Skip to content

Jak udostępnić moje filmy TikTok na Snapchacie? – Podziel się swoimi pomysłami

1 de grudzień de 2021

Sieci społecznościowe stały się istotną częścią dla większości ludzi, z nimi komunikujesz się i bawisz, przesyłając lub obserwując treści innych osób. Jeśli jesteś użytkownikiem w więcej niż jednej aplikacji i chcesz udostępnić swoje filmy z TikTok na Snapchat, w tym artykule znajdziesz kilka sztuczek.

Jak przenieść filmy TikTok do historii Snapchata w celu edycji?

Możliwe, że od jakiegoś czasu często korzystasz z tych dwóch aplikacji i nie wiesz, jakie funkcje mogą Ci służyć. Kiedy tworzysz własne treści promujące swoją markę, zazwyczaj chcesz ustalić formę reklamy ogólnej, która Cię charakteryzuje na dowolnej platformie.

Aby sprostać Twoim potrzebom, wiele sieci włączyło do swoich narzędzi: możliwość synchronizacji platform, aby przyspieszyć karierę swoich użytkowników. W przypadku TikTok możesz udostępnić wideo za pomocą aplikacji takich jak Snapchat.

Dzięki temu możesz tworzyć treści i przesyłać je do różnych aplikacji bez konieczności ponownego nagrywania tego samego, dokonasz tylko zmian edycji, które chcesz dla każdej aplikacji.

Dodaj tekst

Udostępniając wideo z TikTok do Snapchata, możesz wprowadzić kilka zmian przed przesłaniem materiału. Możesz zapisać tę zawartość w galerii swojego zespołu do przyszłej edycji i publikacji.

W ramach dostępnych opcji możesz dodać zdjęcie lub wideo do historii na TikTok i przenieść je do Snapchata. Następnie, gdy masz materiał w aplikacji ducha, możesz go dodać tekst nie dłuższy niż 80 znaków.

Wystarczy kliknąć ikonę T i umieścić żądaną wiadomość. Następnie możesz zmienić rozmiar i kolor tekstu, przesuwając palcem po ekranie. Możesz także umieścić go w strategicznym miejscu.

Użyj filtrów Snapchata na swoim TikTok

Na Snapchacie masz wiele filtrów, których możesz użyć na swoich zdjęciach i krótkich filmach do historii. W aplikacji możesz użyć tego samego filtra dla różnych materiałów, jak również masz możliwość ich tworzenia. To otwiera przed Tobą szeroki wachlarz możliwości.

Aby użyć jednego lub maksymalnie trzech filtrów w historii Wystarczy przesunąć ekran w prawo lub w lewo, aby zobaczyć alternatywy dostępne w aplikacji. Możesz także poszukać popularnych, aby nadążyć za tym, co robią inni.

Rysuj na swoich filmach

Jeśli jeszcze nie korzystałeś z tej funkcji, zalecamy zrobienie tego tak szybko, jak to możliwe, ponieważ możesz nadać bardziej specyficzny charakter temu, co publikujesz, i zyskać więcej obserwujących na swoim koncie. Za pomocą pędzla do rysowania obrazów możesz zmienić kolor elementu na zdjęciu lub filmie.

Musisz tylko dotknij symbolu nożyczek znalezionego na ekranie, a następnie ikonę pędzla. Dzięki temu wystarczy wybrać kolor i obiekt, który chcesz narysować. Możesz nawet dodać ciemne cienie lub jaśniejszą pigmentację do niektórych przestrzeni.

edytuj filmy dla tiktok

Jak udostępnić moje filmy TikTok na Snapchacie z galerii?

Aby udostępnić wideo między jedną aplikacją a drugą, wystarczy otworzyć TikTok i odtworzyć daną historię. Następnie musisz nacisnąć trzy poziome punkty znajdujące się po prawej stronie ekranu.

Ta akcja pozwoli Ci udostępnić wideo innym aplikacjom, w tym przypadku interesuje nas wybór Snapchata. To automatycznie przeniesie Cię do aplikacji, w której możesz między innymi dodać muzykę, efekty, filtry, teksty, zmienić kolor.

Udostępnij znajomym

Jeśli chcesz udostępnić film tylko jednej osobie, musisz: przesuń palcem w górę na ekranie aparatu, aby uzyskać dostęp do sekcji zdjęć i wybierz film, który chcesz wysłać.

Następnie należy wyszukać i wybrać konto znajomego, który otrzyma materiał. Jeśli chcesz wysłać je do kilku osób, możesz powtórzyć ten proces tyle razy, ile to konieczne, możesz nawet edytować go z różnymi opcjami dla każdej z nich lub zastosować te same efekty do wszystkich.

Wszystko będzie zależało od Twoich upodobań i czasu, jaki masz na przeprowadzenie tego procesu. Ponieważ każdy film może zawierać tekst, Możesz dodać spersonalizowaną dedykację, która może się spodobać osobie, która ją otrzymuje.

nagrywanie filmów na tiktok

Podziel się historiami

Historie to sekcja w aplikacji, która pozwala dodać film, który jest przechowywany na platformie przez 24 godziny, wszyscy Twoi znajomi mogą go oglądać tyle razy, ile chcą w tym czasie.

Ponadto możesz dodać wszystkie efekty i filtry, które chcesz wywrzeć na swoich obserwujących. Aby udostępnić wideo w historii, wystarczy nacisnąć ikonę pola z symbolem +, aby przesłać materiał za pośrednictwem tej sekcji. Możesz utworzyć ten film w tej chwili, zapisać go w galerii lub otrzymać z aplikacji TikTok.

dołącz do naszego kanału telegram