Skip to content

Jak udostępnić mój profil TikTok na Facebooku, aby uzyskać więcej wizyt?

28 de listopad de 2021

Jedną z sieci społecznościowych, która zapewnia społeczeństwu więcej rozrywki, jest TikTok. Oprócz zapewniania rozrywki, to także możesz uzyskać zysk i sławę dzięki filmom i treściom, które przesyłasz do swojego profilu. Jedną z najbardziej poszukiwanych ofert pracy online jest bycie Influencerem lub TikTokerem.

Aby otrzymać większą liczbę odwiedzających Twoje konto TikTok, dobrą metodą jest udostępnienie swojego profilu. Najlepszą rekomendacją jest wyświetlanie swojego profilu TikTok za pośrednictwem konta na Facebooku. Jeśli nie wiesz, jak poprawnie wykonać ten proces, w tej chwili wyjaśnimy, jak to się robi w kilku prostych krokach.

Jak możesz udostępnić swoje konto TikTok na Facebooku?

Aby osiągnąć swój cel, nie należy komplikować sobie życia, ponieważ jest to naprawdę prosty i szybki w wykonaniu. Można to zrobić na dwa sposoby i możesz zrobić ten, który jest dla Ciebie najwygodniejszy lub najwygodniejszy. Pierwsza polega na skopiowaniu linku i wklejeniu go bezpośrednio, a druga to użycie przycisku udostępniania.

Skopiowanie linku do swojego profilu TikTok, aby wkleić go na Facebooku

Aby wykonać tę procedurę, musisz: otwórz swoje konto TikTok na urządzeniu mobilnym lub na komputerze i wykonaj kolejne kroki:

 1. Uzyskaj dostęp do witryny TikTok za pośrednictwem preferowanej przeglądarki internetowej
 2. Jeżeli nie jesteś zalogowany w serwisie, możesz skorzystać z dowolnej z dostępnych metod logowania
 3. W prawej górnej części zobaczysz zdjęcie, które masz w profilu, musisz tam podejść i pozostawić nad nim kursor myszy
 4. Otrzymasz kilka opcji, musisz nacisnąć pierwszą z nich, czyli „Wyświetl profil”
 5. Teraz następną rzeczą do zrobienia jest przejście do paska adresu lub naciśnięcie polecenia CTRL + L
 6. Tam zobaczysz zacieniony adres URL swojego profilu TikTok. Teraz skopiuj go w tradycyjny sposób lub użyj polecenia CTRL + C
 7. Następnie musisz wejść na swoje konto na Facebooku, zalogować się jeśli jest zamknięte i wkleić ten link w nowej publikacji w dziale aktualności lub z artykułu.

To jest cały proces, który jest należny przeprowadzić za pomocą komputera lub z przeglądarki na telefonie komórkowym. Po prostu poszukaj linku do swojego konta i wklej go do posta na Facebooku. Należy zauważyć, że możesz go również udostępnić za pośrednictwem Messengera.

Z aplikacji TikTok

Aby przeprowadzić ten proces za pośrednictwem aplikacji, nie musisz wiele robić. Ale jeśli nie robiłeś tego wcześniej, cóż zalecamy, abyś postępował zgodnie z instrukcjami które podamy w następnej kolejności:

osoba używająca tiktok

 1. Z telefonu komórkowego uzyskaj dostęp do aplikacji TikTok za pośrednictwem menu aplikacji
 2. Kiedy są na głównym ekranie, poszukaj swojego profilu. Znajduje się w prawym dolnym rogu
 3. Tam znajdziesz się w sekcji „I” i będziesz mógł znaleźć 3 punkty w swoim profilu
 4. Stamtąd będziesz mieć kilka opcji, wybierzesz tylko tę, która mówi profil udostępniania
 5. Następnie możesz wybrać, z której aplikacji chcesz to udostępnić, z Facebooka lub z Instagrama, zrobisz to z Facebooka, ponieważ tego właśnie szukasz

Jak sprawdzić, czy Twój profil TikTok nie został udostępniony na Facebooku?

Jest tylko jeden sposób, aby dowiedzieć się lub zweryfikować, czy jedna z metod, które widzieliśmy wcześniej, działała. To jest wejście na swoje konto na Facebooku. Przede wszystkim wystarczy otworzyć aplikację lub wejść z komputera przez stronę internetową. Jeśli masz nowy system Windows 11, możesz wejść z aplikacji.

Następnie musisz przejść do 3 punktów lub 3 słupków, które znajdują się w prawej górnej części. Tam wybierzesz wejdź na swój profil na Facebooku. Po zalogowaniu się na swojej tablicy będziesz mógł przeglądać wszystkie publikacje i zdjęcia, które na niej udostępniłeś lub zamieściłeś.

udostępnij logo

Jeśli zadziałało to pomyślnie, link do Twojego konta TikTok będzie znajdować się w pierwszej kolejności. Jeśli to nie zadziałało, po prostu pojawi się ostatni opublikowany lub udostępniony post dla Ciebie w tej sekcji. Jeśli zrobiłeś to dla historii, możesz uzyskać dostęp za pośrednictwem aplikacji Messenger i sprawdzić, czy link znajduje się w historii. Jeśli pochodzi z sieci, możesz to zweryfikować z tego samego profilu.

Jak połączyć TikTok z Facebookiem, aby udostępniać treści ze swojego konta w tej sieci społecznościowej?

Aby to zrobić łączenie jednej lub więcej sieci społecznościowych Z kontem TikTok nie powinieneś przechodzić przez zbyt skomplikowany lub trudny proces. Niezależnie od tego, czy przeprowadzasz proces na komputerze, czy za pośrednictwem aplikacji, możesz wykonać następujące kroki:

 1. Wejdź do aplikacji TikTok
 2. Następnie przejdź do swojego profilu. Z aplikacji znajduje się w prawym dolnym rogu
 3. Gdy już tam będziesz, kliknij „Edytuj profil”
 4. Pojawi się tam napis „Dodaj Instagram do swojego profilu”, a także pojawi się opcja konta na Facebooku
 5. Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami, o których wykonanie zostaniesz poproszony, aby połączyć swoje konto na Facebooku

Gdy oba konta są już połączone, osiągniesz to za każdym razem, gdy prześlesz film na TikTok, to być udostępniane jednocześnie na Twoim koncie na Facebooku także. Zaleca się robienie tego z konta rozrywkowego, aby nie mieszać go z kontem osobistym lub służbowym, zaleca się otwarcie drugiego konta na Facebooku.

W ten sam sposób możesz również połączyć się z innymi sieciami społecznościowymi, takimi jak Instagram czy YouTube. Dzięki temu będziesz mógł zaoszczędzić ci dużo czasu i wrzucisz wszystko z jednej sieci, a nie z kilku. Jednak kiedy tylko chcesz, możesz odłączyć oba konta, gdy nie potrzebujesz ich już razem.

dołącz do naszego kanału telegram