Skip to content

Jak udostępnić dane lub Internet przez Bluetooth lub Wi-Fi z mojego Samsunga J na inny telefon komórkowy?

1 de wrzesień de 2022

Chociaż wiele osób o tym nie wie, prawda jest taka, że ​​każde urządzenie mobilne pozwala nam je mieć możliwość udostępniania internetu ze wszystkimi innymi, które mamy w domu z mobilnego połączenia danych.

Sztuczka, która to naprawdę pomocne w wielu okolicznościach. Teraz prawda jest taka, że ​​w zależności od posiadanego przez nas terminala procedura udostępniania Internetu będzie przebiegać w taki czy inny sposób.

A w tym artykule chcemy nauczyć Cię wszystkiego, czego powinieneś wiem o tym.

Cóż, pierwszą rzeczą w tym względzie jest to, że tym razem nauczymy Cię, jak udostępnij internet na Samsung Galaxy Jczyli korzystanie z systemu i opcji dowolnego z urządzeń należących do tej rodziny.

Że tak, jak powiedzieliśmy wcześniej, jedyny sposób, w jaki jest to możliwe udostępnijmy internet z naszego Samsunga Galaxy J jest to, że mamy połączenie 3G lub 4G LTE.

Chociaż zalecamy monitorowanie zużycia danych, wtedy będzie większy gdy jest więcej podłączonych urządzeń.

Poza tym nie możemy stracić z oczu faktu, że procedura jest naprawdę prostai możesz zapewnić dostęp do Internetu z Samsung Galaxy J na telewizorze Smart TV, telefonie komórkowym, tablecie lub dowolnym innym urządzeniu inteligentnym.

Udostępniaj Internet z Samsung Galaxy J

Cóż, zacznijmy więc od podstawowych pojęć, jeśli chodzi o udostępnianie Internetu z Samsunga Galaxy J, aby powiedzieć, że pierwszą rzeczą do zrobienia jest przejście do Menu główne urządzenia.

Po opcji Ustawienia, a później do Udostępnianie Internetu i modem. Gdy już tam będziesz, będziesz blisko udostępnienia połączenia z Samsung Galaxy J.

Chociaż musisz przejść do Udostępniania połączenia i wreszcie do Aktywuj. tak proste, jak udostępnianie połączenia z Samsung Galaxy J.

Po aktywowaniu tej opcji, o której wspominaliśmy, a odpowiedni alert czyli ten, który potwierdza, że ​​połączenie jest udostępniane.

A do tego musimy dodać, żedo sieci Wi-Fi idzie do dezaktywowaćponieważ urządzenie musi korzystać z danych mobilnych.

Gdy udostępniasz informacje z telefonu Samsung Galaxy J, możesz również modyfikować ustawienia sieciowe, jako nazwę lub ustal hasło, aby uzyskać do niego dostęp, aby móc cieszyć się nim jeszcze bardziej.

łączność internetowa USB bluetooth

Nawet jeśli chcesz, możesz ustawić urządzenia, które nie mogę się połączyć do wygenerowanej sieci.

Do tego wszystkiego, o czym wspomnieliśmy, musisz dodać później, jak już wspomnieliśmy, że można zużywać więcej danych mobilnych niż zwykle, jeśli mamy wiele podłączonych urządzeń mobilnych do tej samej sieci internetowej.

Zwłaszcza jeśli jesteśmy pobieranie treści lub oglądanie filmów. Dlatego też, jeśli mobilna szybkość transmisji danych terminala, za pomocą którego generujesz sieć, nie jest zbyt szeroka.

Uważamy, że może być dla Ciebie wygodne uważaj na toaby uniknąć niespodzianek lub dopłat.

Zalety i wady nabycia Galaxy J

Plastikowa konstrukcja.

Wspomnieliśmy już przy okazji, że są już telefony komórkowe w tym średnim zakresie, które mają metaliczne wykończenie. Zapewnia to jednak wysokiej jakości plastikową konstrukcję. Chociaż tak, jego rama jest metaliczna, aby zapewnić nieco więcej elegancji i solidności.

Tylna pokrywa jest również wykonana z tworzywa sztucznego, chociaż na jej korzyść odgrywa fakt, że można ją zdjąć, aby wymienić baterię w przypadku awarii. Ogólnie rzecz biorąc, jego plastikowa konstrukcja nie zwalnia go z bycia bardzo kolorowy i elegancki terminal.

Rozdzielczość HD na 5,5-calowy ekran.

Później zobaczymy w sekcji o zaletach Samsunga Galaxy J, że jest element w więcej niż ciekawy ekran. Czujemy jednak, że rozdzielczość HD dla 5,5-calowego ekranu może być nieco ciasna.

2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci.

Kolejną wadą Samsunga Galaxy J jest jego ciasność 2 GB pamięci RAM. Być może biorąc pod uwagę urządzenie, możemy spodziewać się, że osiągnie 3 GB. Jest to jednak rekompensowane przez 16 GB pamięci ROM, którą można rozszerzyć za pomocą karty Micro SD do 128 GB.

Nie posiada czujnika odcisków palców.

Inny niekorzyść Galaxy J, którego nie możemy zignorować, to brak czytnika linii papilarnych. Dlatego będziesz musiał uciec się do zablokowania telefonu komórkowego wzorem lub pinezką.

Dziś jest to bardzo powszechne w terminalach średniej klasy przyjąć to technologia, dzięki której ten, kto jej nie ma, zwraca na nas dużą uwagę.

Czy udało Ci się wygenerować nową sieć internetową za pomocą Samsung Galaxy J?

dołącz do naszego kanału telegram