Skip to content

Jak udostępnić Instagram Direct na WhatsApp? – Wyślij film, który Ci się podobał

9 de październik de 2021

Kilka lat temu słynna aplikacja do zdjęć, Instagram wydał nową aktualizację dzięki temu byłaby to nie tylko aplikacja do pokazywania zdjęć lub krótkich filmów, ale także do tworzenia bezpośrednich lub długich filmów. Z drugiej strony możesz udostępniać wszystkie treści na Instagramie, które chcesz, z dowolnej innej siostrzanej aplikacji, takiej jak: WhatsApp lub Facebook.

Może się to jednak wydawać nieco mylące jak udostępnić Instagram bezpośrednio na WhatsApp, dlatego poniżej pokażemy, jak możesz to zrobić w kilka minut.

Czego potrzebuję, aby zobaczyć kanał Instagram udostępniony na WhatsApp?

Aby móc zobaczyć transmisje lub filmy na Instagramie udostępniane przez WhatsApp, musisz spełnić kilka wymagań, aby nie powodować żadnych niedogodności podczas ich przeglądania. Jednak nie ma się czym martwić, wtedy wyjaśnimy, co jest konieczne i dlaczego powinieneś skorzystać z tych zaleceń.

Sprawdź, czy zaktualizowałeś obie aplikacje

Musisz wziąć pod uwagę, że w poprzednich wersjach obu aplikacji niektóre narzędzia nie mogły być używane. Dlatego, aby mieć pewność, że kiedy zobaczysz transmisje z Instagrama udostępniane przez WhatsApp, możesz to zrobić, musisz sprawdź, czy obie aplikacje, zarówno WhatsApp, jak i Instagram, są aktualne do najnowszej wersji.

Sprawdź, czy masz stabilne połączenie sieciowe

Z drugiej strony jedną z najczęstszych wad podczas przeglądania transmisji na Instagramie udostępnianych przez WhatsApp są problemy z połączeniem. Jeżeli otwierając skrzynie masz błąd lub nie ładują się to musisz najpierw sprawdź, czy połączenie sieciowe jest stabilne i dobra prędkość, jeśli tak nie jest, nie będziesz mógł cieszyć się Instagramem na żywo ze spokojem.

Jak mogę przesłać do mojej historii na WhatsApp relację, którą udostępniłem na czacie?

Tworząc lub oglądając „na żywo” lub bezpośrednio z Instagrama, często chcesz podzielić się nim z przyjaciółmi, rodziną i znajomymi, zwłaszcza na WhatsApp, aby każdy mógł go zobaczyć. Możesz udostępniać je na czatach prywatnych i grupowychPonadto możesz to zrobić od czatu do swoich historii WhatsApp, jest to bardzo proste, wystarczy wykonać te proste kroki:

 • Wejdź do aplikacji WhatsApp i poszukaj czatu, na którym udostępniłeś transmisję na żywo chcesz przesłać do swoich historii aplikacji.
 • Następnie należy wybrać wiadomość z wiadomością bezpośrednią i nacisnąć opcję „Wyślij ponownie, reprezentowany przez strzałkę skierowaną w prawą stronę.
 • Następnie musisz wybrać opcję, w której chcesz ją przekazać, do innego czatu, grupy lub w tym przypadku do historii, naciskając przycisk „Mój status”.
 • Na koniec naciskasz przycisk Wyślij, który znajduje się w prawym dolnym rogu ekranu, dzięki czemu bezpośredni link jest automatycznie publikowany w Twoim statusie WhatsApp.

W jaki sposób można udostępnić Instagram na żywo za pośrednictwem WhatsApp?

Jeśli znalazłeś interesujący Instagram na żywo lub ktoś inny może być zainteresowany i chcesz udostępnić go na WhatsApp, możesz to zrobić na trzy różne sposoby. Ponadto możesz to zrobić albo w prywatne, grupowe czaty, a nawet w swoich historiach lub historie z tej aplikacji, dlatego poniżej wyjaśnimy trzy sposoby udostępniania na żywo Instagrama za pośrednictwem WhatsApp.

Bezpośrednie udostępnianie na Instagramie na WhatsApp

Z przeglądarki z linkiem

Jeden z najłatwiejszych i najszybszych sposobów na udostępnij bezpośrednio z Instagrama za pomocą linku z przeglądarki, a wykonanie tego zajmie tylko kilka sekund, wykonując następujące czynności:

 • Wejdź na oficjalną platformę Instagram i zaloguj się na swoje konto z przeglądarki, a następnie wyszukaj tę bezpośrednią lub na żywo, którą chcesz udostępnić w WhatsApp.
 • Później, kliknij pasek adresu i skopiuj pełny link to jest tam, aby przejść do aplikacji WhatsApp i wkleić ją na czacie lub w stanach.

Wewnątrz rozmowy WhatsApp

Z drugiej strony istnieje inny sposób dzielić się życiem lub na żywo z Instagrama na WhatsApp i jest to w ramach rozmowy WhatsApp, Podobnie jak pozostałe metody, jest to bardzo proste i możesz to zrobić w kilka minut:

 • Aby rozpocząć, wystarczy wejść do aplikacji Instagram, tak jak zwykle, i wyszukaj ten na żywo, który chcesz udostępnić przez Whatsapp.
 • Następnie kliknij przycisk z trzema kropkami (…), który zobaczysz obok paska komentarza, wtedy zobaczysz, jak wyświetla się małe menu, w którym musisz wybrać opcję „Kopiuj link”.
 • Teraz musisz przejdź do aplikacji WhatsApp i wklej link do Instagrama na czacie, w którym chcesz go udostępnić lub w swoim statusie.
 • Na koniec poczekaj kilka sekund, aż pojawi się miniatura obrazu nawiązująca do utworzonego przez niego profilu, a na koniec naciśnij „Wyślij”.

Instagram do Whatsapp

W aplikacji Instagram

W ten sam sposób następną opcją, której możesz użyć do udostępniania Instagrama na żywo z WhatsApp, jest bezpośrednia aplikacja, bardzo łatwo to zrobić, wystarczy wykonać te szybkie kroki:

 • Wejdź do aplikacji Instagram i znajdź bezpośredni, którym chcesz się podzielić z przyjaciółmi, rodziną lub znajomymi za pośrednictwem WhatsApp.
 • Następnie, będąc na żywo, naciśnij przycisk z trzema kropkami (…), znajdujący się tuż obok sekcji komentarzy na żywo i wybierz opcję „Udostępnij w…”.
 • Ale już, możesz wybrać aplikację, w której chcesz udostępnić link, w tym przypadku jest to WhatsApp, który skieruje nas do tej aplikacji.
 • Podobnie wybierz, gdzie chcesz udostępnić Instagram na żywo, albo a czat grupowy lub prywatny, lub w swoim statusie WhatsApp.
 • Wreszcie, musisz nacisnąć przycisk „Wyślij”, znajduje się w prawym dolnym rogu ekranu, dzięki czemu bezpośredni link jest wysyłany do czatu, który wybrałeś lub opublikowałeś w swoim stanie.

Co mam zrobić, jeśli nie mogę udostępnić Instagrama na żywo w WhatsApp?

Być może w pewnym momencie możesz popełnić błąd podczas udostępniania bezpośredniego z Instagrama przez WhatsApp, jednak te problemy są zwykle spowodowane problemami z aktualizacją lub połączeniem z Internetem. Dlatego przed udostępnieniem, jak już wcześniej opisaliśmy, zalecamy aktualizowanie obu aplikacji, zarówno Instagram, jak i WhatsApp oraz w jego najnowszych wersjach.

Ponadto, jeśli zwykle masz problemy z kopiowaniem linków lub udostępnianiem ich w WhatsApp, zalecamy sprawdzenie, czy połączenie internetowe jest stabilne lub czy niektóre platformy ogólnie prezentują pewne niedogodności.

Problemy z bezpośrednim udostępnianiem na Instagramie

dołącz do naszego kanału telegram