Skip to content

Jak udostępniać filmy na Twitterze, które są już przesłane na Instagram? – Zrób to tak

21 de listopad de 2021

Obecnie w marketingu stało się rzeczywistością, że sieci społecznościowe muszą być łatwe w użyciu między nimi, a tym samym umożliwiać dzielenie się informacjami z jednej sieci do drugiej.

Teraz jeśli chcesz udostępnij wideo z Twittera na Instagramie Powinieneś wiedzieć, że jest to proces, który nie jest bardzo długi, ale nadal powinieneś zwrócić szczególną uwagę na ten artykuł, w którym wyjaśnimy, jak to zrobić w najbardziej wydajny i mniej skomplikowany sposób, zarówno na komputerach z systemem Windows, jak i Mac, ponieważ a także na urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS.

Jak zsynchronizować posty na Twitterze z Instagramem?

W tym celu musimy wejść w profil konta na Instagramie, następnie nacisnąć opcje i wybierz opcję konfigurowanie usług, następnie klikamy na Twittera i wybieramy konto do powiązania, tam poprosi nas o zalogujmy się na Twitterze aby zakończyć konfigurację.

Teraz wystarczy wybrać obrazek, kliknąć trzy punkty i kliknij udostępnij zdjęcia a potem wybieramy Twittera i to wszystko. Dzięki tym prostym krokom możesz połączyć i zacząć udostępniać posty na Instagramie na Twitterze.

Co należy zrobić, aby umieścić film opublikowany na Twitterze w Instagram Stories?

Udostępnianie wideo z Twittera do historii na Instagramie w historiach na Instagramie jest łatwe, najpierw trzeba powiedzieć, że Twitter dodał do swojej sieci opcję udostępniania w historiach na Instagramie bez konieczności wychodzenia i szukania trzeciej opcji, teraz jest to zrobione w ten sposób.

W tweecie z filmem dajemy opcję udostępnienia, która jest poniżej, pokaże to listę aplikacji, na tej liście wybieramy opcję historie na Instagramie, kliknij tutaj, a następnie pojawi się potwierdzenie, aby otworzyć Instagram i zaakceptować, a następnie tweet pojawi się na Instagramie, gotowy do edycji i udostępnienia.

Jak publikować prywatne zdjęcia lub filmy z konta na Twitterze na kanale Instagram?

Na Twitterze masz możliwość udostępniaj publikacje w sieciach społecznościowychAby udostępnić na Instagramie, musisz przejść do tweeta, aby udostępnić i kliknąć udostępnij, wybierz Instagram i zaakceptuj, aby otworzyć aplikację, a następnie, aby opublikować publikację w kanale, kliknij symbol w prawym górnym rogu, a następnie udostępnij.

instagramowa historia

Z komputera z systemem Windows lub Mac

Po rozpoczęciu sesji możemy ją ponownie kliknąć, a następnie kliknąć Sprawdź, aby otwórz opcje programisty na Instagramie W przeglądarce kliknij opcję widoku mobilnego dwa małe pola po lewej stronie paska narzędzi urządzenia.

Naciśnij klawisz F5, aby wybrać ikonę plusa (+), dzięki czemu możesz publikować i udostępniać swoje treści z komputera, kliknięcie symbolu plusa (+) otworzy folder z obrazami do udostępnienia. Pamiętaj, że możesz również pobierać treści z Twittera, a następnie przesyłać i publikować zdjęcia na Instagramie ze swojego komputera.

Korzystanie z telefonu komórkowego z systemem Android lub iOS

Aplikacja Instagram została zaprojektowana z myślą o łatwej obsłudze z urządzeń mobilnych, dzięki czemu publikacje, które tworzymy, mogą być tworzone z symbolem plusa (+) w dowolnej wersji oprogramowania, jaką posiada telefon, czy to Android czy iOS.

Zawsze warto pamiętać, że jakość udostępnianych zdjęć będzie listem motywacyjnym dla użytkowników odwiedzających nasz profil. Zauważ, że Instagram ma tendencję do obniżania jakości zdjęć i filmów, więc dobrze, że nauczysz się przesyłać zdjęcia i filmy do relacji na Instagramie bez utraty jakości.

dołącz do naszego kanału telegram