Skip to content

Jak udostępnić moje konto Netflix bez łatwego podawania hasła (przykład)

28 de luty de 2021

Ostatnio wzrosła liczba dostępnych aplikacji i platform, które udostępniają swoje treści za pośrednictwem transmisji strumieniowej. Nie tylko to, ale także stały się bardzo popularne. Jednym z najczęściej używanych jest Netflix, który działa nawet na telewizorach innych niż Smart TV.

Jednak. Aby korzystać z tej usługi, użytkownicy muszą płacić abonament miesięcznie i za ograniczoną liczbę urządzeń.

Są jednak tacy, którzy chcą udostępniać swoje konto Netflix znajomym lub rodzinie, bez konieczności znajomości przez drugą osobę hasła i nazwy użytkownika Twojego konta. Czy to jest możliwe? Tak, dlatego w tym artykule pokażemy, jak udostępnić swoje konto Netflix bez podawania hasła.

Dlaczego udostępnianie hasła nie jest dobre

Są użytkownicy, którzy mają konta premium, które umożliwiają połączenie do 5 różnych profili, przy czym jest to idealny profil do udostępniania rodzinie i znajomym. Ale jeśli kupiłeś tylko podstawowy plan, aplikacja powiadomi Cię o tym nie można go używać, ponieważ jest połączonych wielu użytkowników.

Z drugiej strony nie powinno być żadnych niedogodności, jeśli udostępniamy naszą nazwę użytkownika i hasło rodzinie i znajomym. Ale jeśli w tym samym czasie udostępnią go innym osobom, nasze dane zostaną ujawnione. Dlatego w najprostszych przypadkach musimy zmienić hasło do naszego konta, bądź też usunąć tego użytkownika z naszego konta.

Dlatego pomysł udostępniania danych naszego konta w postaci nazwy użytkownika i hasła nie wydaje się tak atrakcyjny, ponieważ niesie za sobą pewne ryzyko i niebezpieczeństwa. Ale nie ma problemu, ponieważ jest prosty sposób udostępniać nasze konto Netflixbez konieczności podawania naszego hasła.

Proste rozszerzenie na wyciągnięcie ręki

Dla naszej wygody zostało zaprojektowane rozszerzenie do przeglądarki Google Chrome, które pozwoli Ci udostępniać swoje konto na dowolnej platformie, bez konieczności udostępniania danych konta. Nazwa rozszerzenia to Udostępnij konto. To, co robi, to wygenerowanie adresu URL lub linku, który pozwoli Ci za jego pośrednictwem udostępnić swoje konto innemu użytkownikowi.

To jedno z najlepszych rozszerzeń Chrome, które pozwala wykorzystać Netflix. Jedną z korzyści, jakie przynosi, jest to, że nie jest obsługiwany przez żaden serwer. Dzięki temu komunikacja między dwoma lub więcej osobami jest szybka i bezpieczna.

Należy zauważyć, że to narzędzie jest specjalnie zaprojektowane dla kont z więcej niż jednym ekranem. W przeciwnym razie udostępnienie hasła będzie wygodniejsze, choć bardziej ryzykowne.

Jego obsługa jest naprawdę prosta. Zarówno użytkownik, który będzie współdzielił konto, jak i ten, który ma je otrzymać, musi mieć zainstalowane rozszerzenie. Jeśli więc chcesz udostępnić swoje konto Netflix, to proste narzędzie jest rozwiązaniem Twojego problemu.

Udostępnij swoje konto Netflix krok po kroku

Pierwszą rzeczą do zrobienia jest pobranie rozszerzenia Chrome i zainstalowanie go. W tym celu konieczne jest wejście do Chrome Web Store. Kiedy już to znajdziemy, musimy dać to w opcji, która mówi «Dodaj do Chrome«.

filmy z serwisu Netflix

Pobieranie rozpocznie się automatycznie. Po zakończeniu pobierania możemy zlokalizować rozszerzenie po prawej stronie paska adresu.

Następną rzeczą, którą musimy zrobić, jest wejście nasze konto Netflix, podając naszą nazwę użytkownika i hasło. Następnie wybierzemy ikonę rozszerzenia, reprezentowaną przez kłódkę. W środku znajdziemy 3 opcje, które pozwolą nam udostępnić nasze konto. To są:

  • Udostępnij konto: Ta opcja pozwoli nam udostępnić nasze konto. W tym celu będziemy potrzebować kodu odbiorcy. Dodatkowo daje nam możliwość wyboru czasu, w którym będziemy udostępniać konto. Jeśli pozostawimy tę opcję pustą, zostanie wybrany domyślny czas, czyli tydzień, ale możemy go zmienić według naszych preferencji.
  • Odbierz konto: W tej sekcji otrzymamy nasz kod odbiorcy. Ten kod to ten, który osoba, która chce otrzymać konto, musi nam podać. Po jego otrzymaniu znajdziemy sekcję o nazwie «Udostępnij wynik«. Tam będziemy musieli wkleić kod, który przesłał nam nasz odbiorca.
  • Udostępnij historię: Ta opcja pozwala nam śledzić udostępnione przez nas konta i ile razy to zrobiliśmy. Chociaż rejestruj tylko aktywność, którą mieliśmy w ciągu ostatniego miesiąca.

Mamy nadzieję, że ten artykuł był dla Ciebie przydatny. Powiedzieliśmy Ci również, że możesz przekazać subskrypcję Netflix znajomemu lub członkowi rodziny, jeśli chcesz, i unikniesz konieczności udostępniania swojego hasła.

dołącz do naszego kanału telegram