Skip to content

Jak udostępniać filmy w wersji roboczej TikTok w sieciach społecznościowych?

1 de listopad de 2021

Siła, z jaką TikTok dotarł dziś do świata mediów społecznościowych, jest niesamowita. Ponieważ na tej platformie możesz udostępniaj bardzo zabawne filmy, wielu użytkowników zostało zachęconych do tworzenia treści. W ten sposób możesz zapisać je w wersji roboczej, a nawet udostępnić je w innych sieciach społecznościowych, a następnie pokażemy, jak to zrobić.

Jakie są kroki, aby udostępnić swoje robocze filmy TikTok na telefonie komórkowym?

Udostępnianie filmu TikTok w innej sieci społecznościowej ma wiele powodów do bycia. Ponieważ na tej platformie są bardzo zabawne filmy, wielu chce udostępniać swoje treści w innych sieciach społecznościowych. To nie jest skomplikowane, a prawda jest taka są na to co najmniej dwa sposoby; Poniżej wymieniono kroki, które należy wykonać w przypadku każdej z metod.

Bezpośrednio z Twojego profilu TikTok

Aby udostępnić film, który jest w wersji roboczej na naszym profilu TikTok, innym sieciom społecznościowym, pierwszą rzeczą do zrobienia jest dostęp do platformy na naszym telefonie komórkowym. Następnie musisz przejść do zakładki „Profil” i stamtąd przejdź do zakładki wersje robocze, gdzie możesz zobaczyć wszystkie zapisane filmy.

Kiedy tam jesteś, musisz wybrać wideo, a następnie kliknąć „Dalej”. Stamtąd musisz wybrać, w jakich sieciach społecznościowych chcemy, aby były publikowane; do tej pory można je udostępniać na WhatsApp, Instagramie i Facebooku. Teraz ważne jest, aby powiedzieć, że nie ma możliwości udostępnienia go w innej sieci społecznościowej bez przesłania go do TikTok.

Korzystanie z zapisanej galerii wideo TikTok

Inną metodą, którą można zastosować, aby udostępnić wideo TikTok na innej platformie, jest pobranie go lub, jak można by powiedzieć w sieci, zapisanie go. Jeśli chcemy się nim podzielić, wystarczy, że przejdziemy do galerii filmów, a następnie wyszukamy dany film i wybierz opcję „Udostępnij”.

Po otwarciu menu opcji będziesz mógł zobaczyć wszystkie sieci społecznościowe i inne kanały, za pośrednictwem których można udostępniać nasze wideo. Wystarczy wybrać jeden i wskazać, do którego miejsca docelowego chcesz wysłać. Na przykład, jeśli zamierzasz korzystać z WhatsApp, musisz wybrać, czy chcesz przesłać status, czy wysłać go do określonego kontaktu.

Jak zapisać wideo TikTok w galerii telefonu komórkowego?

Pobieranie wideo z TikTok na nasz telefon komórkowy jest bardzo proste. Ta funkcja jest również znana jako oszczędzanie, ale w końcu jest to samo: zapisywanie jej na naszym urządzeniu. Aby to zrobić, po prostu musisz wejdź do aplikacji i wyszukaj żądany filmlub po prostu pozostań w oglądanym filmie.

Następnie musisz przejść do menu, które znajduje się w trzech punktach filmu. Tam to zobaczysz opcję „Zapisz wideo” i że ma ikonę pobierania; klikając na nią, wideo zostanie automatycznie zapisane w naszej galerii.

Jak odzyskać wersję roboczą wideo, którą omyłkowo zgubiłeś na swoim TikTok?

telefon z aplikacją tiktok

Możliwość odzyskania wersji roboczej TikTok, która została przypadkowo usunięta, nie jest niczym, o czym można by pisać. W tym celu należy wejść do aplikacji i przejść do naszego profilu, następnie wprowadzić trzy pionowe punkty znajdujące się w prawym górnym rogu, a następnie przejść do „Ustawienia i prywatność” i personalizacja danych.

Gdzie na Twoim urządzeniu mobilnym znajdują się wersje robocze filmów TikTok?

Zapisując wersje robocze TikTok na urządzeniu mobilnym, należy powiedzieć, że nie zawsze są tam zapisywane. Prawdą jest jednak, że w zdecydowanej większości przypadków można je uratować, a znalezienie ich nie ma o czym pisać. Zazwyczaj znajdują się one w dwóch folderach: na TikTok lub w aparacie.

Pliki te można znaleźć w Menedżerze plików naszego urządzenia lub w aplikacji galerii. Musisz tylko wybrać ten, który jest najwygodniejszy. A jak widać, udostępnianie filmów lub ich zapisywanie nie jest trudne, ten samouczek jest wysoce zalecany.

dołącz do naszego kanału telegram