobaczysz przycisk „Kopiuj link”. W ten sposób link będzie skopiowane do schowka telefonu komórkowego i możesz wysłać to tak, jak widzisz najlepiej.

dołącz do naszego kanału telegram