Skip to content

Jak udostępnić link grupy WhatsApp — samouczek, aby uzyskać link

22 de luty de 2022

Bez wątpienia wielu użytkowników wybrało WhatsApp do tworzenia grup, w których mogą udostępniać interesujące ich informacje na dany temat lub istnieje wiele innych powodów, dla których grupa jest tworzona na WhatsApp. I to przez lata aplikacja WhatsApp zintegrowała wiele funkcji z aplikacją do obsługi wiadomości błyskawicznych, aby zapewnić lepszą obsługę swoim użytkownikom.

Aby jednak należeć do grupy WhatsApp będziemy musieli być twórcami grupy lub po prostu administrator grupy może dodać nas do grupy. Ale w przypadku, gdy jesteśmy administratorami grupy i chcemy, aby miała więcej członków, możemy to osiągnąć, udostępniając link z zaproszeniem grupie, z którą wejdą do grupy. Jeśli jednak nadal nie wiesz, jak udostępnić ten link z zaproszeniem, to tutaj nauczymy Cię, jak to zrobić, aby więcej osób dołączyło do grupy.

Jak mogę uzyskać link z zaproszeniem do grupy, do której należę?

WhatsApp ulepsza prawie wszystkie swoje narzędzia, a nawet dodał inne narzędzia z bardzo potrzebnymi funkcjami dla swoich użytkowników. Podobnie zawiera funkcje i narzędzia do czatów grupowych, dzięki czemu działają lepiej i w pełni cieszą się grupami.

Od momentu utworzenia grupy na WhatsApp, generowany jest link z zaproszeniem które mogą być udostępniane przez członków będących administratorami grup. W przeciwnym razie członek grupy, który nie jest administratorem grupy, nie będzie mógł udostępnić ani uzyskać linku zaproszenia w celu wysłania go innej osobie, tylko jeśli nadal będzie miał link do grupy, z którą został zaproszony w czat.

Nie możesz jednak uzyskać linku z zaproszeniem z grupy, do której należysz, nie będąc jej administratorem, a jedyne, co możesz zrobić, aby uzyskać ten link, to niech administrator grupy ustanowi cię administratorem z grupy. W przypadku, gdy administrator grupy przyzna Ci uprawnienia i umieści Cię jako administratora w grupie, będziesz mógł uzyskać link z zaproszeniem do grupy, do której należysz, a tym samym możesz go udostępnić. Teraz nauczymy Cię, jak udostępnić wspomniany link do grupy innym kontaktom.

Z aplikacji mobilnej

 1. Zaloguj się do aplikacji mobilnej.
 2. Wpisz grupę, w której jesteś administratorem.
 3. Kliknij nazwę lub nagłówek grupy.
 4. Przesuń ekran do opcji „Łącze z zaproszeniem do grupy” i dotknij opcji.
 5. Teraz wybierz opcję „Wyślij link przez WhatsApp” lub „Udostępnij link” i w ten sposób udostępnisz i uzyskasz link do grupy.

Z siecią WhatsApp

 1. Wejdź do sieci WhatsApp.
 2. Kliknij czat grupy, do której należysz i jesteś administratorem.
 3. Następnie kliknij nagłówek grupy lub miejsce, w którym znajduje się nazwa grupy.
 4. Teraz pojawią się informacje o grupie i musisz poruszać się z pianką, aż znajdziesz opcję „Link z zaproszeniem”
 5. Następnie kliknij tę opcję.
 6. Następnie naciśniesz opcję „Wyślij link przez WhatsApp” i w ten sposób będziesz mógł udostępnić link z zaproszeniem, a tam będziesz wiedział, co to jest link do grupy, to wszystko.

zrób to z sieci WhatsApp

Jak skopiować i wkleić zaproszenie mojej grupy WhatsApp?

Ogólnie rzecz biorąc, użytkownicy WhatsApp tworzą grupy i zapraszają innych użytkowników do dołączenia do nich, aby być częścią. Grupy robocze, sąsiedzi, społeczność, przyjaciele, szkoła lub inne rodzaje grup są zwykle tworzone w celu dzielenia się informacjami w jeden sposób i unikania pisania osoba po osobie.

Jednak wielu użytkowników tworzących grupy na WhatsApp nie wie, jak zaprosić inne osoby do dołączenia do grupy. Dlatego nauczymy Cię, jak pozyskać link do Twojej grupy, abyś mógł wysłać go innym użytkownikom i włączyć ich do swojej grupy. Inną rzeczą, o której wielu nie wie, jest to, że WhatsApp pozwala nam udostępnić link na WhatsApp, skopiować ten link, a nawet udostępnij kod QR dla nich do skanowania.

Jeśli chcesz skopiować link do swojej grupy WhatsApp, w której jesteś administratorem, aby móc go wkleić na czacie, aby go wysłać, a nawet w statusie, aby ludzie mieli do niego dostęp, będziesz musiał zrobić kilka małych kroki. Teraz z aplikacji mobilnej należy wykonać następujące czynności:

 1. Zaloguj się do aplikacji mobilnej.
 2. Kliknij czat grupowy.
 3. Teraz kliknij nazwę lub nagłówek grupy.
 4. Gdy znajdziesz się na ekranie informacji o grupie, przesuń palcem, aż znajdziesz opcję „Łącze z zaproszeniem do grupy” i wprowadź ją.
 5. Następnie w opcjach, które się pojawią, kliknij opcję „Skopiuj link” i gotowy.

naucz się kopiować link do swojej grupy WhatsApp

W przypadku robienia tego ze strony WhatsApp za pośrednictwem komputera, będziesz musiał wejść na stronę, a następnie do grupy. Następny, wpiszesz w nagłówku lub w nazwie grupy, wtedy pojawią się wszystkie informacje o grupie i będziesz musiał przewinąć do opcji „Link z zaproszeniem do grupy”, w którą wejdziesz. Później pojawią się różne opcje, a ta, którą będziesz musiał wybrać, aby skopiować link do grupy, to „Kopiuj link”

Jak odczytać kod QR grupy WhatsApp, aby wejść?

Jeśli w dowolnym momencie wyślą Ci kod QR, aby móc wejść do grupy WhatsApp, będziesz musiał zrobić, aby odczytać ten kod z WhatsApp, aby wejść do ustawień WhatsApp. W ustawieniach kliknij ikonę kodu QR, która pojawi się obok nazwy Twojego profilu, a następnie wybierz opcję „Skanuj kod”, aby zeskanować kod i wejść do grupy.

dołącz do naszego kanału telegram