Skip to content

Jak udostępniać historie na Instagramie, w których jestem oznaczony lub wymieniony

2 de marzec de 2023

Instagram to najmodniejsza sieć społecznościowa jest obecnieprzynajmniej wśród młodzieży, dlatego też wszelkie tutoriale z nią związane cieszą się zazwyczaj dużym zainteresowaniem czytelników.

Biorąc pod uwagę, że historie należą do najczęściej używanych treści na tej platformie, przy tej konkretnej okazji nie chcieliśmy przestać odnosić się do możliwości udostępniać historie na Instagramie w których zostaliśmy wspomniani, możesz rozwiązać typowe błędy aplikacji.

Jeśli chcesz podzielić się historiami na Instagramie, w które zostałeś wciągnięty, po prostu czytaj dalej.

Udostępniaj historie na Instagramie, w których wspomniano o Tobie

Przede wszystkim musisz wiedzieć, że gdy ktoś wspomni o tobie w relacji, nie jest tak, że otrzymasz powiadomienie, ale Instagram cię o tym ostrzeże bezpośrednio z sekcji Directwiadomości wewnętrznych.

Dlatego stamtąd będziemy mogli podziel się historią drugiej osobytak, że jeśli nie chcemy udostępniać tej efemerycznej treści, to nikt inny nie dowie się, że zostaliśmy w niej oznaczeni.

Jeśli ktoś wciągnął cię w historię, musisz to zrobić przejdź do sekcji wiadomości na Instagramiewchodząc na czat, który prowadzisz z daną osobą, która powinna być jedną z pierwszych, jeśli właśnie o Tobie wspomniała, możesz ograniczyć lub uciszyć osoby.

Zauważysz wtedy, że Pojawia się komunikat X wspomniał o Tobie w relacji, więc zawsze będziesz wiedział, kiedy będziesz gotowy podzielić się tą historią z kimś innym.

To, co musisz zrobić, to kliknąć obraz, aby zobaczyć historię, ale wtedy nie musisz udostępniać jej bezpośrednio, ale raczej masz możliwość dostosowania go z tekstem, naklejkami i innymi elementami, jak zwykle.

wspomnij o historii na Instagramie

Udostępnij historie na Instagramie, w których się pojawiam

Historia, w której wspomniano o Tobie, zostanie następnie udostępniona jak nowa historiawięc jak powiedzieliśmy, możesz go edytować na wszystkie sposoby, nawet dodając tradycyjne filtry sieci społecznościowej, przed ostatecznym opublikowaniem możesz utworzyć lub utworzyć album ze zdjęciami.

Oczywiście, tak jak Ty możesz udostępniać historie, w których zostałeś wspomniany, inni również mogą udostępniać bez pytania o Twoją zgodę. historie, w których je oznaczyłeś.

Wtedy będą one widoczne dla obserwujących w przypadku kont prywatnych lub dla każdego, jeśli tak jest mówić o publiczności.

Zalety korzystania z historii na Instagramie

dysfunkcja bezpłatnych treści

Jedna z zalet tego model postu Polega na tym, że pośrednio promuje całkowitą swobodę publikowania wszystkich zróżnicowanych treści, które jego użytkownicy chcą promować lub wyświetlać.

Bez tego, że samo w sobie ma jakikolwiek związek z treściami, które regularnie przesyłają i publikują na Instagramie, ponieważ ma to znaczenie tylko tymczasowo.

Posty z opcjami edycji

Jedną z zalet tej sieci społecznościowej jest to, że zaimplementowała funkcję, która umożliwia konsumentowi tej sekcji wszechstronna edycja historii gdzie jest oznaczony

Takie jak dodawanie do nich tekstów, muzyki, filmów, emotikonów lub filtrów w celu ich późniejszego ponownego opublikowania lub udostępnienia w razie potrzeby innym użytkownikom na platformie po wprowadzeniu zmian.

Środki promocji poprzez wzmianki i znaczniki ekspresji

Jedna z zalet, które historie na instagramiepolega na tym, że pozwalają dodawać i promować zarówno osobę, jak i przyjaciół lub współpracowników.

którzy posiadają również konto dokonujące publikacji w tym dziale za pomocą tzw Hashtagi lub etykiety wyrazu stworzonego niedawno.

Co sprawia, że ​​system tej platformy może polecać takie treści innym użytkownikom jako pomysły i tematy, które mogą ich zainteresować, aby je zobaczyć.

Jak widać, to tylko niektóre z nich tak wiele korzyści co można osiągnąć, korzystając z dobrze znanych historii, w aplikacji i sieci społecznościowej na smartfony Instagram Instagram.

że wiedza o nich ci pomoże rosnąć w nimChociaż jeśli chcesz dodać jakąkolwiek inną zaletę, zrób to w sekcji komentarzy.

Czy byłeś w stanie udostępnić historie na Instagramie, w których wspomniano o tym krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram